Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 3)

Audioweb.cz » Reprosoustavy » jaky basak pouzit k T2030, 5MP60N? Hifi nebo PA?

  Stránky: ««« 1 2 3

RSS

Příspěvky [41 až 53 z 53]

(upravil sigi 22. 5. 2008 17:41)

Re: jaky basak pouzit k T2030, 5MP60N? Hifi nebo PA?

No to by byla krása smile Ne, teď bezesrandy... Jo takový typ krabiček bych chtěl... sad Ach jo. A vy mně od toho furt odrazujete... sad To se fakt do těch 12-15k nedá postavit a hlavně sladit nic podobného? Hmm... asi ne no, ale třeba s 10" ?
Na kolik ty F3B asi vyjdou?

Re: jaky basak pouzit k T2030, 5MP60N? Hifi nebo PA?

- nějaká chudší alternativa možná jo, konzultuj s p. Buntou
- dost, najdi si ceník

Re: jaky basak pouzit k T2030, 5MP60N? Hifi nebo PA?

kdyby sis pockal na 6P200Nd od beymy, dal k nemu trebo SM112N na basy a nejakej "parnejsi" vejskac, moh by ses vejit financne a i zvukove bys asi byl spokojenej...

Re: jaky basak pouzit k T2030, 5MP60N? Hifi nebo PA?

Vím, že už vás s těma alternativama seru, ale cílem projektu mělo být stereo pro poslech koncertů ...živáků... od Čechomoru, Landy, Nightwish, Maidenů, Oldfielda, Tori Amos až po třeba Madonnu smile. V případě sledování filmů a pro nejnižší f bych udělal časem sub. Teď jsem z toho už celkem v prdeli. Neví něko o podobném projektu? Fakt je ta SPH-275C + 5MP60 + 27TBFC/G asi nejvhodnější kombinace?

Co by jste řekli na SM-112N /dělení kolem 400Hz/ 5G40Nd + ? výška ?

Re: jaky basak pouzit k T2030, 5MP60N? Hifi nebo PA?

SM-112/W je zajímavější kousek, větší Xdam a v simulaci se chová líp ...ale nechtěl bych to do 3p. Nevím jestli se mě to jen zdá, ale ta mánie s PAčkama se snad pořád stupňuje...

(upravil sigi 22. 5. 2008 21:59)

Re: jaky basak pouzit k T2030, 5MP60N? Hifi nebo PA?

já myslím, že lidi už začínají být nasiceni tou sračkovou ,,hudbou" co je furt kolem slyšet a začínají se vracet k muzikální HUDBĚ a chodit na festy a koncerty. Nic proti hifi nemám a žádný koncert jsem na low end hifi ještě neslyšel, ale když si chcou poslechnout koncert na kterém třeba byli, tak PA řešení si myslím není špatné.

Re: jaky basak pouzit k T2030, 5MP60N? Hifi nebo PA?

kdyz uz 5" tak dve 5MP v apollitu... mam je takhle s 27TFFC a S10II++ a spokojenost... co do hlasitosti si konstrukce z typicky hifistickejch menicu neskrtaj a zkreslenii a zatizitelnost sou taky rozumny...

Re: jaky basak pouzit k T2030, 5MP60N? Hifi nebo PA?

luikas: co je zač ten S10II++ ? Nějaký 10" ? Sem to dal do hledača a nic mi to nenašlo.

Re: jaky basak pouzit k T2030, 5MP60N? Hifi nebo PA?

to zadej bez tech plusu...

(upravil sigi 25. 5. 2008 22:56)

Re: jaky basak pouzit k T2030, 5MP60N? Hifi nebo PA?

Tak jsem dlouho uvažoval a něco pročet a když bych to zkusil s SPH-275C + 5MP60 + 27TBFC/G tak to nebude špatná volba? Piřijde mi to jako dobrá dostupnost repro ( při případné haváriji smile ) i pro příp. stavbu satelitů
Co kdybych k tomu na kopáky pořídil SW s 12" PA repro?

luikas: jo už mi to našlo. Podobně vypadají 8" basy z 3p. boxů s nápisem AIWA, co mám rozdělané ve sklepě. Jedině ty basy se z nich dají použít... Každopádně zvuk lepší než 226tky ve stejné skříni.

(upravil BlackRider 25. 5. 2008 23:01)

Re: jaky basak pouzit k T2030, 5MP60N? Hifi nebo PA?

Nevim, pokud nejseš vyznavač hardcore techno dunivejch basů, tak bych se na SW s 12" PA repro z vysoka vysral. Nemá to cenu, ten subwoofer by hrál MOŽNÁ o pár jednotek hretzů hlouběji a zbytek be se krásně sečetl s basama v bednách => přebasovanost.

Edit: Kduž to tako čtu, proč teda nedáš do těch beden místo gumáku nějáký slušný PA? Pokud máš rád rychlý rázný basy, tak by to nemuselo bejt špatný řešení. Jedinej průser je že PA repra maj větší citlivost než 5MP60N a T2030.. smile

Web

(upravil sigi 31. 5. 2008 17:42)

Re: jaky basak pouzit k T2030, 5MP60N? Hifi nebo PA?

BlackRidre právě, že PA bas jsem chtěl, ale nevěděl jsem jaký... No a teď už naněm netrvám, ikdyž vlastně netrvám ani na 5MP60 a T2030... ta tam nebude skoro jistě.... Jestli víš o nějakém projektu nebo osvědčeném osazení s PA basem dejme tomu už do těch 20k, tak sem sním.
Vojta má na kino hifi sloupy a na koncerty PA SW
http://audioweb.cz/vase-vojta1.htm
a já bych to chtěl naopak. PA na koncerty a na kino hifi SW.

Re: jaky basak pouzit k T2030, 5MP60N? Hifi nebo PA?

Jo a porovnal by někdo SPH-275C + 5MP60 + 27TBFC/G
a vojtův projekt?
http://audioweb.cz/vase-vojta1.htm

Příspěvky [41 až 53 z 53]

  Stránky: ««« 1 2 3

Audioweb.cz » Reprosoustavy » jaky basak pouzit k T2030, 5MP60N? Hifi nebo PA?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£