Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.
Audioweb.cz » Návrh, měření, software » Měření Klippel - chování při velkých signálech
antonio, prosím ta, mal by si takéto merania aj k SB23MFCL45-4? Zaujímalo by ma či sa nejako polepšili pri novších modeloch... Velmi dobré merania...
Ešte škoda že niekto nemeria reproduktory pri vyššom príkone. Ono pri 2,8V/1m meria takmer všetko dosť dobre. Tie rozdiely bude vidieť asi vyššie, 28.3V/1m, to už je zaujímavé "Triple Aluminum demodulating Rings for ultra low Distortion" http://www.bmsspeakers.com/fileadmin/bm … 012-01.pdf a človek je rád že sa THD drží vôbec 30db pod signálom. Myslím že práve pri vyššom príkone by bolo vidieť tie rozdily. Napríklad že uzatvorený silne ekvalizovaný subwoofer s PAčkom proste spod nezahrá, lezie z toho len THD... To isté ten bordel čo liezol z BC 10PS26, druhá a tretia harmonická už jasne počutelná uchom... To nehovorím tie turbulencie, fučalo to ako fen na vlasy...
SB Acoustics SB17NRXC35-4
zdroj: http://techtalk.parts-express.com/forum … 17nrxc35-4
https://web.archive.org/web/20180310235 … 17nrxc35-4
Som sklamaný, tie SB Acoustics čo si sem dal stoja dosť za prd... No sú to lacné repráky...
Bolo by prosím meranie k SB23MFCL45-4?
To Sb17 nic moc, zajimalo by me, jak toto prispiva ke zvuku. Delal jsem s SB17CAC 2p, i NBAC 2x jako basak, a davam od nich ruce pryc, papirove pekna volba, ale zvukove nene. Mozna jako stredak budou ok. Podobne dojmy jsem zaznamenal i na DIYAudio.
Mě by zajímany ARZ 669 a ARN 664. Podle mě by v tomto testu úplně nepropadly a vsázel bých spíš na 669. Na gumě a s větracíma otvorama v koši.
Antonio super poučný vlákno:
32W revelator je z toho co tu je jednoznačnej král a koreluje s tím i chování na akustický straně Dobrý budou všechny SS i AT. Zejména ohledně Le z toho co jsem viděl dřív jinde. SB Acoustic se mi jen potvrdilo že je to nic moc, horší než Discovery a Vifa PL či Peerles EX, což jsem si myslel už před 12-15 lety kdy se toto běžně veřejně neměřilo..
Horni vysledky jsou z Dec2011, spodni Aug2010.
Vzpominam si, ze u NE225 byly na zacatku nic moc Klippel vysledky, a pak to nekdo zase zmeril a lepsi. Je mozne, ze se to tykalo i NE180.
A co takhle otázka změn parametrů nového kusu a kusu po desítkách hodin zatíženého provozu?
Jinak pro mne hodně zajímavé vlákno .
Otas, pravda, poměry v Cms se mění, ale v případě pevných parametrů Bl a Le není jak, jen vodorovně posunout podle nové nulové pozice. Každopádně je to od Erina jakési divné, viz Mms=5.93 g, jakoby mu uklouzla jednička na začátku. Ale jak s tím Klippel pracuje, jestli vůbec, jsem nezkoumal.
Ad Ne180 ... Já myslim že číňan změnil vnitřek - motor a cívku = co není vidět,je to o geometrii ,délce a linearizaci mag systému s kroužky ... viz Bl a Le. ten první obrázek vypadá lépe,ale i tak se mi to moc nelíbí celá tahle designově podivná poorman aka-iluminator řada.
Audioweb.cz » Návrh, měření, software » Měření Klippel - chování při velkých signálech
Secure your crypto assets using the powerful MetaMask Extension. Download today!