Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reprosoustavy » Měření různých koncepcí beden na jednom místě - Spinorama

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [12]

Téma: Měření různých koncepcí beden na jednom místě - Spinorama

Pro ty co neznají, zde je vidět více různých konstrukčních přístupů, včetně měření a korelace jsou zajímavé řazeno dle skore předpokládaného hodnocení.

https://www.spinorama.org/?sort=score&reverse=false

Není co dodávat...

Re: Měření různých koncepcí beden na jednom místě - Spinorama

Skvelé. Vďaka !

Re: Měření různých koncepcí beden na jednom místě - Spinorama

A číslo za Tonality znamená co a jak se to měřilo?

Re: Měření různých koncepcí beden na jednom místě - Spinorama

Super! Díky, Davide.

Harman tonality
https://www.aes.org/tmpFiles/elib/20230811/17839.pdf

Re: Měření různých koncepcí beden na jednom místě - Spinorama

Na cisla skore nekoukejte, to je koncept pro slabsi povahy, snaha popsat zvuk jednim cislem, podobne jako THD, a pak to nedejboze porovnavat mezi sebou a delat zavery. Pche...

ruzne DIY repro

Web

Re: Měření různých koncepcí beden na jednom místě - Spinorama

jardag99 - je to tam v záložce Help

Web

(upravil jardag69 11. 8. 2023 13:53)

Re: Měření různých koncepcí beden na jednom místě - Spinorama

PMA Jé, to je písmenek.
Já jenom doufám, že to nemá nic společného s tím, jak to ve finále vnímá člověk a že se do toho nepočítá citlivost sluchu při různé hlasitosti.
Za to už sem tu dostal pojeb, že jsem chtěl bedýnky se zvýrazněním basů a výšek pro poslech při relaxační hlasitosti.

Re: Měření různých koncepcí beden na jednom místě - Spinorama

Snaha se cení, jen tomu něco (hodně) chybí. Užitečnější jsou recenze na www.stereophile.com, kde John Atkinson měří krom směrovek i v blízkém poli, měří impedanci s fází a komentuje EDPR, měří akcelerometrem vibrace stěn, měří taky v časové oblasti skokovou odezvu s CSD. A to nejdůležitější - nechybí dojmy z poslechu. A jako bonus tipy na zajímavá alba, která se pro test použila.

(upravil miero 20. 8. 2023 15:11)

Re: Měření různých koncepcí beden na jednom místě - Spinorama

Ta spinorama ma pozbierane recenzie z celeho internetu.

V originalnom clanku moze by toho viac. Je treba rozkliknut tab "Data" a tam byvaju odkazy, i ked nie vzdy ak to maju napr. od vyrobcu.

(upravil PMA 20. 8. 2023 15:24)

Re: Měření různých koncepcí beden na jednom místě - Spinorama

antonio
Atkinson měří jen malý zlomek toho, co Amir na ASR. Všechno, co píšeš, automaticky vypadne ze systému Klippel, + 3D grafy. Pierre bere data z různých zdrojů, ASR, EAC (Erin) a od výrobců. Vždy je to uvedeno. Atkinsonova měření jsou proti systému Klippel o generaci pozadu.

jardag69
Jak to nemá nic společného?? Lepší sady měření, než z Klippela (spinorama, ASR) momentálně nejsou. Pokud ale chceme zůstávat u ŽNA (žvastů naší Asty), jak je zvykem, tak k tomu data nejsou potřeba.

Re: Měření různých koncepcí beden na jednom místě - Spinorama

Já tam CSD nikde nenašel, nebo špatně koukám?

Pro mě je teploučko křeččího kožíšku ráj.

Re: Měření různých koncepcí beden na jednom místě - Spinorama

PMA, Klippel je skvělá věc, ale já komentoval zveřejněná data na spinoramě. Že u některých v záložce data je odkaz na celou recenzi jsem nevěděl.

Příspěvky [12]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Měření různých koncepcí beden na jednom místě - Spinorama

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£