Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Sluchátka » Reproduktor do sluchátka

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

(upravil birdman 16. 2. 2011 20:40)

Téma: Reproduktor do sluchátka

Čau vespolek, neporadil by někdo kde se dá koupit či objednat náhradní sluchátkový reproduktorek o průměru cca 3cm a impedanci 2 Ohm. v podstatě je to sluchátko bez těch molitanových vycpávek.. Nebo případně poraďte nějakou alternativní možnost...  Odešlo mi v helmě a na 2 ohmy ho nemohu nikde sehnat....  pomóóóc...  Petr

Re: Reproduktor do sluchátka

Teoreticky by neměla ničemu vadit vyšší impedance, něco prodává Monacor, ale to má 4cm: http://www.monacor.cz/catalogue-product … SubKtg=575

(upravil smejch 18. 2. 2011 20:06)

Re: Reproduktor do sluchátka

Nebo hadex, uplně první na stránce
http://hadex.cz/reproduktory-reprosoust … od-10W-rms

Tedy za předpokladu, že to není HiFi helma big_smile

Re: Reproduktor do sluchátka

Díky moc za super pomoc, sám jsem fakt tápal, ale vyřešil jsem ten problém dočasně reproduktorem z obyčejných sluchátek o impedanci 24 Ohm. Funguje to, ale je to trošku zatlumené... Nemůže se tím nějak poškodit ten zesilovač? Každopádně to co jsi mi doporučil je 8 Ohm a to je asi příznivější...Tahle fóra jsou super pro pomoc... díky   Petr alias birdman

Re: Reproduktor do sluchátka

Lidi koukal jsem na ty odkazy co jste posílaly a právě jsem taktéž odprásknul jeden reproduktor ve sluchátku a nechce se mi zrovna vyhazovat sluchátka za 1500,- a jeho rozmer je 40mm průměr výška 5-6mm, f rozsah 20HZ-20kHz, 120dB, 32ohm....dnes jsem byl v takovym bazaru nebo opravně a za 30 korun mi dal sluchátka který měli repráky o stejnym rozmeru, ale ten reproduktor měl mnohem menší výkon takže stejně bylo slyšet jen sluchátko, které nebylo odprásklý .... pokud by někdo ještě věděl kde sehnat...projel jsem ty odkazy a nikde tam nebyl ten co bych potřeboval. Děkuju za rady

Re: Reproduktor do sluchátka

Takové měniče má každý výrobce svoje, nic stejného běžně nekoupíš.

Web

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Sluchátka » Reproduktor do sluchátka

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£