Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Ostatní technika » karta do pc na měření do pci

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [11]

Téma: karta do pc na měření do pci

chci se zeptat zda nemáte někdo zkušenost s tímto "druhem" zvukovek?
scháním něco kvalitnějšího na měření THD ap

Web

Re: karta do pc na měření do pci

třeba Lynx L22 z levnějších M-Audio Audiophile 2496, ESI Juli@ ....

Web

Re: karta do pc na měření do pci

ESI je z těch levnějších? tož, pokud sem se díval pozorně, tak nemá linkový výstup pro sluchátka... což je dost na prd, páč bych ji chtěl mimo měření použít i na poslech

Web

Re: karta do pc na měření do pci

si postav sluchátkový zesilovač smile

Web

Re: karta do pc na měření do pci

já se ptal ohledně karty...

Web

Re: karta do pc na měření do pci

Hele buď to nebo ono... Zas má symetriku. Audiotrak HD2 má dobrej out, má sluchátkáč, ale má horší ADC a nemá symetriku. Koukni na Julii, myslím že tady se nic víc vyspekulovat nedá...

Re: karta do pc na měření do pci

symetriku ani moc nepotřebuju, nevím k čemu by mě byla.
sluchátkáč by se hodil

Web

Re: karta do pc na měření do pci

Když jsem pošilhával po měřící kartě tak to doadlo na Julii (nakonec byly finance bohužel potřeba jinde), má o třídu lepší ADC a symetriku. No symetrikou se dobře rozbijí zemní smyčky....

Re: karta do pc na měření do pci

Ja som zosrandy kúpil Creative Xfi Xtreme audio a takmer som padol naprdel, je k môjmu údivu výborná!!

Re: karta do pc na měření do pci

Trochu OT: tiež mám X-fi a mám problém s delayom, dosahuje cca 210ms...pri filmoch sa to dá korigovať ale pri hrách a Djingu je to neznesitelné. Asio nepomáha, tiež si sa stretol s týmto problémom Stephunk?

Re: karta do pc na měření do pci

Nie, nestretol, ale občas mi blbne streamovaný zvuk, napríklad niektoré videá z YT. Obraz so zvukom začne súčasne, ale po čase sa zvuk začína oneskorovať za obrazom, po minúte to nieje pozerateľné. Stane sa to iba občas, tieto "kodek-pc-driver" veci sú pre mňa španielska dedina, od ktorej aj keď mám mapu, nevyznám sa v nej.
Veľký problém s ASIO, musel som ho odinštalovať, ostal defaultný driver od výrobcu.
Pri meraní karty v loopbacku záhada ako prasa, už som to tu písal, frekvenčná charakteristika pokrivená, lietala +/-15dB v celom akustickom pásme. Len pred pár dňami som na to prišiel. Manuálne treba VYPNÚŤ v KONZOLE eax efekt. Ak sa vypne iba v aplikácii volume panel, nevypne sa lol

Příspěvky [11]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Ostatní technika » karta do pc na měření do pci

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£