Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Sluchátka » aktivni/pasivni repro nebo sluchatka v relaci okolo 10k kc

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [2]

Téma: aktivni/pasivni repro nebo sluchatka v relaci okolo 10k kc

Mam takovy mensi dilema, co s penezma, abych byl konkretnejsi jedna se o castku okolo 10k kc. Rikal jsem si, ze bych si konecne mohl k mejm sluchatkam(senny hd595) poridit naky alespon trosku kvalitnejsi repro k PC. Protoze nemam doma zadnej zesilovac, hledal jsem aktivni modely, ale na vetsine for od takovy koupe odrazovali, s tim, ze to stejnak bude hrat naprd. Nazor kazdyho cloveka je unikatni, takze bych se chtel optat zda-li je v praze a okoli nakej obchod, kde by se dal vetsi pocet beden nazivo poslechnout.

Popr. me napadlo koupit nakej pasivni bazarovej kousek a k tomu levnejsi zesilovac, ale tam asi zivej poslech pred koupi nebude moc realnej, takze by pripadny doporuceni bylo moc ceneno:). 

Treti alternativou je, vyprdnout se na bedny a koupit sennheisery hd650 a nakej levnejsi DAC se sluchatkacem, na coz se stejnak v budoucnu chystam. Otazkou je nakolik si pomohu od kombinace HD595 + audiotrak Prodigyhd2.

No a posledni alternativou je, si penize nechat a pripadne nasetrit na neco lepsiho. Predem dekuju za pripadne rady i vytky od mistnich hi-fistu:)

Re: aktivni/pasivni repro nebo sluchatka v relaci okolo 10k kc

Tak odpovím ti podle svého svědomí a vědomí.
Nejhorší možnost je koupě lepších sluchátek. Má zkušenost je taková že kvalitní repro to stejně nenahradí. Mám Sennheiser HD580 (stejná řada jako HD600 a 650) - aby to nevypadalo že nevím o čem mluvím. Ten cenovej rozdíl nebude odpovídat rozdílu ve kvalitě oproti tomu co už máš, počítám do toho i nějaký ten DACan, zesík nebo zvukovku. Ta už je u týhle verbeže nezbytná.
Menší zlo jsou studiové monitory, pokud posloucháš u počítače jsou možná i nejlepším řešením. A v týhle ceně už je vcelku i výběr.
Výběr něčeho bazarového do desítky - tady si netroufnu radit, nechám na ostatních.
Samozřejmě nejlepší je ještě našetřit a koupit si už něco s menším množstvím kompromisů. Ale tak tu odpověď jsi nejspíš i čekal, nemůžu zklamat. smile

Příspěvky [2]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Sluchátka » aktivni/pasivni repro nebo sluchatka v relaci okolo 10k kc

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£