Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Nezařaditelné » Měření bedniček na Vysočině

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

Téma: Měření bedniček na Vysočině

Sice moc nevěřím že někdo takový je...ale...
Nenašel by se někdo kdo by pomohl s tímhle?
http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=5332
Nejlépe okres ZR.

Re: Měření bedniček na Vysočině

Snad ti nevadí, že se ti sem vetřu. Kdyby byl někdo se zkušenostma ochotnej odměřit moje repro v okolí Hradce Králové, byl bych mu zauzlovan. Jde o kysny Vermona 1000H, 15" středobas RFT L3701. Moc by mě zajímali parametry tohoto reproduktoru. Hledám je po celým netu. Už už to vypadalo, že to změřej poláci, ale pak to téma na polským fóru umřelo. Já bych se do toho mohl třeba taky pustit, ale teorie reproduktorů mi zas až tak moc neříká, navíc to chce jistý zkušenosti, aby to bylo přesný, nějáký to železo k tomu ještě a mít štěstí, aby to něják fungovalo... Já bych to použil jen jednou, tak se do toho pouštět ani nehodlám.

Re: Měření bedniček na Vysočině

Froggu, já se na to vybavení chystám... Třebas si za nějakej čas najdeš cestu do Kostelce n. Orl.

Re: Měření bedniček na Vysočině

já bych si cestu i našel, ale ono je to velký a těžký... A kdybych měl tahat jen samotnej reprák, tak stejnak nemám auto a už vidím, jak mě tam někdo s nadšením veze. Ale tak uvidím. Třebas to dopadne. Jestli tam máte něco hezkýho, vytáhnu mladou na "výlet" a bude smile

Re: Měření bedniček na Vysočině

Máme tu hezkýho Frantu lol Nezasírejme to tu. Víš o mě, kdyžtak mi napiš mail. Do měsíce ale ready nebudu.

Re: Měření bedniček na Vysočině

Na co chceš údaje toho starého RFT ? Teď už to bude vlivem stáří a přestaveb co kus to originál.
TS parametry změříš i na koleně.

Web

Re: Měření bedniček na Vysočině

Třeba ze zvědavosti a proto, že mi ten reprák vyhovuje a dokud hraje, jsem s tím naprosto spokojenej. Tak abych věděl, co to vůbec je zač a jak se liší od toho, či onoho... Navíc by chtěla předělat bedna, tak by se dalo podle parametrů třeba zjistit, jestli je ta původní adekvátní, nebo by to sneslo úpravu, nebo třeba úprava výhybky, protože tam mám stále původní. Změnu parametrů stářím beru, ale úpravy se na nich nekonaly. Ale já tu končím, abych to tu nezasvinil moc martymu. Tak kdyby byl ještě někdo v okolí, tak už mail a jinak se třeba někdy ozvu Frankovi. Pokud teda bude přítelkyni zajímat kostelecká kuriozita hezký Frank smile

Re: Měření bedniček na Vysočině

Hm...takže asi nic, co?

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Měření bedniček na Vysočině

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£