Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » jaký reproduktor použít místo SEAS L22RN4XP

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [10]

Téma: jaký reproduktor použít místo SEAS L22RN4XP

Chtel jsem si udelat subwoofer podle navodu http://www.fotoamater.cz/elektro/konstruk/repro_sub.htm  ale nevim jaky reproduktor mam pouzit misto SEAS L22RN4XP predem diky za odpoved

Re: jaký reproduktor použít místo SEAS L22RN4XP

co ti vadi na l22rn4x? nebo jaky je duvod zmeny?

Re: jaký reproduktor použít místo SEAS L22RN4XP

no me na L22RN4XP vubec nic nevadi ale nevim kde ho mam koupit

Re: jaký reproduktor použít místo SEAS L22RN4XP

tak asi nejrychlejsi to budes mit na www.seas.cz pripadne www.audium.sk (zdejsi moderator Michal dela redistribuci v cr)

(upravil StavJi 14. 5. 2008 16:47)

Re: jaký reproduktor použít místo SEAS L22RN4XP

L22RN4XP stoji cca 2300,- cos se mi zda celkem dosta to je taky jeden z duvodu proc se ptam jakym reproduktorem by sel nahradit

(upravil check 14. 5. 2008 17:00)

Re: jaký reproduktor použít místo SEAS L22RN4XP

Proč je dobrý použít zrovna tenhle reproduktor do bandpassu a ne levnější Visaton TIW 8" (mám-li vybrat rozměrově stejné repro), který má daleko větší možnou výchylku? Proč vůbec stavět BP4 s reproduktorem, který by se hodil do BR nebo BP6?
Pardon, ale přijde mi to jako vyhazování peněz za zbytečně dobrý měnič, jehož dobré vlastnosti se ale v subwooferu vůbec neuplatní. Navíc ten návrh je dost pochybný, udávaná data vůbec nesedí.

Napiš kolik si ochotný tomu dát vnitřní objem, jakým to budeš živit zesilovačem a jestli chceš hrát hlouběji nebo hlasitěji.

Web

(upravil StavJi 14. 5. 2008 17:29)

Re: jaký reproduktor použít místo SEAS L22RN4XP

zesilovac mam mono 100W a vnitrni objem  tak kolem tech 30-40L(mozna mensi moc tomu nerozumim tak nevim) no a ja bych chtel hrat tak tim stredem aj nahlas i do basu ale hlavne aby ten reproduktor by za rozumnou cenu

Re: jaký reproduktor použít místo SEAS L22RN4XP

Do kolika Ohmů je těch 100W? Co hraje nad tím?

Web

Re: jaký reproduktor použít místo SEAS L22RN4XP

Nechapu tu druhou otazku ale zesilovac ma minimalni zatezovaci impedanci 4Ohmi

Re: jaký reproduktor použít místo SEAS L22RN4XP

pokud si tu otazku checku miril ke me smile tak ja ten navrh ani neotevrel, jen me zajimal duvod zmeny.

Příspěvky [10]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » jaký reproduktor použít místo SEAS L22RN4XP

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£