Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reprosoustavy » SEAS KingRO4Y Mk III

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [5]

(upravil bastl 5. 2. 2024 11:12)

Téma: SEAS KingRO4Y Mk III

Zajímavý. Sice ranec, ale bez drahý výhybky, včetně zesilovačů a snadný přizpůsobytelnosti nejen na basech. Ten koax je sexy big_smile
https://www.seas.no/index.php?option=co … Itemid=345
https://youtu.be/ZOJHtIacPnM?feature=shared

(upravil dhaman 5. 2. 2024 13:48)

Re: SEAS KingRO4Y Mk III

Ulala tak to je luxusný build. potl  SEAS sa hecol.

OB 4 pasmo aktiv 15" H frame ala Linkwitz | rpi4 moode + CamillaDSP | ESI GIGAPort eX | 4x HYPA10 (pasiv KEF LS50 meta | CW DAC1 | HYPA17)

Re: SEAS KingRO4Y Mk III

Seasy jsou dost drahé.
Pracoval jsem s tímto a vůbec to nebylo jednoduchý.

Web

(upravil Jory 8. 2. 2024 19:31)

Re: SEAS KingRO4Y Mk III

Cena je drsná, ale jinak se mi ten kit hodně líbí. Ostatně proč si nezjednodušit návrh bedny koaxiálem, zvlášť když Seas zveřejňuje data včetně použitých filtrů v DSP.

A reálně nad tímhle koaxiálem přemýšlím. Jen bych místo použitého Seas basu dal větší 12" Dayton Audio RSS315HF-4 (protože ho mám doma, viz téma hned vedle).

Co se týče DSP zesilovače od Hypexu, tak sice stojí ranec, ale to bude asi každý slušný zesilovač a jak už zaznělo, člověk nemusí utrácet za výhybku a riskovat chyby v návrhu. Jestli ale existuje nějaká levnější alternativa k tomu Hypexu, to nevím...

Pro zajímavost sem ještě hodím odkaz na video s monitory Ex Machina Soundworks, které používají velmi podobné reproduktory, akorát jsou ve spolupráci se Seas upravené (jiný materiál membrán). Tyhle asi budou ještě o level dál (i cenou).

(upravil BlackRider 9. 2. 2024 6:31)

Re: SEAS KingRO4Y Mk III

Samozřejmě za hřích by to stálo, jen to bude poněkud dražší. smile

12" lepší, neviděl jsem video, ale určitě bude dělička bas/koax dostatečně nízko.

Web

Příspěvky [5]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reprosoustavy » SEAS KingRO4Y Mk III

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£