Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Sluchátka » In-ear sluchatka se dobrym pomerem zvuk / tlumeni okoli

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [4]

Téma: In-ear sluchatka se dobrym pomerem zvuk / tlumeni okoli

ahoj,
vybiram neco do kanclu. dulezita vlastnost - uzavrenost - abych nerusil okoli a nebyl rusen okolim. zatim jsem pokukoval jen po supraauralnich modelech, ale kolega mi doporucil vyzkouset sluchatka spunty... musim rict, ze i obycejne spunty k mobilu vyborne splnuji pozadavky na nerusit/nebyt rusen. v soucasne dobe testuju, jak mi spuntove sluchatka sednou z dlouhodobejsiho hlediska, ale vypada to, ze to zvladnu smile

a ted co vybrat? nemate nekdo zkusenosti? tyhle sluchatka se vetsinou nedaji na krame poslechnout zatim mam na papire napsany kousky nize, rad bych se pohyboval v cenove kategorii kolem dvou tisic, ty shure jsou tam trosku bokem (jsou uz dost nad limit). zadne z nich jsem neslysel, doma mam k701, ale nemusim mit nutne takovy zvuk, klidne bych zkusil nejaky veselejsi prednes, je to prece jen do kanclu, kde se na to az tak nesoustredim.
kdybych mel nejak popsat, co cca hledam, tak kombinace portapro (basove pasmo) a hd600 (hlas)

shure se215 - pry velmi dobry utlum okoli, ale neni to profi odposlech? (treba bude mit suchy zvuk?)
klipsch r6
fidue a65
akg k375

za pripadne tipy a rady diky smile

Re: In-ear sluchatka se dobrym pomerem zvuk / tlumeni okoli

Zero audio tenore.

Web

(upravil zuki 26. 11. 2015 9:33)

Re: In-ear sluchatka se dobrym pomerem zvuk / tlumeni okoli

Zero audio:
http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.p … t&sd=a

(upravil KarelXth 26. 11. 2015 16:20)

Re: In-ear sluchatka se dobrym pomerem zvuk / tlumeni okoli

SE215 rozhodně "suchý" zvuk nemají, ale za 2900,-, co teď stojí, se asi úplně nevyplatí. Navíc jsou dost háklivý na to, co a z čeho do nich pouštíš. Pokud je to něco v youtube kvalitě, tak ti to dají dost sežrat. Jako velkou výhodu bych u nich viděl to, že pokud ti sednou a máš je dobře nasazený, tak nemají tendenci vypadávat. Po drobný úpravě kabelu jsou to jediný in-eary, na který nemusím co pár minut sahat, abych je natlačil zpátky do ucha.

Kdybys nějak dospěl k těm SE215, zkus mi napsat soukromou zprávu. Popřemýšlím, jestli bych nepustil jedny svoje za rozumnější cenu.

Příspěvky [4]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Sluchátka » In-ear sluchatka se dobrym pomerem zvuk / tlumeni okoli

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£