Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Měření AUJ637

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

Téma: Měření AUJ637

Zdravíčko
Potřeboval bych pomoc. Nemáte někdo (Sinclair? wink měření tohoto zesu? (bez výstupáku). Celkem nutně ho potřebuju do školy. Jde mi o přenos, fázi, vstupní a výstupní odpor.
Ještě vysvětlím že to nechci z důvodu ňákýho ulejvání, já ten zes ve škole na měření opravdu měl...jenže cestou se v batohu "uvaklaly" rovnou 2 nožičky KC809, takže jediné co se mi povedlo naměřit bylo napájecí napětí na výstupu...předem díky za pomoc.

Re: Měření AUJ637

Chces jich hrsticku poslat ? upadaly u skla co ?

Re: Měření AUJ637

Nahraď je KC811-kama.

Web

Re: Měření AUJ637

No vůbec bych se nezlobil smile Je to přesně tak jak píšeš, stačilo se toho prakticky jen dotknout...ústředna totiž byla roky skladovaná v poměrně špatným prostředí (zavlhlý vesnický kulturák), takže to asi udělalo svý. Nahradil jsem je zatím BCčkama vyměřenýma na Ube a h21e, pomazanýma teplovodivou pastou a zatavenýma do smršťovačky.
To měření teda nic? Našel jsem jedno pochybný měření a vypadalo takhle - výkonová charakteristika vyšla do cca 30kHz, vstupní odpor 2.8k výstupní 6mohm a fázi neměřil. Myslíte že to trošku odpovídá?

Re: Měření AUJ637

Jsem spíš teoretik, tak mě ber s rezervou. Mohlo by to sedět - jen těch 6miliohmů nevím - jak jsi to měřil? Na jaký frekvenci? Nebo jen nějak stejnosměrně?

Web

Re: Měření AUJ637

Já to neměřil, údajně to měřil někdo přede mnou s těmito výsledky, tak by mě jen zajímalo jestli je to možný...kdysi jsem těmhle modulům měřil akorát výkon (na 1kHz)...limitovat to začínalo mezi 114-117W do 4 ohm.

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Měření AUJ637

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£