Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Přes dveře jde zvuk

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 25 z 25]

Re: Přes dveře jde zvuk

Zajímavé... nějak si to promyslím a něco spáchám wink ... nicméně investovat tolik peněz mi za to nestojí big_smile jde pouze o interiérové dveře... né vstupní do bytu. Jde mi o odizolování jedné místnosti od zbytku.

Re: Přes dveře jde zvuk

Snad ještě na závěr jednou (už to tady v některém příspěvku je): největší útlum udělá vzduchotěsné oddělení dveří - je potřeba použít co nejkvalitnější měkké těsnění, je to možná trochu nadsazené, ale opravdu i ta otevřená klíčová dírka dělá hodně. Těsnil jsem takhle asi troje dveře ke všeobecné spokojenosti, do jedněch jsem musel kvůli nerovnostem dát dvojí těsnění. Nesmí prostě nikde zůstat ani nejmenší mezera - dá se to zkoušet protažením tenkého pásku papíru. Samozřejmě utěsnit i práh. Dveře pak jdou hůř zavírat, ale za ten výsledný efekt to stojí.

Re: Přes dveře jde zvuk

utěsnění už je právě na základě toho příspěvku co tu byl provedeno.... řekl bych dost pečlivě včetně prahu atd. (klíčová dírka teda utěsnění unikla big_smile ) Samozřejmě to částečně pomohlo ale při vyšší hlasitosti jde prostě znát že dveře rezonují svou plochou a zvuk prochází právě plochou dveří...

(upravil xmarek 9. 1. 2015 1:16)

Re: Přes dveře jde zvuk

No někdy pomůže se ozvat a říct ať to ten dotyčný ztlumí. Ne nadarmo se říká: "Líná huba hotové neštěstí". big_smile Říká se tomu asertivní jednání. Já to kupříkladu používám na omladinu ohledně kouření na veřejných místech a když je slušně požádám tak si dají odchod. smile Je pravdou, že nejsem zas takový drobeček za kterého se občas vidím a těch mých cca 100 kg v mase asi jde vidět. Pamatuji si svého času jak jakýsi soused v bývalým bydlišti "šikanoval" celý barák kraválem dlouho do noci. A když jsem na něj zavolal policajty tak pochopitelně přiletěl s otevřenou držkou. Nevím zda na něj nějak zapůsobil ten boxovací pytel co visel u nás na chodbě, ale měl jsem co dělat, abych mu nedal po tlamě. Ho "držela" jeho roba a mě ta moje. A v "klidu" jsem mu vysvětloval, že to, že se nikdo neozve spočívá v tom, že se ho všichni bojí a ne, že to nikomu nevadí. No a v případě, že to i tak nepomůže tak existuje ještě "psychologie" např. zde: http://goo.gl/BLSjCp Ano nepopírám, že takový dopis OSA-e může dotyčného rozzuřit do běla, ale kde je řečeno, že ten mail pošlu ze svého legálně používaného. Dneska existuje tolik možností jak se vydávat za kohokoliv. lol

Pozn.: Bohužel existuje ještě jedna kategorie a tomu se říká početná rodina a děti a před tím je lepší utéct někam do lesa a nebo si postavit o kus dál další barák. A vidím to tak, že díky své blbosti budu mít opravdu o zábavu postaráno. Kámoš postavil takto tři baráky svým dětem, aby se jich "zbavil". big_smile A abych nebyl moc Off-topic tak budu izolovat "kino" takže se tyto informace asi stanou aktuálními. Přece jen nepotřebuji, aby mi v případě nějakého "zajímavého" filmu pro děcka rezonoval celý dům. smile

Web

Re: Přes dveře jde zvuk

Mekky: těsnění a k tomu takovej ten polstr co mívají na dvěřích doktoři, udělá to ale tak 10-15dB, když to dobře dopadne, víc nečekej.

Příspěvky [21 až 25 z 25]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Přes dveře jde zvuk

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£