Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Dílna » Tesla NC 450 - Zvuk

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

Téma: Tesla NC 450 - Zvuk

Dobrý den,
schanel jsem gramofon a nahodou jsem dostal do ruky NC 450. Po vyzkouseni dvou starych zesilovacu, ktere jsme nakonec vyhodili mam stale problem. Koupil jsem predzesilovac a propojil to s domacim kinem. Ovsem hraje pouze jeden kanal. Po ruznych pokusech jsme se dostali az k raminku. Od repraku po zkratovaci relatko je to krasne pruchozi. Ale dal uz propousti jen jeden kanal. Dalo by se na dalku poradit jak to vyresit? Prenosky jsem zkousel dve. Doufam, ze jsem to popsal spravne. Prece jen v tomhle jsem slusna lama. Dekuju za jakoukoliv odpoved smile

Re: Tesla NC 450 - Zvuk

Ahoj

rada je jednoducha vyhod skratovacie kontakty, no najlepsie by bolo prekablovat a dat chince.

Shony

Re: Tesla NC 450 - Zvuk

Na cinche uz to prekablovano mam. Spis vidim problem v ramenku.

Re: Tesla NC 450 - Zvuk

Tak to bude zřejmě někde přerušené lanko v ramínku. Čeká tě asi výměna kablíků v raménku.. podobný příklad zde: www.hifinazory.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=9708&p=94194&hilit=Audiotechnica#p94194

Re: Tesla NC 450 - Zvuk

vondry: Návod na předrátování OK, ale je potřeba si uvědomit, že NC500 je daleko jednodušší stroj.

Pokud tedy chceš drátovat raménko NC450 je potřeba demontovat desku řízení elektroniky a odpojit konektory. Deska je upevněna na pružonových závěsech - je tedy vhodné si poznamenat jejich výšku, počet závitů šroubu, všechno vyfotit a udělat si poznámky...

Web

Re: Tesla NC 450 - Zvuk

Tak hlasim uspech. Delala to hlava. po vymene uz to slape a ja se muzu venovat dalsim problemum. Jako kam umistit predzesilovac a co s talirem kterej je zvlnenej a skrta o plast tlumivky. coz je jak jsem se docetl klasicky problem 450. Nicnene dekuji za rady a reakce.

Re: Tesla NC 450 - Zvuk

Zdar, nevíte co je v NC450 za dloutnavku a popř. ekvivalent ?

Web

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Dílna » Tesla NC 450 - Zvuk

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£