Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Stereo zesilovač k 2x B&W 685 + sub B&W A610 - nějaký NAD?

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 28 z 28]

(upravil Dohnalik 3. 10. 2011 22:04)

Re: Stereo zesilovač k 2x B&W 685 + sub B&W A610 - nějaký NAD?

Rozhodne pak dej vedet, jak hraje, myslím, ze nebudes litovat..

(upravil Martin 3. 10. 2011 22:06)

Re: Stereo zesilovač k 2x B&W 685 + sub B&W A610 - nějaký NAD?

mooncalf78: ahoj, mám doma denona pma-980R po tuningu od Sinclaira a můžu s klidným srdcem říct, že je zvuk mnohem lepší jak předtím, ono taky co chtít od přístorojů starých 10 a více let. Sinclair se cíti lépe, minulý týden jsem se u něj stavoval pro vyhybku a modul SPV 250, opět moc pěkná práce. Snad mu zdraví dovolí a přístroj ti udělá včas.
Už se teším na tvé postřehy smile

Re: Stereo zesilovač k 2x B&W 685 + sub B&W A610 - nějaký NAD?

smile Jasně, celý průběh, včetně toho, jak to hraje po tuningu tu určitě postnu. Akorát dnes asi nebyl doma, protože balík se nepovedlo doručit a zůstal na poště. Psal mi, že mu mám dát vědět, až to odešlu, aby nemusel jet na poštu, což jsem udělal v pátek, včetně odeslání SMS s termínem doručení, ale od té doby se neozval, ikdyž vidím, že včera na fóru byl. Tak snad je v pořádku a všechno dobře dopadne smile

Re: Stereo zesilovač k 2x B&W 685 + sub B&W A610 - nějaký NAD?

Uvidíš, že to bude posun k lepšímu... Akorát jsem koukal, že si byl udiven z basů... Samozřejmě tyhle mašiny mají páru, ale nehledal bych jejich kvality u pendulum atd smile. Zkus si stáhnout něco více muzikálnějšího a laboruj, i když teď už pozdě na test... No uvidíš.
Co se týče pana Malaníka, musíš ho trochu tlačit... Je teď sice vážně nemocný, ale jinak je to tak trochu nadčlověk. Pracuje dlouze do noci, až do rána a přez den se mu potom nedovoláš, nebo to prostě nezvedne. Je to člověk, kterého moc lidí třeba i nechápe, já osobně bych ho charakterizoval jako bohéma, který si řídí svůj vlastní život dle sebe, škoda jen, že někdy bez ohledu na ostatní. Ale jak už jsem psal, cítí se teď o mnoho lépe a pokud jde jen o repas, budeš ho mít do týden doma wink

Re: Stereo zesilovač k 2x B&W 685 + sub B&W A610 - nějaký NAD?

Tak po prvním týdnu žádné zprávy i když od minulého čtvrtka je prý zesilovač vykuchaný a pracuje se na něm. Tak třeba mistr dělá na předchozích zakázkách. Je pravda, že ten slíbený týden ("kdyz to dobre pude") se mi zdál až moc pěkný smile Snad v tom není nic jiného, ale na fóru psal naposledy před pár minutami, takže snad nic vážného to nebude smile

Re: Stereo zesilovač k 2x B&W 685 + sub B&W A610 - nějaký NAD?

Nevím, nakolik vážný nebo nevážný se Ti zdá nádor v mozku, píšu sem s brýlemi 6,5D, jinak vidím na 40cm naprostý hovno, posun k lepšímu se ještě jaksi nekoná, nicméně před chvilkou jsem přišel z dílny, ale musel jsem odejít, protože s tak silnými brýlemi se nedá dělat dlouho-pro toho, kdo na to není zvyklý, začne za půl hodiny bolet hlava. Zatím dělám jenom po chvilkách, protože cpát se prášky proti bolení hlavy /sumatriptanové preparáty/ mi doktoři zakázali. Tož tak.

Web

Re: Stereo zesilovač k 2x B&W 685 + sub B&W A610 - nějaký NAD?

Nádor i brýle jste měl i minulý týden, kdy jste mi psal, "že se nemusím bát, že to možná za týden bude hotové, všechny součástky máte a dělal jste jich kvanta, že máte po poslední chemoterapii, atd." - na můj dotaz jestli jste časově i zdravotně na tom tak, abyste to nejpozději do 3 týdnů zvládl, protože mám obavy z příběhů některých lidí na fóru a vašeho zdravotního stavu. Tím "vážného" jsem myslel třeba to, že se to zhoršilo tak, že nemůžete pracovat vůbec. Snad jste ale vážně myslel ty 3 týdny, pokud to už neplatí, tak mi prosím dejte vědět. Opravit to za týden jsem po vás nechtěl, sám jste mi to ale napsal, takže se nedivte, že jsem trochu zklamaný a komentuju to a to veřejně, protože na email mi neodpovídate, ale na fórum píšete. Pár lidí mě před vašima dodacíma lhůtama a jednáním varovalo, ale nechal jsem se vámi přesvědčit, takže jsem z toho trochu nervózní, že jsem vám možná naletěl. Ale zatím vám věřím, že mě nesklamete, času je ještě dost. Tak přeju ať se vám daří - zdravotně i pracovně big_smile

Re: Stereo zesilovač k 2x B&W 685 + sub B&W A610 - nějaký NAD?

Není to sranda, chlapi...některé dny je mi prostě a jednoduše tak blbě, že na práci není ani pomyšlení. Snažím se co se dá, ale někdy to prostě nejde...

Web

Příspěvky [21 až 28 z 28]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Stereo zesilovač k 2x B&W 685 + sub B&W A610 - nějaký NAD?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£