Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Sluchátka » Jaká sluchátka na poslech hudby?

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 24]

Téma: Jaká sluchátka na poslech hudby?

Ahoj, chtěl bych se optat, jaká sluchátka v ceně +-2000Kč vybrat na poslech hudby? Zalíbily se mi tyto sluchátka, ale nikdy jsem žádné podobné neslyšel, tak bych byl rád kdyby jste mi řekly vaše názory a zkušenosti. Nebráním se i jiným sluchátkům než jsou na odkazech. Děkuji

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=66191
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=29107

(upravil Lukas 6. 12. 2009 4:26)

Re: Jaká sluchátka na poslech hudby?

Nikdo???  :|

Re: Jaká sluchátka na poslech hudby?

Co Sennheiser HD555?

Web

Re: Jaká sluchátka na poslech hudby?

Co posloucháš a jaký charakter zvuku preferuješ, a přes co to hodláš pouštět.

Re: Jaká sluchátka na poslech hudby?

Rozhodně HD555, moc konkurence v téhle třídě nemají. Pokud je cena důležitý parametr tak bych zvážil i AKG K 530. Koss nemá kromě Porta Pro ve srovnání s ostatníma značkama co nabídnout.

Re: Jaká sluchátka na poslech hudby?

Já blbec koupil Koss UR-18 za litra yikes Říkal jsem si, že je to Koss, snad to nebude tak špatný. Omyl, zklamání obrovský! mad Basy alá megasuby genius, vejšky alá piezo. Hrajou jak špunty za 3 pětky od wjetnamtsůch. Sem tam je použiju, hlavně když koukám na netu na zprávy a tak. Radši pro nenáročný použití. Jediný, co se mě na nich líbí je, že se dají pěkně složit. Od Kossáků už nikdy nic, ani zadarmo. Měl jsem ten list radši prolemtat nebo prohulit lol

Re: Jaká sluchátka na poslech hudby?

Jak zmiňované AKG K 530 tak i HD555 se mi líbí. Poslouchat na tom budu skoro vše, ale hlavně rock a pod. Zdrojem zvuku bude PC a zvukovka SB AUDIGY 2 Platinum Ex.  Chtěl bych aby měly dostatek basů a schopnost hrát i při vyšších hlasitostech. Samozřejmě na ceně záleží, ta je tedy cca max. 2500Kč.

Duwenbleidd-ty jsi měl možnost slyšet oboje zmiňované sluchátka?

Re: Jaká sluchátka na poslech hudby?

Hodně záleží na osobních preferencích a taky na použití. Nejlepší je zajít do krámu. Já mám na domácí poslech HD555 a jsem spokojenej. Ale do autobusu to neni, tam to chce uzavřený sluchadla. Měl jsem před tim HD485 a ty byly dost nabasovaný a bez vejšek, ale na večerní tišší poslech k usínání to byla lahoda. A i tyhle nabasovaný sluchátka se nedaj na ulici nebo v autobude poslouchat, protože nejsou uzavřený. Ale obávám se, že uzavřený sluchadla zas nepudou pořádně poslouchat doma.

Re: Jaká sluchátka na poslech hudby?

Lukas - slyšel, ale to by pro tebe nemělo bejt určující smile. Co kdyby sis udělal výlet do Brna - http://www.headphones.cz/inshop/domaci/

Re: Jaká sluchátka na poslech hudby?

este UR40 stoja za povsimnutie. mam ich,nemal som moznost vyskusat nic lepsie,mozno pioneer od bobiseka ale tie su male.kamos ma UR20 a  tie su fakt nahovno a tieto su lahucke s tak akurat pritlakom a dost pohodovym zvukom ,kedze su otvorene,hraju dost presne. mam ich 2 roky a nemam vobec chut ich menit pretoze za cenu aku ich zozenies na ebayi nic lepsie rozhodne nekupis

http://www.bisaudio.sk/katalog.php?MARK … p;CATID=35

Web

Re: Jaká sluchátka na poslech hudby?

Tiež som dal na radu chalanov na kúpu HD 555 a maximálna spokojnosť smile

Web

Re: Jaká sluchátka na poslech hudby?

Tak o UR40 bych taky neuvažoval, měl jsem možnost je slyšet a tady názor řeknu - srovnával jsem je se Sennheisery PX100 a naprosto propadly. Spadají do celkového obrazu firmy koss - málo muziky za hodně peněz. Ta cena na ebay by odpovídala jejich "kvalitám" smile

Re: Jaká sluchátka na poslech hudby?

SB AUDIGY 2 Platinum Ex mám doma a sluchátkáč v nich stojí za prd.

Web

(upravil Benazi 6. 12. 2009 19:15)

Re: Jaká sluchátka na poslech hudby?

co takhle Sennheiser HD 590,známý je má v práci, říkal supr třeba někde poslechnout. Osobně jsem je ale neslyšel.

(upravil right13 6. 12. 2009 19:30)

Re: Jaká sluchátka na poslech hudby?

mne osobne UR40 sedia ako dizajnom,tak zvukom,nakolko nemam a ani nechcem vyvalit za sluchatka x tisicok korun a nakoniec by som rozdiel ani nepocul tak mi to uplne staci a rozhodne by som ich nemenil nakolko nie som netopier....

Web

Re: Jaká sluchátka na poslech hudby?

zdravím, nechci zakládat další dred, tak se zeptám zde.

Chtěl jsem poprosit o radu, jaké mechanicky odolné auzavřené sluchátka v relaci od 1.000,-d o 2.500,- vybrat - použití DJing.

sluchátka bude pohánět zesilovač integrovaný v mixpultu pioneer 600. co se týká kvality, tak rozhodně nechci bumcink, rád bych něco co hraje solidně, nejnižší basy nejsou potřeba ( min fr. rozsah 40Hz - 16kHz ), de o to že potrebuji mít i v hlučném prostředí perfektní čistou a nezkreslenou reprodukci.

doufám že mé požadavky nejsou nereálné.

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

Re: Jaká sluchátka na poslech hudby?

Díky moc všem za komentáře. Půjdu tedy asi do těch Sennheiser HD 555. Když bude možnost tak je zkusím někde poslechnout, pokud ne tak se nechám překvapit smile Vím že zvukovka nic moc, ale v dohledné době asi na lepší nebude.

Re: Jaká sluchátka na poslech hudby?

millano, já teď řešim sluchátka pro účely monitoringu při nahrávání, budou na to kladený podobný požadavky. Zakoukal jsem se do těhle, nechám si je poslat do Prahy a testnu je.

http://www.audiotek.cz/Audio-Technica-A … D/:3:36261

Re: Jaká sluchátka na poslech hudby?

millano: riešil som podobnú situáciu. Ak máš možnosť dovozu zo zahraničia, tak pozri: http://www.decks.co.uk/products/headphones majú tam zaujímavé ceny. Mám doma technics rp-dh1200 - maximálna spokojnosť (používané na DJing aj monitoring) pevná konštrukcia - vydrží aj trošku tvrdšie zaobchádzanie, kábel takisto velmi fajn, netlačia ani pri dlhom nosení, zvuk ktorý vydávajú skôr na elektronickú hudbu - trošičku moc basov... ale to je len moj dojem.  Cena okolo 100eur +-.

(upravil millano 7. 12. 2009 21:32)

Re: Jaká sluchátka na poslech hudby?

2 Frank : To opravdu nebylo vtipný

2 Tomasu : díky za tip, ale trochu sem doufal že mi někdo poradí nějaké modely, potřebuji bytelná sluchatka s kvalitním přívodním kabelem, co mi za nedlouho neodejde ( největší neduh levných sluchátek ) , aby mechanické provedení vydrželo krapet nešetrné zacházení  a jsem tak drzý, že od takových sluchátek požaduji i věrnou reprodukci.

do nedávna sem si musel vystačit s SPH2700 od philipsů, nic moc  ale nějaký čas stačili, ted potřebuji něco rapidně lepšího a to nejen po stránce reprodukce, ale hlavně mechanického provedení ...

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

Příspěvky [1 až 20 z 24]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Sluchátka » Jaká sluchátka na poslech hudby?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£