Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 33 z 33)

Audioweb.cz » Návrh, měření, software » E1DA Cosmos ADC - špičkový převodník pro měření

  Stránky: ««« 1 ... 31 32 33

RSS

Příspěvky [641 až 646 z 646]

(upravil eeMGee 12. 8. 2023 9:28)

Re: E1DA Cosmos ADC - špičkový převodník pro měření

jardag69 napsal:

kotel  jakou verzi? Je jich tam víc.

Pri objednavani treba dat pozor na spravnu verziu - ta sa voli ako "Color" kliknutim na maly obrazok/ikonu:
Color : ADC Classic version
alebo
Color : ADCiso

Potom sa voli Grade cez "Bundle" - Bundle 2 je grade B.

Je to sice ako u blbych, no asi ten Ali nevie inak odlisit rozne verzie.

Inak, mne ukazuje ADCiso grade B cenu okolo 206 EUR s DPH + 12 EUR doprava na Slovensko.

Martin

PC/iPad/BR/TV > DENON AVR (Modif.) > LinkwitzLab ORION (ASP)

(upravil kotel 17. 8. 2023 11:29)

Re: E1DA Cosmos ADC - špičkový převodník pro měření

Ona je tam ve finále ještě sleva 40 $, takže nakonec jsem platil 4400Kč. A ještě třeba ověřit, že je vybrána doprava Aliexpress standard shipping, pokud jde o ČR. Pošta už zná EORI Aliexpressu, tak to bere vždy jakože bylo DPH placeno. Když jsem musel bednu posílat přes Fedex, tak chtěli doložit, jestli je zaplacené DPH. Číňan jim dal fake fakturu na 10 $, ale u objednávky jde vždycky stáhnout i faktura přímo od Aliexpressu. Jen jsem na ni musel doplnit to IOSS číslo.

Re: E1DA Cosmos ADC - špičkový převodník pro měření

kotel: ta sleva je právě na to dph do EU,je to jen o tom zda ti to celníci chytí nebo ne... podobně to bylo u mne a přímo jsem se ptal na to tý číňanky v tom obchodě jak to je s placením dph z jejich obchodu.

Není co dodávat...

Re: E1DA Cosmos ADC - špičkový převodník pro měření

Tak celníci to chytli. Vzali si 300Kč za proclení a základ pro DPH nesedí o pár stovek, ale pořád lepší, než když jsem musel dřív jezdit radši do Prahy na celnici, protože si pošta vzala za proclení 700 Kč big_smile

Re: E1DA Cosmos ADC - špičkový převodník pro měření

Zkouška 768kHz. Na měření něčeho musím ještě vyrobit kabely. 

https://csko.cz/neco/zesilovac/adciso/adciso_768khz.jpg

(upravil dawsoo 27. 4. 2024 22:14)

Re: E1DA Cosmos ADC - špičkový převodník pro měření

Tu izolovanou verzi ti závidím,to neustálý sraní s izolátorem a přenášet vše vč napáječe a kabelů 2x jako kočka koťata (domu/do práce) je opruz. Škoda že neudělal rovnou větší verzi s lepšími přepínači úrovně a USB type B velkým konektorem. Naštěstí 768k dá i můj starej kus bez oficiální podpory 768k.

https://1iq.cz/img/Wkh5A/2Nb9T.png

Není co dodávat...

Příspěvky [641 až 646 z 646]

  Stránky: ««« 1 ... 31 32 33

Audioweb.cz » Návrh, měření, software » E1DA Cosmos ADC - špičkový převodník pro měření

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£