Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 9 z 28)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

  Stránky: ««« 1 ... 7 8 9 10 11 ... 28 »»»

RSS

Příspěvky [161 až 180 z 553]

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Jen me tak napada - mel by nekdo zajem o hromadku na panely od QP? Myslim, ze by mohla byt cena pri vetsim mnozstvi panelu o dost zajimavejsi.

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Na hromádku panelů od QP bych se přidal taky

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Zájem bych měl.

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Ja taky

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Chceš nechat vyrobit kompletní panely u QP, nebo jim zaslat panely z Modushopu a ty jen nechat opracovat bez eloxu na obrobených místech (možná to počítám špatně, ale když vezmeš krabici od Modushopu po dílech, je skoro o 500 korun dražší, než když ji koupíš komplet)?

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

no prozatím nemam presnou predstavu. jedine co jsem zkusil bylo v aplikaci QP něco velmi podobného co ma tubamusic.
S poctem se cela lepsila. Uz je to delší dobu, ale co si pamatuju, tak vlastní panel cene moc nepomohl.
Mate někdo jinou zkušenost? Kazdopadne to vypada, ze par lidi by se seslo. To by uz mohlo byt zajimave.

Me osobne se libi to co udelal tubamusic. Pripadne toto
http://img21.imageshack.us/img21/5947/dispre01render.jpg

Nebranil bych se ani jinym variantam.

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Vypadá to velmi pěkně. Osobně bych měl zájem o Tubovu verzi v černé barvě.

Mě jsem i myšlenku udělat vše na panel od Modu a obrobené části u ovládacích knoflíků opratně zatřít černou barvou.
Nebo koupit stříbrný panel od Modu, obrobit, oeloxovat, dodělat popisky.

Pokud ceně vlastní panel nepomáhá, tak by bylo asi nejlepší nechat udělat komplet od QP.
Vzhledem k ceně celého předzesu +-nějaká stovka zase nebude hrát takovou roli. Byla by zase škoda, když si s tím člověk hraje nedotáhnout to i se skvělým panelem. Navíc ten jde vidět.

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Mi osobně se taky líbí více Tubova verze v černém.Pokud se nepletu,tak panel by QP udělal ze svých zdrojů.Jde o to,kdo by to byl ochotný okótovat do toho jejich programu.

(upravil reeb 22. 11. 2015 18:08)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

QP dělá, a kvalitně takže stačí když se sem zájemci vypíší a objedná se to..

Taky mám zájem. 2 přední a 2 zadní podle Tuby.

Web

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

tak udelame ten od tuby. tusim, ze nekde psal, ze je ochoten poskytnout to co naklikal v tom QP softu (jestli si pamatuju spravne).
Kdyby ne, tak nebude problem naklikat, je to jednoduche. Vzhledem k tomu, ze reeb toho bude hromadne obednavat vice, tak by se z hlediska postovneho vyplatilo vice, když to obedna on. Pokud z jakéhokoliv duvodu ne, tak se toho ujmu.

za me tedy: 1x predni, 1x zadni podle navrhu tuby

(upravil Cvrkajs 14. 10. 2015 21:19)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Já jeden přední a jeden zadní podle Tuby

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

taky jeden predni a jeden zadni

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Ja sa taktiež pridám, 1x predný panel + 1x zadný panel všetko v čiernej farbe

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Již jsem se sice psal o několik postů dříve, ale raději upřesním požadavek.

1x přední panel + 1x zadní panel v černé barvě, verze Tuba

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Bude-li hromádka na panely. Připojuji se do hromádky.

1x přední, 1x zadní panel dle Tubamusic.

PS: Ty součástky jsem si nakonec obstaral. Takže se omlouvám, jestli jsem snížil počet kvůli množstevní slevě sad .

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Nejsem ještě rozhodnut, zda se připojím k hromádce, hledám i jiné řešení. Ale je-li zájem, nabízím nakreslení panelů do QP programu. Tuba dodal s podklady výkresy pro opracování Modushop panelů na CNC fréze v Corelu, to se do QP nedá načíst.
Musí se dodělat na uchycení navíc 4 díry skrs zadní panel + díry na eurokonektor, 4 díry se závitem do předního panelu (ne skrz), zaoblení rohů u předního panelu a povrch zvolit broušený hliník má-li mít skříňka vzhled podobný jako jiné Modushopy. U zadního panelu kvůli různým dírám pro různé svorky určit typ, který bude použitý (třeba BP20A/0), protože málokdo má doma tu, co použil Tuba. Výstupní Cinche dát stejné, jako má Tuba, nebo tam také dát ty, co jsou na vstupech? Zvolený konektor Jack se dá sehnat jen u Conrada, nikde jinde jsem neviděl provedení izolovaného konektoru Jacku, nebylo by špatné jej přidat spolu s prodloužením hřídelky potenciometru a spojkou hřídelky do hromádky.

(upravil reeb 15. 10. 2015 21:25)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Ještě je otázka jestli dps s rele neupevnit souběžně se zadním panelem nějak takto

http://reebaudio.webnode.sk/fotogalerie/a5/#a262-zz-jpg

a udělat teda do zadního panelu díry../ vyhnout se té zbytečné kabeláži/

Web

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

myslel jsem ze treba tak tyden pockame nez bychom to objednavali. at se jeste muze pripadne pripojit nekdo dalsi.
podobne informace co pises psal i tuba do mailu. pokud jsi ochotny to nacvakat do QP, tak to urcite uvitam. Nevim jestli
zdirku a cinche resit tady abychom to nezahnojili. Jestli mas jinou/lepsi alternativu, tak se podel smile

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Nechal bych vyrobit i 1-2ks navic pro opozdilce..

Web

(upravil Hippo007 16. 10. 2015 10:34)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Roberte, nasvislo deska s relátky do 1U skříňky nevejde. Je tam 40mm prostoru na výšku.
Taky bych s tím objednáním ještě nějakou dobu počkal, než se dohodnete na detailech. Základní provedení (dle Tubamusic) + jedna další varianta v QP nakreslené. Panely navíc objednat jen jestli jsou ještě volné DPS.

EDIT: Bylo by fajn, kdyby se někdo, kdo má 1U skříňku doma podíval, jestli souhlasí díry pro šrouby se závity do čelní desky (závit M3) a díry pro šrouby se zápustnou hlavou do zadního panelu (pro šrouby M3) - na výkresech Modushopu to vše vypadá spíš na M3,5 (jsou tam jen díry bez okótování). Taky poloměr rohů na předním panelu 5mm jsou převzaty z výkresů Modushopu.

Příspěvky [161 až 180 z 553]

  Stránky: ««« 1 ... 7 8 9 10 11 ... 28 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£