Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Dospělý předzesilovač - Brinkmann Marconi Mk II

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [16]

Téma: Dospělý předzesilovač - Brinkmann Marconi Mk II

Aneb, jak se to má dělat............................... smile
https://www.hifi-voice.com/testy-a-rece … coni-mk-ii

Re: Dospělý předzesilovač - Brinkmann Marconi Mk II

Když už tady tomu děláš reklamu, tak bych čekal že k tomu napíšeš nějaký svůj komentář

Re: Dospělý předzesilovač - Brinkmann Marconi Mk II

Dávám sem to, co je pro "doufám" nejen mne "něčím" zajímavé,--- ale hlavně, aby tady bylo co číst, protože jinak je tu poslední dobou úplný píp, píp, píp. smile

(upravil BV 22. 10. 2023 12:47)

Re: Dospělý předzesilovač - Brinkmann Marconi Mk II

Skresľuje, šumí, a to všetko len za 12990EUR.. roll  Ako sa to nemá robiť.. A dva rovnako " vydarené" mono konce k tomu len za 18000EUR..

Re: Dospělý předzesilovač - Brinkmann Marconi Mk II

Považuji všechny nádherné květnaté komentáře jen jako chvilku poezie big_smile. Jak dovede být náš jazyk košatý...
Vychutnávejte si ta krásná slova cool. Učme se, nebuďme jen pouzí technici, které zajímá jen datashied.
A hlavně to nekupujme.

Re: Dospělý předzesilovač - Brinkmann Marconi Mk II

Jeden je tusim v Brne, jeden clen z highend fora...

Web

Re: Dospělý předzesilovač - Brinkmann Marconi Mk II

No,možná tak maximálně jak se to má dělat z pohledu výrobce/prodejce = klasická naleštěná sračka v rádoby exlusivním balení, založená na víře v kompetenci značky (když to stojí tolik musí to bejt přece dobrý) big_smile Parametrově je to ostuda a drzost,hordeku pokud to bylo myšleno jako ironie a sranda,tak jsi to mohl dát do sekce s hifi úletama,tam by to pasovalo perfektně.

Není co dodávat...

Re: Dospělý předzesilovač - Brinkmann Marconi Mk II

Otas napsal:

Považuji všechny nádherné květnaté komentáře jen jako chvilku poezie big_smile. Jak dovede být náš jazyk košatý...
Vychutnávejte si ta krásná slova cool.

Jedine v tom je Hans Christian Březina fakt dobrý big_smile

Re: Dospělý předzesilovač - Brinkmann Marconi Mk II

Mně tyhle recenze vždycky přijdou, jako kdyby někdo testoval nový auto, a po krátkém popisu interiéru a barvy laku už popisoval jenom krajinu a počasí.

Re: Dospělý předzesilovač - Brinkmann Marconi Mk II

Dost casto je to jen prelozena zahranicni recenze + chvilka poezie..

Web

(upravil dawsoo 22. 10. 2023 22:42)

Re: Dospělý předzesilovač - Brinkmann Marconi Mk II

Já bych klidně i věřil že si to pučej a hoděj ucho,ale:
1. Recenze hifi s reklamním prostorem, co to vše financuje je k smíchu (ukažte mi jedinnej test kde něco dopadlo špatně)
2. subjektivní recenze hifi bez technické části maj relevanci stejnou jako jiné lifestyle píkoviny (měřítkem je svědomí/sebezapření/reference recenzenta který se pod to podepíše)
3. Funguje to stejně na laiky kteří věří kompetenci a příslušníky komunity/sekty uplně stejně jako i v jiných oborech, kteří chtějí mít status "jsem in" uvnitř bubliny. Bez technické stránky nejde o žádné objektivní testy ale o skrytý marketing.
4. Každej extrém škodí,stačí jen nebejt uplněj zoufalec a pokud něco chci, tak pro to něco minimálně sám udělat,třeba aspoň porovnat a poslechnout si sám a najít či aspoň více nezávislých zdrojů informací.

Březina naopak dělá svou práci velmi dobře,chyba je v těch kteří se tím řídí. big_smile

Není co dodávat...

Re: Dospělý předzesilovač - Brinkmann Marconi Mk II

To horní skleněné víko je super. Škoda, že to asi vůbec nestíní. Napadá mě, že by se to mohlo udělat jako vyhřívané přední sklo nebo dveře mikrovlnky.

Re: Dospělý předzesilovač - Brinkmann Marconi Mk II

Ten laciny a amatersky osazeny plosnak s smd to dorazil. Tvl za tohle chtit 300litru a jeste se tim chlubit?

Re: Dospělý předzesilovač - Brinkmann Marconi Mk II

Mně tam zaujaly ty malé hnědé elektrolyty.Ty jsem myslel,že se v tomto pouzdře přestaly vyrábět tak před třiceti léty.Netušíte někdo co jsou tyto zač?

Re: Dospělý předzesilovač - Brinkmann Marconi Mk II

Výrobce Roederstein - ROE.

https://www.diyaudio.com/community/thre … cy.225688/

(upravil jardag69 16. 3. 2024 16:13)

Re: Dospělý předzesilovač - Brinkmann Marconi Mk II

.

Příspěvky [16]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Dospělý předzesilovač - Brinkmann Marconi Mk II

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£