Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Technics SU A800 + repro TVM ARS 380/02-8,porucha nebo špatné zapojení

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [2]

Téma: Technics SU A800 + repro TVM ARS 380/02-8,porucha nebo špatné zapojení

Zdravím,nedávno jsem koupil na bazíku zesilovač Technics SU A800 a reprosoustavu TVM ARS 380/02-8.Ta má 4.vstupy,2X + a 2x -,správné poly jsou sesvorkované a k nim jsem připojil kabel též se správnou polaritou.Po prvním zapojení kontrolka CURRENT DRIVE na zesíku se rozsvítila správně pa cca 3.vteřinách a od té doby svítí neustále,i při vypnutém zesilovači,zhasne jen po odpojení zesilovače ze sítě.Mam zesíky Technics 3.,ale tohle jsem ještě neviděl.Zajímal by mě Váš názor,jestli se jedná poruchu obvodů zesilovače,či ne.Pokud byly repro na zesíku Yamaha,vše ukazovalo jak má.Jinak to hraje v pohodě,jen ta kontrolka připojení CURRENT DRIVE neustále svítí,doufám že to něco neodpálí,díky za rady a názory.

Re: Technics SU A800 + repro TVM ARS 380/02-8,porucha nebo špatné zapojení

Skoro jistě jde o poruchu, asi nefunguje přepnutí do standby. S bednami by to moc souviset nemělo.
Samozřejmě používat nebo nechat zapnutý přístroj, který vykazuje vadu, je pokoušení osudu.

Web

Příspěvky [2]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Technics SU A800 + repro TVM ARS 380/02-8,porucha nebo špatné zapojení

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£