Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 5)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » ALDAX SPV100 dual mono,aneb jak jsem rozchodil spv100

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 81]

Re: ALDAX SPV100 dual mono,aneb jak jsem rozchodil spv100

To nejsou tranzistory, ale stabilizátory pro pomocné napětí +-15V.

(upravil bersoft 28. 9. 2007 8:47)

Re: ALDAX SPV100 dual mono,aneb jak jsem rozchodil spv100

tak to se omlouvam, neprohledl jsem si to dostatecne pozorne, ted uz je neosazeni jasne

Re: ALDAX SPV100 dual mono,aneb jak jsem rozchodil spv100

Pochvala wink

Web

Re: ALDAX SPV100 dual mono,aneb jak jsem rozchodil spv100

Ondra> Viz mail.
Opamp> V AZS mám TP646A se zaručeným souběhem 1dB. smile

Web

Re: ALDAX SPV100 dual mono,aneb jak jsem rozchodil spv100

No před chvíli jsem to dopsal... wink Ono to chvíli trvá.

Web

Re: ALDAX SPV100 dual mono,aneb jak jsem rozchodil spv100

ondra Ch: taky bych chtěl jeden smile Nechceš nám tady stavět na zakázku? Cenu respektuji ...

Web

Re: ALDAX SPV100 dual mono,aneb jak jsem rozchodil spv100

Pěkné!
A když vidím "Volume" přímo před koncem, napadlo mě, nezkoušel jste někdo řešit fyziologickou regulaci pasivně?

Re: ALDAX SPV100 dual mono,aneb jak jsem rozchodil spv100

Skus toto zapojenie http://www.belza.cz/audio/lpots.htm , alebo to co sa puziva v AURE. Nestaval som neviem poradit ako to funguje ja pouzivam potaky s odbockou.

Re: ALDAX SPV100 dual mono,aneb jak jsem rozchodil spv100

Ondro, ten zesik 250W je kompletni, jen zapojit do site? Docela by se mi siknul, kolik si predstavujes cenu (a do Semil to z Martinic nemam daleko) smile Mimochodem, ten zesilovac je fakt pekna a cista prace, moc se mi to libi.

Re: ALDAX SPV100 dual mono,aneb jak jsem rozchodil spv100

No, s tou fyziologií opatrně... Zatím jsem vždycky došel k závěru, že než ojebanou fyziologii, to radši žádnou, hraje to líp (snad s výjimkou TW44 a 10l uzavřených budek Tesla, kde zřejmě náhodou sednou průběhy tak, že to kompentuje pokles charky basáku).

Web

(upravil ondra Ch 28. 9. 2007 18:15)

Re: ALDAX SPV100 dual mono,aneb jak jsem rozchodil spv100

Fiziologická regulace by byla fajn,ale to aura zapojení se mě nezdá pro SPV dost dobré,chtělo by to pot. s odbočkou nejlépe dvěma.....
2 Halen zesilovač je naprosto kompletní,zapoj a hraj smile a je s moduly SPM 250 sestavené a oživené Leošem Ozvi se na mail.Není problém si ho u mě vyzkoušet a šlo by to i u tebe na tvých bednách,mám to celkem blízko......
Na zakázku se mi to dělat nechce,je to celkem dost časově náročné smile a myslím,že to není zase tak dobré,abych si za to mohl říct zkutečnou cenu sad

Web

Re: ALDAX SPV100 dual mono,aneb jak jsem rozchodil spv100

Bez obav. Možná budeš znát jistého pána malého vzrůstu, kterýžto provozuje něco jako "music servis" v okolí N. Paky a Jičína. Hraje na svatbách a funusech, staví na zakázku kombíčka a podobný haraburdí z modulů EZK. Co ten dokáže vyprasit a nechat si za to zaplatit, to se ani uvěřit nedá smile

(upravil sinclair 28. 9. 2007 22:31)

Re: ALDAX SPV100 dual mono,aneb jak jsem rozchodil spv100

Takových zmrdů znám i pár ve svém okolí, stejně to vždycky skončí u mě, protože původní pachatel s tím nechce už nic mít. Jeho oblíbený sport je oplechovaná jednotka AUJ635, kde zůstane jen zdroj a kde je přikurtován modul KSJ8251 či tak nějak.   
Mám už léty vypracovanou metodu, jak i ty šmejdský moduly s TDA7250 přinutit jakžtakž spolehlivě fungovat a teď nemyslím dynamické vlastnosti, to je zase jiná písnička.
Vynaložené úsilí pochopitelně vlastnostem zesilovače neodpovídá, v podstatě to dělám za pár stovek jen proto, abych těm nešťastníkům, co do toho vrazili pár tisíc, pomohl.

Nějak se mi nedaří kontaktovat pána, co vyrábí tyhle řadiče, měl spolu s fyziologií /zapojení p. Moskaly z Audioamatéra/ původně být v Ondrově zesilovači, jen přepočítaný na cca 2x10kohm. Chodí to výborně a fyziologie je vypnutelná. Při nastavené vstupní citlivosti SPV100-ek na přesně 1V průběhy fyziologie "sedí" na bedny o běžné průměrné citlivosti okolo 89dB. Pak stačí jen doplnit jen nějaký spolehlivější přepínač vstupů a není třeba žádných operáků, sledovačů, bufferů a dalších píčovin, máte pak zesilovač s odstupem, daným jen vlastními koncovými zesilovači.
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/191 … .02MB.html

Web

Re: ALDAX SPV100 dual mono,aneb jak jsem rozchodil spv100

Leosi, copak jsi sem dal za nefungujici odkaz ?

Re: ALDAX SPV100 dual mono,aneb jak jsem rozchodil spv100

Ale abychom to nezakecali nefunkčním odkazem, byla-li by možnost, měl bych o jeden řadič zájem. To Moskalovo zapojení mě už dlouho láká.

Web

Re: ALDAX SPV100 dual mono,aneb jak jsem rozchodil spv100

Web

(upravil ondra Ch 29. 9. 2007 11:46)

Re: ALDAX SPV100 dual mono,aneb jak jsem rozchodil spv100

Pánove co říkáte na ty oscilogramy? SPV je ukázkově stabilní i do komplexní zátěže,má "učebnicový" průběh při limitaci (naprosto bez překmitů) Zkrátka pokud někdo myslí,že ta moje chvála je jen vlezdoprdelkyzmus ať si to myslí,ale ukažte mi nějakou takovou stavebnici od konkurence. U nás neexistuje..... v takhle kvalitním provedení. (DPA222 neuvažuji smile,

Web

Re: ALDAX SPV100 dual mono,aneb jak jsem rozchodil spv100

K těm oscilogramům není co dodat, proto se nikdo nevyjadřuje smile

Web

Re: ALDAX SPV100 dual mono,aneb jak jsem rozchodil spv100

škoda že nemáš nějakej nadupanej analizátor spektra, to by bylo podle mě dost zajímavý.

Re: ALDAX SPV100 dual mono,aneb jak jsem rozchodil spv100

Měření na SA bych mohl poskytnout pokud by někdo chtěl, nevýhoda je nejnižší f 9kHz, ale zato to můžu projet do 6GHz lol

Příspěvky [21 až 40 z 81]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » ALDAX SPV100 dual mono,aneb jak jsem rozchodil spv100

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£