Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Sluchátka » Sluchatka na hudbu, hry + zvukovka (receiver)

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

Téma: Sluchatka na hudbu, hry + zvukovka (receiver)

Zdravim vsechny,
chtel bych si poridit kvalitni sluchatka, ktere budu mit vylozene na doma (v pokoji mne nic nerusi, takze rekl bych, ze muzou byt i otevrena). Mely by byt zejmena na hry, komunikaci (nemusi mit mikrofon, koupim si externi Zalman) a poslech hudby (ac to bude znit silene, posloucham prakticky vsechno, od Elektroniky, Prog Rock, nu Metal, RnB az po Jazz a Klasiku, proste podle nalady.. Nejsem zadny audiofil, no rozhodne hudebne hluchy taky nejsem, hral jsem na kytaru klasiku 9 let...Momentalne vlastnim IEM Ultimate Ears super FI 5, no ty mam na venek kdyz du behat atd...
Chci se zeptat, jake sluchatka byste mi doporucili, pokud bude trochu basu navic urco mne to vadit nebude, ale rozhodne nechci nic prebasovaneho...
Cenovka tak do tech 5K, zatim jsem nejvice uvazoval o Sennheiser HD 598. Nemam zadny receiver ani dobrou zvukovku, pouze integrovanou a je mi jasne, ze na takoveto sluchatka to bude chtit minimalne kooupit lepsi zvukovku.
Takze jake sluchatka byste mi doporucili, jake jsou ty Senny a nebo jestli je neco lepsiho za tu cenu treba neco od Beyerdynamic nebo AKG a taky jestli byste mi mohli doporucit nejakou kvalitni zvukovku dejme tomu kolem 2K jestli by se neco veslo a pripadne nejaky levnejsi receiver pokud by to bylo pravdu nutne. Opravdu nepotrebuju top high end sestavu a momentalne davat 20 K za zvukovku a receiver se mi opravdu davat nechce.
predem diky za odpoved

Petr

Re: Sluchatka na hudbu, hry + zvukovka (receiver)

K HD 598 budeš potřebovat sluchátkový výstup jiného zařízení, na zvukovce nehrají, alespoň v mém případě nehrály, pak mohou být dobře použitelná na muziku i hry, ale těch 3.5k nebo kolik za ně chtějí je nehoráznost, stejně jako u nás Grada minimálně dvakrát dražší než v USA, takže mám silný pocit, že za menší peníz lze sehnat srovnatelná nebo i lepší (původní čínská) sluchátka.

Re: Sluchatka na hudbu, hry + zvukovka (receiver)

AKG K701 alebo Audio-Technica ATH AD900 , prečo každý pozerá iba Sennheiser  ? Veď existujú aj iné značky ktoré majú iný zvukový charakter ako Senny . Zájdi si do headphones.cz a vyskúšaj si , keždé sluchadla hrajú ináč, kúpiš jedny, vyskúšaš druhé a budeš ľutovať lebo ti sadnú viacej ...

Web

Re: Sluchatka na hudbu, hry + zvukovka (receiver)

Antonio: Senny nebudou vubec hrat? to mi jaksi nedava smysl...proc? Co konkretne bych teda potreboval aby to hralo za co nejmensi cenu? jinak to ze je tady vse 2* drazsi to ja dobre vim, netyka se to ale jen sluchatek, nybrz prakticky vseho...aut, hodinek, obleceni, jina elektronika....da se objednat z USA no bohuzel kdyz si k finalni cene prictes 25% navic (clo a dph) mnohdy uz to takova bomba neni...
Right 13: Ja nerikam ze chci za kazdou cenu Senny, byl to takovy tip, slysel jsem na ne chvalu a design se mi tuze libi...ale jak rikam, necham si doporucit, prave proto jsem postoval tento prispevek...avsak tvoje tipy s kteryma srovnavas jsou uplne jina cenova kategorie, AKG 701 u nas nejlevnejc nejakych 6200,- a ty Audio - Technica ATH AD900 7200,- a ty Senny 598 stoji 3700,-...mimoto jsem jeste predeslal ze nechci davat dalsich 20K za receiver a profi zvukovku, coz bych treba zrovna v pripade tech AKG musel abych z toho vyzdimal zvuk ktery maji mit...

(upravil right13 12. 10. 2011 21:09)

Re: Sluchatka na hudbu, hry + zvukovka (receiver)

môžeš ale kúpiť Audio techniky ATH AD 500 alebo 700 , recenzie nájdeš a nečítal som na nich jedno krivé slovo . Čo sa týka AKG tak sú aj lacnejšie modeli ako K601 atď . Prípadne niečo od Beyerdynamicu . Najlepšie bude ak zájdeš do nejakej posluchovky a vyskúšaš si nejaké a vyberieš.

Základom je  dobrý headamp , či už poskladaný alebo kúpený

Bez vyskúšania ťažko vybereš. Odporúčam kontaktovať headphones.cz oni ti s výberom pomôžu a poradia. Prípadne pozreť AVMANIU alebo slovanet...

Web

Re: Sluchatka na hudbu, hry + zvukovka (receiver)

diky za reakci
prispevek jsem jiz postoval na avmania, no zatim to vypada, ze bud pujdu do tech Sennu HD 598 nebo Beyeru 880 pro...
do Brna to mam kousek, tak zajedu primo do Headphones si je tam vyzkouset...

Re: Sluchatka na hudbu, hry + zvukovka (receiver)

Aerinqq: Kdyby jsi klikl na ten odkaz, zjistil bys, co myslím slovem nehrály, nevadí, zkrátka jim citelně chyběl spodek.

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Sluchátka » Sluchatka na hudbu, hry + zvukovka (receiver)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£