Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač s KD 503 nebo jinými

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 29]

Téma: Zesilovač s KD 503 nebo jinými

Lidi, chtěl bych si postavit zesilovač a potřebuji pomoc. Mám kastli, trafo z Tesla Studiosolo (2x 30V), VU metry, potenciometry, konektory. Dalo by se na to použít několik KD 503? Výkon bych si představoval kolem 2x 150W. Každý kanál by se dal samostatně regulovat. Tedy něco na způsob Tesla Disco. (2 samostatné moduly, každý kanál by měl svoje VU metry, konektory a zbytek, společné by bylo pouze trafo. Pomůže mi s tím někdo? Děkuji.

Re: Zesilovač s KD 503 nebo jinými

Napiš Sinclairovi, dělal projekt "BA200".

Web

Re: Zesilovač s KD 503 nebo jinými

Máš na něj nějakej kontakt? Třeba ICQ nebo skype? Potřebuji dořešit ty moduly smile

Re: Zesilovač s KD 503 nebo jinými

Chlape! to se tu řešilo zase snad 1000X  co takhle si naněj kontakt vyhledat? Sinclair je tak znamej, že při zadání jeho jména do vyhledávače ti vyjede mraky odkazů. Nebud línej.

Re: Zesilovač s KD 503 nebo jinými

Vlákno se jmenovalo tuším "Chronologicky".

A zejtra tohle celý smažu.

Web

Re: Zesilovač s KD 503 nebo jinými

Jj, pár stránek z tama jsem dnes pročetl, ale koukal jsem na aldaxe a ty moduly jsou strašně drahý, to je takovej problém vyrobit 2 moduly o výkonu minimálně 100W na jeden s trandy KD 503. Proč bys to mazal? smile

Re: Zesilovač s KD 503 nebo jinými

Bože to je debil...Ondro smaž to hned...

Web

Re: Zesilovač s KD 503 nebo jinými

Člověka co tomu zas tolik zatím nerozumí budeš označovat za debila... místo abys poradil.

Moje řešení zní takhle:
Počkám až budou za chvíli sběry odpadu a tam se určitě něco najde jako ten studiomix 6-130 v zaplombovanym a plne funkcnim stavu smile

(upravil sinclair 3. 3. 2010 18:52)

Re: Zesilovač s KD 503 nebo jinými

Hlavně už odsud vypadni.
Pokud nevíš, že z jedné dvojice KD503 se bez jejich speciálního výběru nikdy nedá dostat víc, než cca 100W a jsi línej se poohlédnout po schématu nějakého vrábelského zesilovače, tak jdi do řiti a už se tu neukazuj.

Web

(upravil feliz navidad 3. 3. 2010 19:02)

Re: Zesilovač s KD 503 nebo jinými

Ale no tak, chlapci... To jste družstevníci?

Re: Zesilovač s KD 503 nebo jinými

No, díky za upřímnost. A což takhle ty KD503 spojit do můstku 2x 2?

Re: Zesilovač s KD 503 nebo jinými

Takhle to dělala Tesla Vráble přibližně třicet let, tak nebuď línej a padej někam hledat servisní dokumentaci třeba od zesilovače "DISCO 240K", který měl přesně to, co ty potřebuješ-můstek z 2x2 KD503 a dával 150W/4R. A složitej byl jak čínská násobilka...

Web

Re: Zesilovač s KD 503 nebo jinými

Tak jo no.

Re: Zesilovač s KD 503 nebo jinými

Nebude na 2x150W/4R trochu slabý to trafo z Tesla Studiosolo?

(upravil sinclair 3. 3. 2010 19:16)

Re: Zesilovač s KD 503 nebo jinými

Ale to víš, že bude.
To si akorát jeden blbec myslí, že z jednoho nebo dvou rozebraných Studiosol či Studiomixů 130 udělá strojovnu 2x150W. On prostě neví, že klasický AB zesilovač /a kór Vrábelský/ má účinnost kolem 50% a že na výkon 2x150W potřebuje 600VA trafo, hromadu kýblů a hlavně něco v hlavě, ne nasráno...

Web

Re: Zesilovač s KD 503 nebo jinými

Takže na jaký výkon by se to trafo dalo použít když už ho mám? Klidně by mi stačilo 2x 100W.

Re: Zesilovač s KD 503 nebo jinými

To trafo by se dalo použít na stejný výkon, jaký mělo to Studiosolo, ze kterého jsi jej vyndal.

Web

Re: Zesilovač s KD 503 nebo jinými

Já jej sehnal za pár korun, takže netuším z jakého Stidiasola je.

Re: Zesilovač s KD 503 nebo jinými

ach jo... smile klasická situace. Začínej prosím zde! http://audioweb.cz/viewforum.php?id=17

Re: Zesilovač s KD 503 nebo jinými

Tak tu mám nabídku za 350 kč + pošta.

Mám tu dva moduly 2x 100W s KD607/617, jeden pár. Oba testované, poslechovéě hrají dobře. Měřené zatím nejsou. Za durhé mi ani taky bohužel k ničemu nejsou. Stačí k nim připojit trafo/grec/kondy, ss ochranu výstupu, koncové trandy s chladičem. 2x KD607/617 dodám klidně také. Na ceně se můžem domluvit.

Příspěvky [1 až 20 z 29]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač s KD 503 nebo jinými

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£