Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 10 z 10)

Audioweb.cz » Návrh, měření, software » Měření impedance, fáze a TS parametrů ... frekvenční charakteristiky

  Stránky: ««« 1 ... 8 9 10

RSS

Příspěvky [181 až 182 z 182]

(upravil Frank 4. 5. 2014 21:27)

Re: Měření impedance, fáze a TS parametrů ... frekvenční charakteristiky

Tak jsem se taky řádně navstekal u měření. ARTA i LspLAB mi vytrvale padaj. Ani jedno neumí dělat s ASIO. Nějakym záhadnym způsobem jsem změřil Artou impedančky, ale ne a ne se dobrat LspLABem impulsky. Input not available jako Paolo.n mi to taky ukazovalo, tak jsem zaškrtnul v Advanced - Dont select a dont mute input on soundcard a aspoň nějakou regulaci úrovní mi to povolilo a na spektráči jsem něco viděl.

Proč mi LspLAB nechce povolit MLS okno delší, než 8k??  Bože, mně z toho hrábne!


EDIT: Tak jsem to donitil nějak měřit, ale musel jsem sehnat LspLAB Full a zapomenout na ASIO, uuuf, to byla teda neděle.

Re: Měření impedance, fáze a TS parametrů ... frekvenční charakteristiky

Frank, staršie verzie ARTY pracovali v ASIU dosť problematicky. Je tam však verzia 1.8.0 od decembra a 1.8.1 z marca tohoto roku ktoré v ASIU fachajú. Takže si stiahni novú verziu a nainštaluj

Příspěvky [181 až 182 z 182]

  Stránky: ««« 1 ... 8 9 10

Audioweb.cz » Návrh, měření, software » Měření impedance, fáze a TS parametrů ... frekvenční charakteristiky

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£