Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Reproduktorové výhybky » Výhybka k d'Apolitto ARN188 + ARV104

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 29 z 29]

Re: Výhybka k d'Apolitto ARN188 + ARV104

Leosi, on ten narust zas tak vyrazny u apolita neni. Rozhodne ne takovy, aby to zvladlo vyrovnat rozdil mezi 188 a 104 na delicce. Mozna pokud by se pouzily 2x188/8 paralelne a 104/8, jako bedna 4/8, pak by to mohlo sedet...

Re: Výhybka k d'Apolitto ARN188 + ARV104

No teď se to totiž tak ve světě zcela běžně dělá, neměl jsem sice rozkuchány bedny za sto klacků kus, ale u běžných beden do cca 50.000 za pár se prakticky nevyskytují "pravé" 4ohm či 8 ohm bedny a na štítcích je to i uvedeno.

Web

Re: Výhybka k d'Apolitto ARN188 + ARV104

antonio: No přijde mi, že dělit 1" vejšku bez chamberu a bez ferrofuidu na 2Khz je dost o kejkák. Že má třeba charku rovnou až k 1khz, ještě neznamená, že tam obstojně hraje. Ale hlavně vůbec nechápu, proč se někdo touhle kombinací dneska zabejvá, při tom co je jinak dostupné, snad z nostalgie.

Web

Re: Výhybka k d'Apolitto ARN188 + ARV104

Rozmazáváš starý hovno, nechápu proč, ...á vlastně jo.

Celý thread bych smazal, a dnes to udělal z 188-07/8 paralelně + DT-300, bedna se bude tvářit spíš jako 6ohmová vzhledem k rezervám v impedanci 188ček. Měření nutné.

Re: Výhybka k d'Apolitto ARN188 + ARV104

Jo já se nekouknul na datum vydání. Já bych se na ty TVMka vysral, 6B30P je papírově ve všech směrech lepší a Boramyr dělal kolik výhybek - pět? Sice za to mohlo asi i to GTC. Ale imho je lepší se pod určitej standart nepouštět.
Zrovna DT-300 prý dole kreslí, což je mi s podivem, pakliže to má být vejška určením pro nižší frekvence.

Web

Re: Výhybka k d'Apolitto ARN188 + ARV104

check napsal:

Zrovna DT-300 prý dole kreslí, což je mi s podivem, pakliže to má být vejška určením pro nižší frekvence.

Kde jsi to četl? Ilmag píše opak, o K3 sice nic nepíšou, ale kdyby bylo špatný, tak to snad uvedou.

Re: Výhybka k d'Apolitto ARN188 + ARV104

Nekde na německym fóru sem na to narazil. Jestli zjistíš konkrétní graf, tak to postni i sem. Mě tadle vejška taky zajímá.

Web

(upravil sinclair 31. 5. 2008 10:40)

Re: Výhybka k d'Apolitto ARN188 + ARV104

Kurva chlapi, tak má někdo šikovnou výhybku na Appolito se 188 a nějakou výškou nebo nemá? Nevěřím, že by to už někdo nedělal..

Web

Re: Výhybka k d'Apolitto ARN188 + ARV104

v lete sa chystám, po skúškach a keď sa vrátim z chirugie, v auguste by už malo byť všetko nasimulované a uchometricky doladené

Web

Příspěvky [21 až 29 z 29]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Reproduktorové výhybky » Výhybka k d'Apolitto ARN188 + ARV104

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£