Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Sluchátka » aké sluchátka?

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 36 z 36]

Re: aké sluchátka?

Spíš tyhle http://www.audiovision.cz/Sluchatka/pag … D-595.html

Re: aké sluchátka?

Ne vážně v současné době se vyplatí koupit KOSS PORTA PRO za 990 kč není co řešit! Ale bacha znějí dost
přebasovaně! Zbytek spektra je v pohodě! Konec koncu firma Philips nikdy pořádný sluchátka nedělala!!

Re: aké sluchátka?

jo a tady doporučuji nakupovat http://www.megafoto.cz/koss-porta-pro.html    mám to odskoušený

Re: aké sluchátka?

Já mám dojem že se tu odpovídá Toadimu.
Chce sluchátka tak kolem 3 t.jak sem pochopil tak mu tu ježku nenabízej Staxy nebo Porty,jdi si blít ty svý vývody jinam.Já mu tady nabízím k uvážení perfektní alternativu.Audio-technicy nejsou moc známá sluchátka u nás,ne však ve světě.Konkrétně model ATH-ES7,nejenže luxusně vypadá ale i hraje(podle recenzí) a navíc jsou primárně jako přenosný a hlavně jsou uzavřený,takže nebude nikoho otravovat zvukem jako u Port.Takže svoje odpovědi směrujte podobně.

Re: aké sluchátka?

Jako první nástřel můžeš použít informace z tabulky a testů od "pokročilého hifisty" zde.

Jinak ale nezbývá, než sbalit šikovná testovací CDčka, zajít do slušně vybaveného obchodu a pár vytipovaných modelů si nechat rozbalit a poslechnout.

Re: aké sluchátka?

Sorry ale dávám přednost tomu co slyším ne to co si někde přečtu!
Jinak vlastním Jecklin Float Ergo model II! A ty hrají setsakra dobře!!

Re: aké sluchátka?

Dikobraze ty jsi vážně debil! Nechceš jít těma svejma výlevama otravovat autotuňáky?

Re: aké sluchátka?

Nechte ho. Ma drahe stereo (nebo to aspon tvrdi), tak at se ma kde chlubit... Ale takovej fsport by tafy asi zafungoval jako egoboost lip.

Re: aké sluchátka?

Tak ať si ho třeba strčí víškam!

DIY není o tom "vím o tom kulový" + "koupím drahý aparát" = "hraje mi to skvěle".

Alespoň by se mohl naučit psát Česky!

Re: aké sluchátka?

Sorry ale 15 let starý přehravač PIONEER PDS 801 tehdy za cca 14500 kč neberu jako referenci na testování
sluchátek!

Re: aké sluchátka?

No Ježku, tak nám pověz, co je pro tebe referenční CD přehrávač, rád se poučím. Pokud bereš jako referenci svůj cd Sony dvp ns 900 v mk2, tak ten 15let starý Pioneer, je lepší počínaje transportem, převodníkama a operákama konče s tím se smiř ! Tady totiž s odstupem času spíš platí, že čím novější spotřebka, tím větší sračka a ten tvůj dvp ns 900, je jen krutá spotřebka. Asi by ti spadla čelist, kdybys slyšel 25let starý Marantz CD-73, nebo ještě o rok starší vůbec první Philips CD-100, šel bys ten svůj Sony mk2 reklamovat.

Re: aké sluchátka?

např KRELL KPS 25 SC a na muj cd nešahej si! Ona totiž spotřebka nestojí obvykle 30000 Kč!!!

(upravil Jarous 21. 4. 2008 10:42)

Re: aké sluchátka?

Ježku, Ježku spotřebka stojí i 100.000,- jestli ti pro výběr komponentu slouží a stačí, jako podklad především cenovka, tak to tě upřímně lituju. Dražší přehrávač, než ten KRELL, už jsi v našich krajích nenašel ? Být tebou vrátím se na zem, páč nevěřím tomu, že by tě nechali na ten KRELL vůbec šáhnout, natož na něm/s ním testovat sluchátka smile No nic, raději toho spamování nechám.

Re: aké sluchátka?

ježku, ale áno, to že to stojí 30 papierov ti dnes nezaručí kvalitu smile

Web

Re: aké sluchátka?

Nikdo si nedělejte nějaké iluze, že přístroj za třicet kolíků je bůhví co. Před nedávnem jsem si na cviku z audiovizuální techniky prohlížel SACD přehrávač marantz s podobnou cenovkou. Pánové, napadlo by vás umístit desku s DA převodníky na distanční sloupky dva centimetry nad spínanej zdroj? Tahat signálovou úroveň analogu po škatuli takovými těmi plochými fóliokablíky, co se s nimi obvykle připojuje třeba optická hlava v mechanice? Po nějakém stínení ani vidu. Hlavně, že to má papírově 24bit/192khz ale reálně dle měření to prý nesahá ani k limitům formátu CD. Upřímně řečeno, omrdaným recieverům se nedivím, ty toho uvnitř musí mít za dané prachy relativně dost, ale od přehrávače, který má kromě krabice a normální optické mechaniky akorát pár konektorů a dva plošňáky jak dlaň bych čekal poněkud víc.

(upravil dokken 21. 4. 2008 22:40)

Re: aké sluchátka?

a co říkáš na Meridian G08 za nějakejch 95t.?

http://www.avfline.com/cms1/upload_files/46/2006_12_04_11_55_12_3564.jpg

Mechaniku,tak už sis vybral nějaká sluchátka?Nebo jsi založil vlákno jen z nudy? smile

Příspěvky [21 až 36 z 36]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Sluchátka » aké sluchátka?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£