Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reprosoustavy » Ladění reprosoustavy

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [13]

Téma: Ladění reprosoustavy

Na kolik HZ si myslíte je dobré naladit ozvučnici v které bude Fane Axiom AX15.300 4ohm,má fs-49Hz

Re: Ladění reprosoustavy

Na co to hodláš používat Luke?

(upravil ViperKing 29. 2. 2008 15:57)

Re: Ladění reprosoustavy

to je super otazka. co od toho čekaš . vadí ti velikost.?

naladit to mužes kam chceš ne) co doporučenej objem?

(upravil Lukáš33 29. 2. 2008 16:04)

Re: Ladění reprosoustavy

Chci to na basskytaru.A taky chci aby to byla opravdu basa né španělka.Mam zesik Gallien-Krueger backline 600-mám ho seřízený na hlubší bass.Objem ozv. mám 93l.

Re: Ladění reprosoustavy

To máš v tom zesáku harmonizer ? lol

Web

Re: Ladění reprosoustavy

Když máš reprák Fs -49 Hz ...tak uděláš bednu aby optimálně rezonoval a přenesl tony co zahraješ na basu -  a jak si ten zes nastavíš  ( seřídíš" )   tak to bude hrát ... smile  (malá bedna se lépe nosí ..:-) ) stejně se to pustí do PA a tam si to zvukař zpracuje ..jak chce .. smile

(upravil Lukáš33 6. 3. 2008 16:31)

Re: Ladění reprosoustavy

To Sendy:
To nechápu?

(upravil Lukáš33 6. 3. 2008 16:32)

Re: Ladění reprosoustavy

music:
Já jem chtěl vědět jestli to má vliv,když ji naladím na 60Hz nebo na 40.Mě jeden člověk kdysi říkal,že je lepší ladit o malinko výš,než je Fs měniče.Já nevím.já se v tom nevyznám,je to duchařina:)

Re: Ladění reprosoustavy

Lukáš33: To si děláš prdel? Pravidla, bod 11 a 12.

http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=2

Re: Ladění reprosoustavy

To nic , časem se do toho dostaneš. Jestli máš vlohy tak hrej! Máš zesák-(black line ) a knoflíkama- poťákama si to naladíš jak potřebuješ !  Repro snad dobrý -(rozsah Hz ?), bednu 93l . Tak hlavně nalaď basu a hrej ! smile

Re: Ladění reprosoustavy

Jo ten repro je dobrej,stál 4160,- rozsah 40-6500 časem k němu ještě dám tweeter

Re: Ladění reprosoustavy

Tweeeeter ????????   Máš obavy ,aby to neznělo jako "španělka" ...zes prý naladěn "do nižších basů"  ...a  ještě  tohle !!!

(upravil Lukáš33 9. 3. 2008 18:47)

Re: Ladění reprosoustavy

No jo no.Tys někdy hrál na basu?Ten tweeter je tam dobrej,aby byly slyšet údery trsátka o strun(ťukání),jinak to múže bručet pořát jak dinosaurus.Taky já to nemám pořát hluboko,někdy to zvýším,jak na jakou skladbu.

Příspěvky [13]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Ladění reprosoustavy

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£