Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 4 z 4)

Audioweb.cz » Nezařaditelné » aldax a moje prvni zkusenosti

  Stránky: ««« 1 2 3 4

RSS

Příspěvky [61 až 71 z 71]

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

Ono asi bude nejlepší se tady na Cardu Retardu vysrat a proste ho nadále suše ignorovat. Já sám jsem nedávno z Aldaxu potřeboval dva tranzistory...nic víc. Takže pěkný omrd to balit, letět s tím na poštu a mít za to velké hovno. Přesto přístup na jedničku, Pierre ochotně zabalil, poslal a během týdne jsem to měl doma...

Web

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

No to teda koukam.

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

Já bych to nemazal ale nechal to tu pro výstrahu co je to za kokota.

(upravil dejv111 11. 2. 2008 12:48)

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

c_a_r_d_y: Ty asi nemáš moc kamarádů, viď? Pokud takto jednáš s každým, tak potěš koště... hmm Co si takhle začít vážit toho, že se ještě najdou lidé, kteří nedělají něco jen pro svůj prospěch a zbohatnutí, ale že uznávají jinou filozofii? wink Bereš vše až moc samozřejmě, se mi zdá... Oprav mě, jestli se mýlím...;)

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

Tak moja skusenost je tiez nie moc slavna....
na dodanie som cakal vyse 2 mesiacov, vcera som bol na poste, ale namiesto SPV100P215+ mi dosli len stavebnice SPV100P+... samozrejme platil som za 215ky....
napisal som mail pierrovi, dufam ze sa to vybavi bez komplikacii...

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

hm, iste pošle bez otáľania krabičku so zvyšnými súčiastkami smile

Web

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

Je dost pravděpodobné, že jsi čekal kvůli transformátorům, jestli se nepletu? Nebo jsi chtěl platit dvoje poštovné a mít doma stovky do týdne bez traf?

Web

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

2redyuri:jj, uz je to vybavene, v pondelok sa to posiela smile
2sinclair:vyssie v tomto threade som pisal ze sa cakalo na trafa, a takisto som pisal ze mi to az tak nevadilo, sak trpezlivost ruze prinasa...

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

už je vybavená aj zásielka pre jeana, malo by to pondelok prísť do brna hádam... .)

Web

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

Ok ďakujem. A čo som si to objednal vlastne?

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

2*spv100+ aj s trafom, pokiaľ viem smile ešte ten crystal z ezk.... o dva týždne máš šecko doma

Web

Příspěvky [61 až 71 z 71]

  Stránky: ««« 1 2 3 4

Audioweb.cz » Nezařaditelné » aldax a moje prvni zkusenosti

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£