Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 4)

Audioweb.cz » Nezařaditelné » aldax a moje prvni zkusenosti

  Stránky: 1 2 3 4 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 71]

(upravil c_a_r_d_y 8. 2. 2008 11:16)

Téma: aldax a moje prvni zkusenosti

nevim teda jak vy ale ja mam tyhle tak posudte
objednavka a komunikace
viz email :
prvni dotaz
Kdepak, posíláme úterý/čtvrtek, takže zítra v 8 ráno jde na poštu.
c_a_r_d_y napsal(a):
> Dobrý den dejte mi vědět zdali objednávka přijde dnes.
>Děkuji.
> Evidované objednávkyČíslo         Zadáno Stav      Platba   Akce
> 356       2008-01-31 16:56:16      Potvrzená         Dobírka ČR       
> Zobrazit
a to mi jeste nic neprislo a objednavku sem posilal ve ctvrtek dnes je to tyden
druhy dotaz:
Kondy jsou SNAPIN
c_a_r_d_y napsal(a):
Dobrý den
Co mají ty kondenzatory za terminal code? (VS nebo LI)
Potřebuji podle toho zjistit pájecí body a poté navrhnout tišťák
Viz specifikace v příloze
Děkuji
a to sem do mejla pridal prilohu pro upresneni viz obrazek
http://img249.imageshack.us/img249/157/ … 106qw9.jpg
takze to sou moje prvni zkusenosti z aldax jak komunikace tak dodaci podminky tak nak stojej za prd

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

Hm, a to nedokážeš pochopit že třeba maj moc práce? Že se to seklo na poště třeba? Že ti nedošel mail nebo tak ? Aldax se určitě na tebe nevykašlal, nevím proč by to dělal má z toho peníze né sice moc ale má. Takže tak, já čekal na věci z EZK skoro 3 týdny a to mi pošta pak oznámila že na jejich poště balík není  ať si ho hledam na jiných poštách.

(upravil sinclair 7. 2. 2008 23:11)

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

Jen jestli to nebude tím, že jsi naprosto nebetyčnej kretén a Pierre usoudil, že komunikace s Tebou nejspíš k ničemu nepovede. Týden je zcela běžná dodací lhůta, co se Ti na tom nelíbí? To, že je v ceníku napsáno ihned znamená, že je to zboží trvale skladem, ne že se o půlnoci balí a druhý den odesílá. Kromě toho nejseš sám, kdo chce všechno okamžitě a teď hned, včera bylo pozdě apod.
A moh bys Ty konstruktére vědět, že elyty s terminálem LI se do téhle banánové republiky vůbec nedovážejí, kór ne Nippony.
A radši to po sobě smaž, je z toho hezky vidět, co jseš za blba.

Web

(upravil fedor 8. 2. 2008 1:12)

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

c_a_r_d_y:
Mám dojem, že jsi zbytečně nervózní. Ty sis toho zatím moc přes internet (nebo jinak formou zásilky) neobjednával, viď. Protože jinak bys věděl, že  týden fakt není dlouhá dodací doba. Moc bych se divil, kdyby Ti někdy něco přišlo dřív. Minulý týden mi po půl roce přišlo CDčko z Audio3 objednané vloni v létě hmm. Nebo se zeptej třeba Dawsooa, jak dlouhé dodací lhůty má Tipa u zboží, které má "skladem".
Shodou okolností jsem chvilku před Tebou v jinám threadu Aldax chválil přesně z opačného důvodu, než pro který Ty na ně žehráš. Všechno, co jsem si před týdnem objednal mi dnes přišlo pečlivě zabalené s perfektním návodem, polopatičtějším než je ve stavebnicích Voltík (být tam ještě obrázky, tak to sestaví i moje žena big_smile). Navíc mě sinclair upozornil, co mi bude ještě chybět, čímž mi ušetřil náklady na další poštovné - mohl se na mě klidně vy...t.
Když to shrnu, moje zkušenosti jsou naopak výborné - komunikace OK, doba dodání lepší než obvyklá.

edit: ...i když, abych jen nechválil, mirulu, raspi a další by možná nepatrné zkrácení lhůt vyřizování servisních záležitostí (soudě podle tohoto threadu) možná přivítali wink.

Web

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

fedor: Aldax je společný projekt s Pierrem (nevím, jak to mají pánové rozdělené role ve skutečnosti, ale formálně je "šéfem" Pierre, viz obchodní rejstřík), zatímco tuning zesilovačů je soukromá Sinclairova aktivita - asi by bylo dobré to rozlišovat. Dodací lhůty třeba u i u zakázkového switche byly v pohodě.

cardy: už fakt, že Tvůj post obsahuje víc prázdných řádků než textu a celkově nemá hlavu a patu, leccos napovídá... 14 dní je běžně dodací reálná lhůta řady e-shopů (zejména má-li objednávka více položek) a to na rozdíl od Aldaxu je prodej živí.

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

S Aldaxem komunikace vždy v pohodě... jednou jsem se potřeboval na něco zeptat po icq a ejhle... na druhé straně byla Pierrova manželka lol Jinak vyřizování objednávek naprosto bez chyby...jednou se mi stalo že ve stavebce chybělo pár kravin... napsal jsem to Pierrovi s tím že mi absolutně nešlo o těch pár korun za diody a myslím ještě něco ale spíš aby věděli, že se možná někde stala chyba... za pár dní mi přišla obálka s věcma co chyběly a k tomu ještě nějaký bonus smile  V dodacích lhůtách bývají machři firmy s počítačovými díly... třeba z czc.cz mi přišel zdroj druhý den od objednání... z alza.cz základovka taktéž... alu boxy na disky z jakéhosi méně známého shopu dokonce skoro tentýž den... objednáno v 20:30cca veřer a druhý den v 8 hodin ráno PPL dovezlo balíček.

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

Ano, formálně je "šéf" Pierre, to pečlivé balení, popis balíku, složenek, faktury apod. je výsledek práce Pierre-ovy ženy Andrey. Já mám plně na starosti technickou stránku, je to výsledek přirozeného výběru přírody smile, páč se zjistilo, že Pierre je v administrativních záležitostech značně zdatnější než já. Andrejka přes dvě děti značně pomáhá.
Já už ženu chválabohu nemám a ani bych tu bývalou asi k ničemu podobnému nepustil.

Web

(upravil jean 8. 2. 2008 9:57)

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

Pierra ALDAX uživí yikes?!?!

(upravil c_a_r_d_y 8. 2. 2008 11:17)

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

sinclair:
nevim co me tady urazis sam ses blb a kreten protoze si me nepochopil
jen sem se chtel podelit o zkusenosti jak to chodi ale to si asi nepobral pac si pekne natvrdlej
a jak je videt tak se snazis ocividne zastavat nepravem aldax
ja sem v par firmach delat a rozhodne takhle to tam nefunguje
s obj. pres web mam par zkusenosti kde posilaji baliky jak postou tak prepravni sluzbou ( ve vetsine pripadu do dvou prac. dnu)
a hlavne sem objednaval polozky co v ceniku byly udavane terminy ihned
jo a ta tvoje poznamka ke kondum no comment
aldax po prvni objednavce me urcite nepresvedcil doufam ze se to casem zlepsi

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

Jeane kdepak, Pierre je zaměstnán jako šéf programátorského oddělení v jedné IT firmě a ani já z Aldaxu prakticky nic nemám. Baví nás to.

Ta cardova debilita nade mnou no comment. Malej smrad co nepochopil, že tu mluví s jednou polovinou Aldaxu.

Web

(upravil c_a_r_d_y 8. 2. 2008 11:17)

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

ja ti dam smrada sam ses s....
http://audioweb.cz/viewtopic.php?pid=54544#p54544

(upravil c_a_r_d_y 8. 2. 2008 17:12)

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

cardova hehe
kdyztak c_a_r_d_y_h_o
se nauc sklonovat chytraku
ty jedna polovino aldaxu
hmm to je videt a napovida to o vasi demenci ani to sklonovat neumi hehe

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

c_a_r_d_y

Trosku ses nechal unest, vid. Zamet si ty prispevky aspon, kdyz uz chces kidat hnuj. Ty mezery tam nechci videt, nebo ti to zcenzuruju vsecko.

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

Dejte mu ban, já se na toho idiota nemůžu dívat bych mu napálil pěstí fakt. Nebo aspoň smažtě toto téma.

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

c_a_r_d_y: Svůj názor jsi vyjádřil, myslím že dál navzájem urážet netřeba.
sinclair má svůj zvláštní způsob vyjadřování, někdy hrubý,vulgární. Ale zase toho hodně ví a hlavně i poradí, za což jsme mu tady vděční.
Buďto si na něj zvykneš, nebo ho ignoruj.
Ad Aldax. Jsi v tržní společnosti, můžeš objednávat z celýho světa, nebo nahodit eagle a nechat si udělat desku zdroje/zesiovače a pak si oběhat krámy pro součástky.
Svět se netočí jen kolem Tebe, jinak doporučuju přečíst pravidla.

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

ok mezery dam doporadku

(upravil c_a_r_d_y 8. 2. 2008 11:31)

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

Kronos:
a dalsi inteligentni panacek a ne moc kladna odpoved
rezat a rezat jako za totoace
a nebo to co se nelibi tak zavrhnout
hezky pekne
zajimava to mentalita na tema aldax

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

cardíku, kolik Ti je?

K tomu odkazu http://audioweb.cz/viewtopic.php?pid=54544#p54544 : Hahaha lol

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

Hodne z nas ma aldax doma, takze vime svoje.

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

V klidu lidi, máme demokracii tak ať si svůj názor vyjádří. Ale abych nebyl úplně OT tak také přidám svou zkušenost s ALDAXem. Objednával jsem toho nejmenšího toroida (130VA)-o víkendu jsem objednávku odeslal a do konce pracovního týdne jsem ho tu měl.

c_a_r_d_y: Občas musíš za kvalitu zaplatit nejen penězi, ale i dostatečnou trpělivostí... smile

Příspěvky [1 až 20 z 71]

  Stránky: 1 2 3 4 »»»

Audioweb.cz » Nezařaditelné » aldax a moje prvni zkusenosti

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£