Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » jak přizpůsobit mikrofonní předzesilovač

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

(upravil Bubacek077 14. 1. 2008 0:45)

Téma: jak přizpůsobit mikrofonní předzesilovač

Ahoj,

chtěl bych si do zesilovače přidělat vstup na mikrofon a přemýšlel jsem o jednoduchém předzesilovači
http://sound.westhost.com/p13_fig2.gif
s nastavitelnou hlasitostí (gain). Nevím ale, jak ho připojit? chtěl bych, aby byl zapínací, to bych dosáhnul buď rozpínáním napájení, nebo výstupu, ale raději napájení. Kam ale připojit výstup? Můžu výstup připojit rovnou na vstup jednoho kanálu konce? Předpokládám, že ano, ale nebude se pak hádat s výstupem předzesilovače/korekcí signálu? A jak ho připojit, aby z něj šlo "2x mono" (do obou kanálů) ? Díky za radu

Re: jak přizpůsobit mikrofonní předzesilovač

Takhle se to dělalo v roce 65... smile ... použij operák, zapojení najdeš v datašítech od operáků mraky...

(upravil Bubacek077 14. 1. 2008 1:44)

Re: jak přizpůsobit mikrofonní předzesilovač

děkuji, ani mi tak nešlo o ten předzesilovač, jako o připojení ke konci zároveň s jiným signálem (talkover). Ale radši použiju nějakej operák, rada Pavla Dudka nad zlato smile

Re: jak přizpůsobit mikrofonní předzesilovač

Najdi si heslo " mixing amplifier " nebo " mixing console "... smile

Re: jak přizpůsobit mikrofonní předzesilovač

Bubáčku, to samá mám udělané ve stereofonním mixpultíku. Abys nezatížil, neovlivnil vstupy korekčního předzesilovače, dej na výstup odpory cca 22 – 47k.
http://img234.imageshack.us/img234/738/ … emacr3.jpg
V mém případě mikrofonní předzesilovač vedu rovnou do sumární jednotky, ale princip je stejný i pro tebe.

Re: jak přizpůsobit mikrofonní předzesilovač

Mikrofonní předzes je dnes nejjednodušší udělat s INA217. Stojí asi stovku, má přednes čistý jak dětská prdelka, umí symetriku, zisk se nastavuje jedním odporem. Mají ho tuším v PS Electronics na objednávku.

Web

Re: jak přizpůsobit mikrofonní předzesilovač

Ta asi stovka je u PS 290,- smile

Re: jak přizpůsobit mikrofonní předzesilovač

Mám INA134 nebo INA2137... v DIPu

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » jak přizpůsobit mikrofonní předzesilovač

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£