Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 6 z 6)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač 100W za 220Kč i s trafem, usměrňovačem, kondíkama a šasi? Jo

  Stránky: ««« 1 ... 4 5 6

RSS

Příspěvky [101 až 118 z 118]

Re: Zesilovač 100W za 220Kč i s trafem, usměrňovačem, kondíkama a šasi? Jo

divnypocit :
Ono je to jinak. Brečíme tady, že nám ve sběrném dvoře nic nedají, přitom stačilo sampona slušně požádat a každý bysme měli televizi s displejem zadarmo a mnoho dalšího. S nafouklým elytem, který by dokonce sampon vyměnil. Stejně se vyhazují po stovkách. Vše je o způsobu jednání a hlavně chování, ale my umíme jen vyprskovat sprosťárny  . . .

Re: Zesilovač 100W za 220Kč i s trafem, usměrňovačem, kondíkama a šasi? Jo

No, vzhledem k tomu jak jsi arogantní bych od tebe nechtěl nic ani zadarmo. Jak nafouklý elyt ses začal chovat ty potom co tě upozornili že tvoje konstrukce nejsou co do provedení zrovna košér. To že to bude mít nějakou reakci jsi tušit musel.

Já nebrečím že mi nic ve sběrném dvoře nedají, mě je spíš líto vintage elektroniky a nebo starých měřících přístrojů.
Ale projevuješ se úplně stejně jako můj kamarád, chová se jako ministerstvo pravdy a nikdy, ale opravdu nikdy se nemýlí.

Re: Zesilovač 100W za 220Kč i s trafem, usměrňovačem, kondíkama a šasi? Jo

To je všechno trochu jinak, ty sumy za zpětný odběr elektroniky a výběrová řízení která před pár lety proběhla na licence pro recyklovny, spousta firem na huntě které předtím do toho nacpaly spoustu práce a investic...
způsob jakým pak někdo "vyhrál" a současně jaké regule musí dodržovat aspoň na oko - fakt se divím, že tu někdo otevřeně ventiluje praxi jak to dělá šampon. Nevím jestli je tak naivní nebo je to celý provokace.

Re: Zesilovač 100W za 220Kč i s trafem, usměrňovačem, kondíkama a šasi? Jo

Já to chápu, bavil jsem se o tom s několika zaměstnanci ve sběrnách a nadšení taky nebyly protože někde si elektro a další cenný odpad celkem hlídají, jediné co mohou darovat je nábytek.

Mě akorát nasralo že nám šampón nedá telky protože nesouhlasíme a jsme nevrlí, v celkovém kontextu mi to přijde jako naivita, tak blbý snad nikdo není.

Re: Zesilovač 100W za 220Kč i s trafem, usměrňovačem, kondíkama a šasi? Jo

Sběrný dvůr jako takový má limitovanou rozlohu na nějakým pozemku, musí odebírat všechno od koberců přes pneumatiky až po sklo a pračky, na elektroniku má jeden nebo pár zamykatelných kontejnerů a interval vyvážení není tak dlouhý, aby se tam nakřečkovalo padesát televizí. Radnice nemají zájem na tom, aby si pořizovaly mezisklady na hory odpadu které hrozí problémem. Jiný je to v už specializovaných firmách a tam se točí těžký peníze.
http://ceskapozice.lidovky.cz/kseft-za- … ice_134074

(upravil samponek 4. 8. 2015 7:52)

Re: Zesilovač 100W za 220Kč i s trafem, usměrňovačem, kondíkama a šasi? Jo

Máš pravdu, přestože uzamykatelné kóje na elektroodpad jsou, objevují se hovada právě z vašich řad,  který v noci vypáčili zámek, nebo se o to pokusili, jako preventivní opatření u každé televize křápnu displej a je pokoj.

Re: Zesilovač 100W za 220Kč i s trafem, usměrňovačem, kondíkama a šasi? Jo

samponek napsal:

... objevují se hovada právě z vašich řad ...

Asi jsi na špatném fóru, tady není žádný zloděj, který by kradl na sběrném dvoře, jako Samponek.

Re: Zesilovač 100W za 220Kč i s trafem, usměrňovačem, kondíkama a šasi? Jo

O co tomu zmatenýmu chlapci jde? To už je aspoň pátá teze, kterou předkládá.


Bastlení je OK.
Bastlení je ztráta času, vy komouši, dneska si všechno koupíte.
Když za popelářem na SD slušně přijdu, vždycky mi dá.
Každá zachráněná součástka pro bastlení je OK, přibrzdí to konzum, vyhazování bych trestal 2k pokutou.
Kdo za mnou na SD přijde a uctivě poprosí, tomu dám  LCD.
Pravýmu bastlení nastane konec s poslední CRT televizí, pak bude smutek.
Protože mi vy hovada lezete na můj SD, křápnu kladivem do LCD a je pokoj.

Nemáš šampone špatně nastavenou medikaci?

Re: Zesilovač 100W za 220Kč i s trafem, usměrňovačem, kondíkama a šasi? Jo

Pánové já bych Sampona nechal, on se utahá sám.

Připomíná mě  jednoho člověka z mého rodného Semilského kraje, který si zaneřádil barák a okolní zahradu elektrošrotem, měl přezdívku "elektromagor" smile

Web

(upravil samponek 4. 8. 2015 9:15)

Re: Zesilovač 100W za 220Kč i s trafem, usměrňovačem, kondíkama a šasi? Jo

Samozřejmě že dám, pokud je dotyčný normální, řekne co potřebuje a má to na opravu, potřebuje zdroj, YSUS a podobně, stejně se odvážejí  po stovkách. . Chytráci, kteří nevědí co chcou to mají za účelem dalšího prodeje a hned se poznají.

Re: Zesilovač 100W za 220Kč i s trafem, usměrňovačem, kondíkama a šasi? Jo

A chytráci co to kradou a mají toho plnou garáž i barák se poznají taky smile

(upravil BFU43 4. 8. 2015 22:05)

Re: Zesilovač 100W za 220Kč i s trafem, usměrňovačem, kondíkama a šasi? Jo

Samponek se pomalu, ale jistě, stává zdejší morální autoritou, přičemž k té odborné mu již mnoho neschází. Ten chlapec má velkou budoucnost a jistě nás všechny ještě nejednou překvapí (Danharda tedy zcela určitě).. lol

(upravil Sendy 4. 8. 2015 21:04)

Re: Zesilovač 100W za 220Kč i s trafem, usměrňovačem, kondíkama a šasi? Jo

Ano, tamponek na hrad!!! A přímo navrhuji, abysme se všici tak nějak bratrsky sešli pod transparenty "Staré bolševiky vykopat a Šamponka i s celou rodinou na jejich místo" a udělali pořádnou manifestaci. Můžeme hlasovat, na kterém hřbitově tu manifestaci uděláme smile))))))))))))))

Web

Re: Zesilovač 100W za 220Kč i s trafem, usměrňovačem, kondíkama a šasi? Jo

Páni ja sa tu už strácam. Prestante to hovno dalej rozmazávať po stene.

Re: Zesilovač 100W za 220Kč i s trafem, usměrňovačem, kondíkama a šasi? Jo

Nemám moderátorská práva do sekce Zesilovače, jen k sobě do kumbálu. Jinak by to bylo už dávno smazané.
Kusmen, samponek a další jim podobní /ještě asi dva se tu motají/ prasiči by se měli porozhlédnout okolo sebe, jak to třeba dělají jiní.

Napsat někam či někomu "bastlení je na nic" a potom fláknout deset takových prasečin ze sběru, to mi nějak nejde do hlavy.
Udýchal bych to možná, kdyby tyhle věci nebyly životu nebezpečné, jenže ony jsou.
Kusmene, to platí i pro Tebe - to, že někde použiješ tovární trafo a v kastli takovou chumelenici ještě neznamená, že je to bezpečné a že to nemůže někoho zabít. Psal jsi, že to máš na odposlech - takže k tomu mají popřípadě přístup i další lidé, nejen Ty, že ?

samponku, CO PŘESNĚ si Ty představuješ pod pojmem BASTLENÍ ???

Web

(upravil samponek 13. 10. 2015 18:10)

Re: Zesilovač 100W za 220Kč i s trafem, usměrňovačem, kondíkama a šasi? Jo

Třeba tohle big_smile  http://s1.postimg.cc/671ka4taj/002.jpg http://s11.postimg.cc/4x3oj4fv3/MDA2020_KD607_KD617.jpg nebo toto http://s16.postimg.cc/61rzs99zl/VKV_r_dio.jpg

(upravil BFU43 13. 10. 2015 20:20)

Re: Zesilovač 100W za 220Kč i s trafem, usměrňovačem, kondíkama a šasi? Jo

To letování (na DPS) je strašné.. roll

Re: Zesilovač 100W za 220Kč i s trafem, usměrňovačem, kondíkama a šasi? Jo

Punk's Not Dead smile

Příspěvky [101 až 118 z 118]

  Stránky: ««« 1 ... 4 5 6

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač 100W za 220Kč i s trafem, usměrňovačem, kondíkama a šasi? Jo

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£