Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zdroje signálu » SB-live, zvuk, provoz pod win7-64bit?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [10]

Téma: SB-live, zvuk, provoz pod win7-64bit?

Zdravím,

zamýšlím posehnat lepší zvukovku, bazoš je plnej starších SB-live za pár korun, přičemž proti integorvanej by mohl bejt trochu rozdíl ve zvuku - doufám, hlavně ale v tom, že bdue mít vstupy hw a ne přepínací podle funkce.

Potřeboval bych vědět, jestlit o bdue chodit bez problémů pod win7 64 bit, má někdo zkušenost?

Re: SB-live, zvuk, provoz pod win7-64bit?

K tomu je potrebné vedieť presný typ a overiť to na stránke výrobcu. Radšej by som kúpil niečo od ASUS alebo inej značky a tým SB live by som sa vyhol.

Re: SB-live, zvuk, provoz pod win7-64bit?

takže spíš novou,a by to chodilo...

konkrétní doporučení? high end to bej nemusí, ale polepšil jsem řetězec a int. zvukovka mi trochu sere, když je počítač v tahu, tak občas produkuje lupání a pravej kanál má zkreslení na vejškách (dle osciloskopu).

Re: SB-live, zvuk, provoz pod win7-64bit?

Ono tych SB-Live bolo nepreberne mnozstvo, ale ak ma pamat neklame tak som mal nejaku verziu, ktora sa nedala solidne rozchodit uz ani na XPckach - fungovala iba ako stereo.Viem ze sa tam nahodili iba nejake windowsackw ovladace, vyrobca ovladace uz neposkytoval... Pravdepodobne aj pod W7 by ta karta "nejako" fungovala, ale akonahle nie su k dispozicii ovladace od vyrobcu, tak je to dost kompromisne riesenie...

Re: SB-live, zvuk, provoz pod win7-64bit?

Relativně slušně chodí pod W7 Audigy a XF-i, bohužel jen s modifikovanými ovladači od DanielK. Creative se doslova vysral už na XF-i, plnohodnotné ovladače na W7 nejsou, jen jejich okleštěná verze se kterýma to taky "nějak" hraje.

Re: SB-live, zvuk, provoz pod win7-64bit?

X-Fi Platinum PCI-e používám ve win7 x64 naprosto bez problémů. Nevím jak to fox myslel s tím okleštěné ovladače, já nainstaluju jen ovladač a update centrum, protože přes vyhledávání na stránkách SB se nedají ovladače najít. Naposledy když jsem přeinstalovávál kompl, stáhl jsem někde jinde ovladače a pak už updatoval přes tu jejich službu.
Pořídil jsem si místo ní i Xonar DX/XD , ale ten byl nevím proč na měření v artě o dost horší než X-Fi ,pozadí vypadalo pěkně hnusně. Asi za to může moje základovka a umístění zvukárny hned nad grafikou a pod procesorem.  Ve zvuku jsem na sluchátkách a stolních repro nepoznal rozdíl mezi ní a Xonarem.

Re: SB-live, zvuk, provoz pod win7-64bit?

Já právě ovladače na XF-i našel přes vyhledávání. Fungovaly, ale poměrně nešťastně se přes creative audio control panel volilo nastavení a často po restartu se jako bonus vynulovalo. Prostě tam chybělo nastavování modů jako herní, filmový a music creation. Navíc to s nimi neumělo mixovat normální zvuky ve widlích při přehrávání přes ASIO na 96Khz, praly se tam i vzorkovací vzorkovací frekvence které se dají nastavit v OS.
Možná je to u verze platinum PCI-E jiné, já mám verzi SB460 což je XF-i fatalality gamer do PCI.

Re: SB-live, zvuk, provoz pod win7-64bit?

Vo vseobecnosti mozem povedat, ze ak sa nepouziju ovladace priamo od vyrobcu HW, ale win tam nahodi nejake "svoje", tak sa dany hw sice da pouzivat, ale zvycajne to ma nejaky hacik a dany HW sa neda vyuzit na 100%

Re: SB-live, zvuk, provoz pod win7-64bit?

SB Live! provozuji na dvou pc. Jeden s win7 64bit a druhý s win8.1 32bit a u obou jem použil tyhle drivery k naprosté spokojenosti: http://www.evilbox.ro/windows/creative- … -daniel_k/
A tady si můžeš počíst něco více: http://forums.creative.com/showthread.php?t=698996
Je ale třeba si uvědomit, že ta zvukovka funguje jen s operační paměti do 2GB.

Re: SB-live, zvuk, provoz pod win7-64bit?

děkuji.

Příspěvky [10]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zdroje signálu » SB-live, zvuk, provoz pod win7-64bit?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£