Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Sluchátka » Rozdrojka na jack 3,5 vs. sluchátka

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [18]

Téma: Rozdrojka na jack 3,5 vs. sluchátka

Zdravím.Mám tu takový menší problém-pořídil jsem si rozdvojku z jacka 3,5 na 2xjack 3,5 (všechno stereo) s umýslem mít v něm zapojeny jak sluchátka tak reprobedny.Jenže pokud tam připojím sluchátka tak hraje jen jeden kanál.Je mi jasné že to souvisí s impedancí ale nevím jak přesně.Nemůže mi to prosím někdo vysvětlit?

Re: Rozdrojka na jack 3,5 vs. sluchátka

súvisí to so shitným prevedením buď niektorého z konektorov, alebo samotnej rozdvojky.

Web

Re: Rozdrojka na jack 3,5 vs. sluchátka

little: Jo, souhlasím s redyuri. Ty rozdvojky za 20 Kč jsou kvalitou totální bullshit, měl jsem už tak 4 a žádná už dneska nefunguje.

Re: Rozdrojka na jack 3,5 vs. sluchátka

nj, neraz som tam po dvoch mesiacov vylámal vnútro bežným usovaním. potom som si kúpil hamu a tá vydržaa až rok smile

Web

Re: Rozdrojka na jack 3,5 vs. sluchátka

Hmm, jenže tady je problém v tom že už jsem si tyhle rozdvojky koupil 3 a žádná z nich už od zakoupení nefungovala. sad

Re: Rozdrojka na jack 3,5 vs. sluchátka

No tak to je tedy sakra drahá sranda. Není lepší si ji udělat sám?

Re: Rozdrojka na jack 3,5 vs. sluchátka

To už jsem taky vyzkoušel a chovala se stejně jako ta koupená-tj. hrál jen jeden kanál a to i přes správné a ukázkově provedené zapojení.

Re: Rozdrojka na jack 3,5 vs. sluchátka

a sluchatka i bedny  samy o sobe hrajou? treba je jen spatny jedno sluchatko...

Re: Rozdrojka na jack 3,5 vs. sluchátka

Zkoušel jsem už několikery sluchátka a dvoje bedny, 4 rozdvojky, několik zdrojů zvuku...Furt je to jedno a to samý. sad

(upravil luikas 16. 9. 2007 10:12)

Re: Rozdrojka na jack 3,5 vs. sluchátka

no tak bud pripoj sluchatka do bedynek, jestli to jde, nebo udelej prepinac, no.

Re: Rozdrojka na jack 3,5 vs. sluchátka

je to urcite shitnou rozdvojkou. viem co to je za sracku, predavali sme to ... kup si lepsiu za stovecku, dve ... bude to lepsie

Re: Rozdrojka na jack 3,5 vs. sluchátka

alebo to má tak vysoký výstupný odpor ten zdroj signálu, že to po pripojení robí neplechu smile

Web

Re: Rozdrojka na jack 3,5 vs. sluchátka

Zatím jsem to vyzkoušel na 3 zdrojích signálu:kodek na desce se s 754, na desce se s 775 a nakonec MP3 EMGETON E5.Všude se všechny ty rozdvojky včetně té mojí výroby a je to furt to samý.Ach jo sad

Re: Rozdrojka na jack 3,5 vs. sluchátka

treba je jenom spatnej kabel, kterym to spojujes smile

Re: Rozdrojka na jack 3,5 vs. sluchátka

Little: Ono ty koncovky jsou delane paralelnim spojenim, takze by to nemelo byt tim ze se ovlivnuji. Spise bych to videl tak, ze nektere 3.5 Jacky nejsou presne zpracovane. Me treba stereo jack kdyz sem ho zapojil do te rozdvojky zkratovallevy a pravy kanal. Proste to je udelane na trtku. Nebo dalsi pripad, ten kontakt ten plicek co se ma dotykat, tak po presnem zalicovani a vsunuti se dotykal te umele hmoty, te izolace cerne co je na tom jacku. Zkus to rozbit opatrne a tam se kukni. Popripade zkus pouzit jine slochatka, esi mas.

Web

Re: Rozdrojka na jack 3,5 vs. sluchátka

Premeraj to šlusmetrom, kriste.

Web

Re: Rozdrojka na jack 3,5 vs. sluchátka

Proměření byla jedna z prvních věcí, kterou jsem udělal.Nikde žádný zkrat, vše sedí jak má...

Re: Rozdrojka na jack 3,5 vs. sluchátka

Tak to hoď po psovi... Chudák pes.

Web

Příspěvky [18]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Sluchátka » Rozdrojka na jack 3,5 vs. sluchátka

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£