Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Dílna » predzesilovac s lm1036 s EZK tda1514a

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [3]

Téma: predzesilovac s lm1036 s EZK tda1514a

Ahoj,
prdem musim rict, ze jsem docela lama tak to berte s rezervou.
Dostal jsem zdarma modul od EZK, ktery se uz davno nevyrabi 2x50w kde jsou tranzistory tda1514a. V technickych parametrech tohoto modulu se pise ze vstupni citlivost pri P-50w, Rz-4ohmy je 500mA jenze ja jsem zacal stavet predzesilovac s LM1036, ktery ma vystupni napeti 1,0V. Chci tam dat ale LM1035, ktery ma prej lepsi parametry a jinak je udajne stejny, ale ma vystupni napeti 3V. Tak se chci zeptatjestli tech 500mV je brano jako minimalni hodnota a muzu pouzit lm1035 s vystupnim napetim 3V potazmo lm1036- 1V

Rikam moc tomu nerozumim, tak budu rad, kdyz si to tu nejak srovnam v hlave.

(upravil djmayo 7. 7. 2013 23:21)

Re: predzesilovac s lm1036 s EZK tda1514a

Keby to rychlo prebudzovalo koncovy zosil resp ak by to vadilo, tak sprav odporovu delicku 1:2 resp 1:6 a tu das medzi predzosilnovac a koncovy stupen alebo celkom na vstup pred korekcny predzosilnovac. Ale podla mna ak sa to uberie na vystupe toho co tam pripojis tak nebude problem. Problem by bol jkeby tam pripojis rovno zariadenie ktore neumoznuje regulaciu hlasitosti, napr. ja mam taky CD prehravac od Technicsu co ma vystupnu uroven 1V. Ked to bude k PC nieje problem tam sa da ubrat

Re: predzesilovac s lm1036 s EZK tda1514a

supr dik. A vyplati se vymeni ten lm1036 za lm1035?

a jeste mam otazku jaky potaky do zesilovace. Ja tam na zkousku napajel 2x dva druhy o stejnym odporu i jsou oba typy- tusim linearni a kazdej zabira jinde. Jeden typ dokonce cca 3/4 drahy- tak jsem je prohodil a delal to zas jen jinde. Takze mam trach jen tak neco koupit. Ty prvni zabiraji zase az v 1/4 tine drahy. Takze co kus- firma to original. Svedl bych to normalne na predzesilovac, ale takhle to vydim na blbe potaky. Nebo kombinaci smile

Příspěvky [3]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Dílna » predzesilovac s lm1036 s EZK tda1514a

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£