Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » zesilovač Nakamichi PA 4100 se vypíná

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 25 z 25]

Re: zesilovač Nakamichi PA 4100 se vypíná

stejne dekuji smile

Re: zesilovač Nakamichi PA 4100 se vypíná

On je problém že stroj na výrobu zmrzliny už by mohl žrát víc než je schopnej dodávat altík a to by mohlo časem baterku vytlouct. Ale bufík nepálí elektriku ale naftu, takže tam je spotřeba el. energie opravdu minimální.. smile

(upravil Takart1 25. 3. 2012 0:11)

Re: zesilovač Nakamichi PA 4100 se vypíná

Zdravím všetkých
Takže prejdem do slovenčiny... je mi to bližšie smile
Ako som slubil, davam info o výsledku reklamácie mojho zosíku. Len prednedávnom bola reklamácia zosíku ukončená tak, že servis žiadnu závadu nezistil resp. táto sa neprejavila! Napriek tomu, že som zvýrazňoval, že treba to testovať v chlade t.j. napr. v nejakom aute a nie v dielni kde je 20 stupňov, tak samozrejme to bolo testované len v dielni. Ale to, že to teple hrá som predsa vedel aj bez ich testu... Clarion mal pravdu a vyzeralo to teda na slepú uličku ale predajca napriek tomu, že sa závada neprejavila, tak mi ponukol, že si mozem vybrat iný zosík v tej cene (ten pôvodný Nakamichi PA 4100 už iný kus nemal). V takej kvalite tam už nič nemal ale ked som nechcel, aby sa mi vrátil ten vadný tak som si vybral asi celkom slušný SPL Dynamics ICE-150.4. Medzičasom som zistil, že darmo som vymenil repro, dokupil zosilovač a subwoofer..., pokiaľ v M6 nevymenim pôvodne radio nebude to hrat dobre nikdy (navyše musim pocuvat len MP3 lebo som v M6 nemal ani CD mechaniku). Tak som si objednal aj radio Kenwood BT92SD a všetko mi to pride v pondelok. Cca o mesiac by mala byť inštalácia kedže v M6 je to dost komplikované a musim si najst priestor kedy sa auta na týzden vzdám  Dufam, ze potom to uz bude hrať a poriadne lebo v tejto nadeji zijem od augusta a stale sa niečo pose...rie alebo to hrá naprd.

Re: zesilovač Nakamichi PA 4100 se vypíná

Ahojte,
takže sága Nakamichi nekončí a okrem chladného počasia sa začína vypínať vždy po cca hodine hrania. 
Vždy to na začiatku cca hodinu ide v pohode a potom "lup" a ticho.
Ked som vypol a znovu zapol rádio tak to islo cca 5 min. a znova ticho.
Ked som rádio nechal vypnuté cca 5 minut tak to potom hralo cca 10-12 minut a koniec...
Co to mohlo byť? Tipujem prehriaty zosilovač. Ak je to ono, nemal by vydržať viac?
Zjavne má problémy s chladom ako aj so zahriatím...
dakujem za akekolvek postrehy.

Re: zesilovač Nakamichi PA 4100 se vypíná

takže dávam info o pokračovaní môjho trápenia.
Potom čo servis v rámci reklamácie závadu vôbec nezistil (podla jeho vyjadrenia sa závada neprejavila) som zosilovač postúpil chlapíkovi čo sa vyzná do zosilovačov v nádeji, že poruchu odstráni. Jemu sa závada aspon prejavila (podarilo sa mu zosik schladiť a ten sa vypínal) ale nevedel ani po 2 mesiacoch testovania zistit čo to vypínanie spôsobuje. Takže som zasa na začiatku len s tým rozdielom, že už som porušil záručné podmienky a zosilovač reklamovat nemozem. Potom ale čo mi servis v rámci reklamácie nepomohol mi ale nič iné nezostávalo...

Příspěvky [21 až 25 z 25]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » zesilovač Nakamichi PA 4100 se vypíná

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£