Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » TDA 1554Q a zapojení indikátoru vybuzení (autobaterie)

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

Téma: TDA 1554Q a zapojení indikátoru vybuzení (autobaterie)

Ahoj lidi, něvěděl by někdo jak zapojit indikátor vybuzení na můstkový zesilovač napájení z autobaterie?

Re: TDA 1554Q a zapojení indikátoru vybuzení (autobaterie)

Tak buď už na vstupní signál do TDA nebo odbočit kundíkem z jednoho z výstupů můstku.

(upravil koty.x0 25. 2. 2012 12:32)

Re: TDA 1554Q a zapojení indikátoru vybuzení (autobaterie)

A můžu se zeptat jak to myslíš odbočit kondíkem? nejsem v tomhle moc zkušený, tak jestli by si mohl prosím nějak říct co kam zapojit. Děkuju

PS: mám toto zapojení indikátoru http://i302.photobucket.com/albums/nn11 … ik_sch.jpg

Re: TDA 1554Q a zapojení indikátoru vybuzení (autobaterie)

Z jednoho výstupu zapoj kondík,druhej fous kondíku dej na ten trimr.

Re: TDA 1554Q a zapojení indikátoru vybuzení (autobaterie)

Dobře, děkuju moc za pomoc a ještě jedna otázka musí to být nějká specifická hodnota a typ? myslim jako třeba elektrolit nebo foliovej a hodnota přibližně jaká?

Re: TDA 1554Q a zapojení indikátoru vybuzení (autobaterie)

Dej tam třeba 10u,stačí elyt,alespoň na 16V,lépe na 25V,plusem na zesilovač......

Re: TDA 1554Q a zapojení indikátoru vybuzení (autobaterie)

Jj už jsem na to přišel sám, zkusil jsem tam dát 47uF/25 V, zapojení mi bylo jasný a funguje to paradně smile ještě jednou dík za radu

Re: TDA 1554Q a zapojení indikátoru vybuzení (autobaterie)

Je to jakási horní propust, takže citlivost indikace na basech záleží na kapacitě toho kondíku, R1 (jeho velikosti i nastavení jeho běžce) a velikosti R2. Proto, když se ti bude zdát, že to málo ukazuje basy, zvětši kapacitu.

Web

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » TDA 1554Q a zapojení indikátoru vybuzení (autobaterie)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£