Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Sluchátka » Basová sluchátka do 500 Kč.

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

Téma: Basová sluchátka do 500 Kč.

Dobrý den,
rozbily se mi sluchátka Teac HP-12 a uvažuji teď nad koupí nových sluchátek. Moje požadavky jsou aby co nejvíce basovaly, byly uzavřené a měly co nejkvalitnější mikrofon v dané cenové relaci. Vím, že od nich nemůžu očekávat zázrak, ale víc peněz teď prostě nemám.
Díky za každý tip smile

Re: Basová sluchátka do 500 Kč.

Tady se nikdo takovým odpadem asi moc nezabývá - buď si kup Speed-Link kterej je polootevřenej a nebo ber nějaká rozumná běžná sluchátka jako Koss UR20 a mikrofon si dokup zvlášť!

(upravil jacq 8. 1. 2011 15:14)

Re: Basová sluchátka do 500 Kč.

mas to na hrani her k pocitaci, po siti?
tvuj pozadavek bude problem, ze zkusenosti vim, ze jedny sluchatka muzou dunet (coz je zrejme tvuj pozadavek), zatimco druha proste spodky vubec nehraji. mel jsme kdysi thompsony, tak ty treba basy vubec nemely. kamarad si koupil nejake bezdraty thompson a taky basy vubec nemely... ja jsem si potom koupil koss ur18. ma pomerne dobre tlumeni okolnich zvuku a nehraji spatne, rozhodne lepe basove. koss ur20 jsou velmi podobna (taky je mam), na muj vkus ale trosku nemotorna (clovek proste citi, ze je ma na hlave) a hodne se mi v nich potilo ucho.

obecne bych sluchatka (navis jeste s mikrofonem) v teto cenove kategorii na poslech vubec nedoporucil, spise posetri na neco lepsiho a jestli to nemas na hrani her, tak bych volil mikrofon zvlast.

nedaji se stavajici sluchatka opravit? neni to treba jen preruseny privodni kablik?

Re: Basová sluchátka do 500 Kč.

Stávající sluchátka půjdou na reklamaci a to po 3. tudíž budou penízky. Na poslech hudby mám velký systém. Sluchátka bych chtěl použít jen na hudbu spíše v noci, abych nerušil okolí a na hraní také spíše jen v noci. Jinak vše pouštím na velké. Co třeba Creative Fatality?

Re: Basová sluchátka do 500 Kč.

Ujdou jako herní sluchátka za tu cenu. Jestli chceš, klidně ti je můžu nechat. Aspoň bych si zkusil koupit něco trošku slušnýho.

Web

Re: Basová sluchátka do 500 Kč.

Za kolik?

Re: Basová sluchátka do 500 Kč.

koukam, kolik stojí nový, to nemá smysl řešit. Kup si nový....

Web

(upravil millano 9. 1. 2011 15:27)

Re: Basová sluchátka do 500 Kč.

philips SPH 2700 jsou výborná sluchátka polootevřeného typu, nicméně levou zadní přehrají kdeco v rámci své cenové kategorie.

http://s19.postimg.cc/bt8r2c3qn/1477_dsc00010.jpg http://s19.postimg.cc/txbrmz1f3/1477_dsc00009.jpg

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Sluchátka » Basová sluchátka do 500 Kč.

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£