Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Domácí subwoofer s 15 palcovým PA reproduktorem ARA-390/8

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 23 z 23]

Re: Domácí subwoofer s 15 palcovým PA reproduktorem ARA-390/8

Zdravím.Tak mám konečně slepené ozvučnice a řeším koupi čtyř bassreflexových nátrubků o průměru 100mm a délce 200mm se zaoblenými konci,prosím poraďte kde koupit dobrou kvalitu za rozumný peníze.

(upravil Jackob 11. 6. 2010 20:44)

Re: Domácí subwoofer s 15 palcovým PA reproduktorem ARA-390/8

udelej velkou sterbinu vyjde te to lacineji, spevnis ozvucnici jinak si myslim, ze na aro staci 2x 100mm natrubky

Web

(upravil bob 13. 10. 2010 19:44)

Re: Domácí subwoofer s 15 palcovým PA reproduktorem ARA-390/8

Tak mě chlad  zahnal domů a konečně jsem slepil ozvučnice.Repro jsem nechal rozhýbat podle Sinclaira a poslal změřit TSka do TVM.S výpočtem objemu mi pomohl JiřikVH (díky Jirko)a skončil jsem u objemu 133L laděno na 40hz 2 BR 100mm.MDF 30mm řezáno na 45stupňů.Hrozná pakárna to lepit v obýváku sám.Mám to zatím provizorně zapojený jako třípásmo na 300hz 12db.Z původní verze zabudování do zdi sešlo,vzhledem k tomu že místo obýváku v přízemí budu o patro výš v podkrovní místnosti o rozměrech 11 na 6m živeno prozatím SONY 700ES.Je to úplně něco jinýho než hifi,myslím si že jsem se pustil směrem který mým uším vyhovuje,jak z hlediska zvukového tak i zatížení.Vzhledem k tomu že domeček polyká peníze rychleji než je člověk vydělává, budu muset prozatím s tímto zesilovačem nějaký čas vydržet místo plánovaného SPD400 se Subseniorem.A tak vás žádám o radu,jestli není prasárna zapojit  Subsenior k SONY700es.Předem díky za vaše rady.

Příspěvky [21 až 23 z 23]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Domácí subwoofer s 15 palcovým PA reproduktorem ARA-390/8

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£