Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Sluchátka » Sluchátka k mobilu

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [5]

Téma: Sluchátka k mobilu

Sem tam si v práci pouštím hudbu do sluchátek z Ericssonu K 750i. Sluchátka byly šílený, rozbily se a teď koukám po nových, adekvátně kvalitních k tomu mobilu - čili levných. Máte někdo nějaký typ na levný sluchátka který trochu zabasují tak třeba do 300,-?

Re: Sluchátka k mobilu

Za tri kilá som kúpil na aukre Sennheiser CX300. Niekto namietal že je to pajc, no na nete som našiel porovnanie originál vs pajc a vyšlo mi že mám origo, tak neviem. Ale za tri kilá slušný zvuk, na také malé pecky. Stačí to bohate.

Web

Re: Sluchátka k mobilu

Já mam W610i a mam k tomu origo sluchátka. Myslim si, že i kdyby jsem u toho měl sluchátka za 1000,- tak to pořád nebude tak kvalitní. Ten mobil to prostě nedokáže. Obvzlášť, když jsem zvyklej na ESI Juliu.

Re: Sluchátka k mobilu

pokud by ti v uších seděli klasický SE sluchátka co se prodávají za cca 500 tak bych po nich sáhnul... mě naK800i hráli dobře, oproti portům kde byly basy zahuhlané a nevýrazné. situace se otočila u N95
http://www.mobilmax.cz/cz/obchod/produk … ulk-41528/

Web

Re: Sluchátka k mobilu

Já nevím, po zkušenosti se sluchátky z K 750 a 770 už ty firemní nechci. Pepku, já neočekávám, že to bude hrát jak z praku. Ty původní sluchadla se rozbily, proto hledám trošku kvalitnější náhradu.

Příspěvky [5]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Sluchátka » Sluchátka k mobilu

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£