Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 34]

Téma: SEAS CA21REX

Objednal jsem si 1kus CA21REX, chtěl bych vědět, jestli jsem nejednal unáhleně. Hodí se tento reproduktor do subwooferu?

Re: SEAS CA21REX

Spíš bych ho viděl na spodku 3pásem. Na sub mě osobně 8" přijde málo.

Re: SEAS CA21REX

Byl by to sub k PC, jako podpora malých dvoupásem. Právě nechci mít v pokoji nějakou velkou almaru.

Re: SEAS CA21REX

Dělal jsi si aspoň simulačky? Řekněme, že na lowcost sub k PC je to relativně luxusní zboží. Ale určitě lepší jak ARN226, nebo 8BR.
Co to bude pohánět?

(upravil Dan 3. 7. 2007 14:05)

Re: SEAS CA21REX

Simulaci jsem dělal zatím jen orientačne ve WinISD, vychází to celkem slušně, objem kolem 45l, ladění BR 35-40Hz. Poháněl bych to pravděpodobně zatím Aldax50. Než se objevila tato akce, tak jsem počítal s 8BR40, ale když to teď cenově vyjde stejně...

Re: SEAS CA21REX

Za ty peníze jo.

Re: SEAS CA21REX

Tak nevim, co by bylo lepší 8BR40 za 790Kč u Dexonu nebo CA21REX za 29$+pošta? Ale stejně ten SEAS není zatim jistej.

Re: SEAS CA21REX

8BR te strasne trva nez se rozehraje, ale pak ma pekny cisty bass. Kua kdyby byl casik tak odzkousim v BR.

Web

Re: SEAS CA21REX

No, nebyl bych si tím tak jistej, zda je CA21REX lepší než 8BR40.
Každopádně co je mnohem zajímavější do subu než CA21REX, tak tento Peerless, jen o chlup dražší.

(upravil Dan 3. 7. 2007 18:54)

Re: SEAS CA21REX

Dobře, ten Peerless vypachází dost dobře, zajímalo by mě, jestli je koš z plechu nebo je litej?
Co byste mě teda doporučili za repro na malý sub k PC, aby splňoval: objem do 50-ti litrů a cena za repro do 1000Kč?

(upravil dokken 3. 7. 2007 18:53)

Re: SEAS CA21REX

2Dan
mě by zas zajímalo jestli znáš strejdu gúgla...páč ten o koších ví všechno smile

(upravil Micro 4. 7. 2007 10:45)

Re: SEAS CA21REX

Ok počkat počkat neřekl bych že CA21REX není do subu repektive do oodělené basové části vhodný. A už vůbec bych ho asi nesrovnával s 8BR40. Do malých místností to bude až až. A ten Peerless že by bylo teda něco extra...Nevím proč to CAčko tak odsuzovat. Jo a koš má Peerless plechovej lisovanej.

Re: SEAS CA21REX

Micro: komediante, proč bys ho "už vůbec nesrovnával s 8BR40"?

Tohle je zajímavý hlíňák, ve 40l uzavřených, od 30Hz.

http://www.madisound.com/catalog/produc … ts_id=1480
http://www.diymobileaudio.com/forum/sho … php?t=2757

Re: SEAS CA21REX

Dost mi to připomíná XXLS10 v autoverzi, až na tu hroznou citlivost (při 4ohm impedanci to má 83db/2.83V!!!!) To je sotva 80 při 1W. Relativně vyšší Q, vysoká hmotnost systému na 10", nízké Fs.

Re: SEAS CA21REX

No vidíš, toho jsem si nevšim, 80dB je fakt masakr. Každopádně mě to připomíná spíš ty všelijaké scan-speaky revelatory, nízké fs, nízká citlivost, vysoké mms.

(upravil Micro 4. 7. 2007 15:00)

Re: SEAS CA21REX

Díky za oslovení ale 8BR40 podle mého ucha už nehraje o tolik líp než ARN 226/7...JE to prostě můj názor a pokud to CAčko ta podělaná Beyma přehraje tak se vracím zpět k TVM... Peace
Jinak už jen když se podívám na charku toho CAčka tak to ve mně budí lepší dojem. Ale mi je to jedno poslouchejte si 8BR40 já risknu ty CAčka a když to bude taková katastrofa jak si myslíte tak půjdou z domu.

Re: SEAS CA21REX

Já risknu ten Peerles, když se mě nebude líbit, tak se bude určitě líbit nějakýmu z mých kamarádů...

Re: SEAS CA21REX

Antonio mě s těma CAčkama tak nahlodal že nevím jestli nebude lepší místo těch Seasu do dvou basových jednotek Hi-vi M8A, pls zkoukně to to a kdyžtak mi napište sem názory díky. Objednal bych ve společné objednávce z Madisoundu.
http://www.swanspeaker.com/product/htm/view.asp?id=80

Re: SEAS CA21REX

mna by zaujimalo kde sa daju kupit tie peerlessy bo madisound su predsa amici ne?

(upravil Micro 5. 7. 2007 21:36)

Re: SEAS CA21REX

právě se koná hromadná objednávka z Madisoundu, pokud ty Peerlessy chceš napiš Gaminnovi nebo mně na mail. Cena v akci je kolem 32USD za kus což je myslím luxus...
http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=995

Příspěvky [1 až 20 z 34]

  Stránky: 1 2 »»»

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£