Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 14 z 21)

Audioweb.cz » Sluchátka » zosilňovač pre sluchátka

  Stránky: ««« 1 ... 12 13 14 15 16 ... 21 »»»

RSS

Příspěvky [261 až 280 z 404]

Re: zosilňovač pre sluchátka

Tet už jen požádat moderátora aby ten balast promazal..

Web

Re: zosilňovač pre sluchátka

Když už jste u těch plošňáků .... Ještě před rokem to super fungovalo v Matronu. Prototyp oboustrana s maskou a halem 300,-/dm2. Pak tam proběhlo nějaké stěhování a transformace společnosti, s dočasným přerušením výroby, a od té doby Troneček jenom poněkud mlží. Obávám se že se chce na ty prototypy vys....  Nevíte někdo co se tam děje?

Re: zosilňovač pre sluchátka

Psal jsem mu od té doby už 3x, ani jednou neodpověděl, stránky vypadají od stěhování vloni pořád stejně, mám pocit jestli ta firma nešla úplně do kopru.

Re: zosilňovač pre sluchátka

prototypy nefungujou. Ale u apamy jsem teď zahlíd prototypy nějak levně kolem 400Kč/dm2.. Já zůstávám u pragoboardu - osvědčené kvality

Web

Re: zosilňovač pre sluchátka

Zdravim neprocital jsem forum ale tady mate data do eaglu na sluchatkovy zesilovač ja ho postavil a byl jsem s nim nadmiru spokojeny  než jsem ho prodal  smile

http://ulozto.cz/xCSCgc4M/sluchatkovy-zesilovac-rar

je tam jak schema tak i plosnak

Re: zosilňovač pre sluchátka

Tohle jsem si odbyl ve svých začátečnických nerozvážných letech. Doporučuji přesunout do koutku hanby. Navíc ta deska je naprostá katastrofa.

Re: zosilňovač pre sluchátka

Jsou i větší hrůzy než to co tu uvádí Dr.EmmetBrown. Nevím co je více originál: http://www.pavouk.org/hw/headamp/index.html , ale je to úplně stejné. Hrát to bude, ale ... roll
Srandovní je, že drtivá většina sluchátkových zesáčků zhruba do 3.500 Kč co se prodává v různých e-shopech na audio, je stejného a nebo podobného zapojení. Dokonce jsem už jeden viděl za více jak 20.000 Kč. Součástek za stovku, ale ten zbytek, ten se počítá! smile

Re: zosilňovač pre sluchátka

Přitom ale stačí přidat dva tranzistory, dva odpory, trochu upravit zapojení a je z toho poctivej Diamond. Samosebou s lepším OZ.

Re: zosilňovač pre sluchátka

Zdravím všechny  vzdělanější ( mysleno v dobrém slova smyslu smile )  Netvrdil jsem  že jsem autorem zapojení .Ano mohl jsem uvest stranku ale sam nevím kde jsem to  stahnul . Ale to mě samozřejmě neomlouvá tak se na mě nezlob te . prosím.  Já jen že jsem to měl uložené ve svém archívu elektro . .. Ponaučení pro mě pro příště

Re: zosilňovač pre sluchátka

nedá mi nenapísať ako všetci hania čínske výrobky (nekvalita, veľké množstvá, ceny čo ničia ostatných) DVD ktoré by si z Tesca nikto nekúpil, Mikrovlnka, ktorá vydrží akurát 2 mesiace po záruke.... a aj tak si budete dávať robiť DPSky u číňavov a neprispejete tým malým cenovým rozdielom našim (SVK a CZ) podnikateľom a firmám. Stavím sa, že keď idete na pivo miniete na jedno posedenie viac ako je rozdiel v tej cene. Nippony si do zosikov dáte ale dať viac peňazí za DPSku tak to už nie. To je proti srsti. Trandíky z Toshiby hej, ale pajce nie. Je mi z toho zle ako platia pravidlá len po určité hranice. Keby ste videli na Brystone Made In China asi by ste už iba z princípu ohrnuli nos, tak ako keď vidíte tento nápis na topánkach, ale DPS? To by bolo maximálne nevkusné aby to vyrobil Slovák alebo Čech. Veď ušetrím pár eur. Sorry ak to je OT, ale niekedy sa mi zastaví rozumu. Najkvalitnejší Neutrik na Jack konektor, ale zaplatiť za DPS.... prippadá mi, že to je proti všetkým pravidlám. Sorry ale je to grc

Re: zosilňovač pre sluchátka

Čína sama o sobě problém není, problém je když to má být extra levné. Když si ohlídáš firmu je výsledek stejný néli lepší než u cz firmy. Vždyt se tam dělá pomalu všechno. Akorát tím že to kupuješ od překupníků si to neuvědomuješ. Ty DVD nebo mikrovlnky neodejdou kvůli dps, ale právě kvůli těm vadným elytům nebo pajcovaným polovodičům. Vyrobek made in Germany sestavený německým technikem z kvalitních součástek by žádný čech s jeho platem nezaplatil..

http://cas-na-zmeny.webnode.cz/news/vel … -tom-jsme/

i Řekové sou na tom líp cool

Web

Re: zosilňovač pre sluchátka

Moja skúsenosť so Slovenskou firmou je ochota. Podarilo sa mi zjednať ceny. Keď som mal napr prírez nejakého DPS a pomýlil som sa vo veľkosti diery a poprosil som, či by neopravili Drill dáta, boli ochotný a tak sa predlohy používajú dodnes a nie je problém s výrobu. Jednoducho moja skúsenosť so Slovenskou firmou (nebudem menovať, nechcem robiť reklamu) je iba prijateľná. Dokonca po nejakom čase mi majiteľ povedal, že som dlhodobý odberať a tak ako vernému zákazníkovi dá lepšie ceny. No dnes tam dávam robiť aj kusovky a cena je celkom prijateľná. Takže to je moja skúsenosť. Preto som reagoval na to, že ak ušetrím 2€ idem do Číny. Pritom keby som si mal kúpiť tovar o 2€ lacnejší z číny asi by tak nikto neurobil. Takže je to iba môj pohľad na danú vec. Nikomu neberiem ten jeho a asi má každý kúsok svojej pravdy

Re: zosilňovač pre sluchátka

killerX3 napsal:

Niekedy je tá "čínska" výroba kvalitnejšia a zároveň sú menšie výrobné náklady ako na tuzemsku...Ja hrám aj na výrobné náklady ako každý výrobca elektroniky, takže ja si tie plošáky môžem dať vyrobiť kde ja uznám za vhodné....

trunek napsal:

a aj tak si budete dávať robiť DPSky u číňavov a neprispejete tým malým cenovým rozdielom našim (SVK a CZ) podnikateľom a firmám.

Prečo teda nepoužiješ lacnejšie CDIL trandy? Tie mobili ktoré spomínaš sa kazia ako des... ako všetká spotrebná elektornika...

Toto je zase len silne subjektívny pohľad na cenové rozdiely !

Máš aj v niečom pravdu. To uznávam a napísal som iba svoj názor. Písal som to všeobecne. Písal som moju skúsenosť. Nič viac v tom nie je. Tak ako sa viacerí na to osočili, bola aj za... ale vadil som iba ja... (vždy sa mi, páči keď rýpnem do živého)

Re: zosilňovač pre sluchátka

trunek:
Tvoje frflání nechápu, killerX3 udělal free projekt, zorganizoval výrobu desek za výbornou cenu (měl s tím kopec práce) a za to mu patří velký dík. Kolik takových projektů tu za rok uvidíš? Prsty na jedné ruce hodně nešikovnýho tesaře ti na jejich spočítání stačí.
Kdyby tady nezveřejňoval své hledání kvalitního výrobce DPS, tak by ses nic nedozvěděl. Klidně to mohl nechat potichu vyrobit v Číně a prodat za české / slovenské ceny.

Re: zosilňovač pre sluchátka

Číňani udělali za posledních dvacet let takovej technologickej skok, že kam se za nima serem. Umí takřka všechno. Když si tam objednám excelentní výrobek a jsem ochoten si za kvalitu dobře zaplatit, oni to umí, a bude to fakt excelentní kvalita. Pokud bude poptávka po velmi levném výrobku bez ohledu na kvalitu, umí to také. Texas Instrument má obří výrobní závody v Číně a vyrábí tam ty nejšpičkovější IO. Také LME49600 a spol. Vůbec bych těch plošňáků z Číny nebál. Je sice chválihodné vlastenecky podporovat české firmy, ale když jsou schopni si za vygenerování dat z brd souboru naúčtovat pětikilo, tak ať mi vlezou na záda.
Oproti Číňanům takoví Poláci, to jsou jiní kabrňáci. I když jim řeknete jak to má vypadat z čeho to má být a dobře za to zaplatíte .... stejně najdou způsob jak to vomrdat.  (sorry, ale jiný výraz by nebyl dost výstižný).

Re: zosilňovač pre sluchátka

Do kelu tam. Od začiatku prvého príspevku som iba napísal svoj názor. Pozri si to kľudne ešte raz. Na tvoju prácu som nepovedal ani meké ň. Neodsúdil som nikoho za kúpu.... sám som kúpil pár vecí cez e-bay a priamo z Číny (na nejaké testy)... iba som povedal, že ja sa snažím viac podporiť našich výrobcov. Fakt si to prejdi celé. Nikde nenájdeš, že by som príspevok editoval a nikde nie je priame a ani nepriame bvinenie, ani slovko oproti tvojej práci....

(a keď je krekík v CDIL a má ho aj Original, prečo teda znejú rôzne a neboj, tel sa nekazí kôli DPS ale kôli súčiastkám, ktoré sa tiež vyrábajú v Číne. DPSka sa možno robí na naj super stroji, ale materiál na farbu zbierajú aj tak iba deti...inak by to lacné nebolo a to musíš uznať sám)

Re: zosilňovač pre sluchátka

Mne sa páči trunekova myšlienka podporovať (ked to ide) firmy pri nás. Ked sa všetko bude vyrábať v číne tak tých firiem pri nás bude ešte menej a budú ešte drahšie. Ale je to tu OT a platí to všeobecne nie na killera.

Re: zosilňovač pre sluchátka

trunek bude podporovať česko/slovenske podniky s 500% maržou za tovar kupeny v čine . Ja a mnohy iny hladame sposoby ako to kupovat mimo slovenska za "nezdieracske" ceny .

Web

Re: zosilňovač pre sluchátka

Zvlášť študáci oplývají dostatečným kapitálem aby s hrdostí podporovali CZ firmy smile

Web

Re: zosilňovač pre sluchátka

Nechcel som to napísať ale ok. DPS s hrúbkou 2mm a plátovanie 105mu, modrá maska, biely popsi s rozmer 94x54mm na na Slovensku stojí 1,7€. Predstavu o tom ako sú Slovenský pracovníci ochotný komunikovať si urobte sami. Samozrejme sa bavíme o opakovanej výrobe, ale tá hrúbka DPS a hrúbka plátovania aj tak nepustí. Je to najkvalitnejšia DPS na ON/OFF modul alebo SoftStart ktoré ponúkam.

Nedávno som ponúkol možnosť aj mechanikovi a priazniovosť cien iba potvrdí. Ponúkol som možnosť aj tebe, že ti to viem vybaviť, ale nechcel si. Takže o mojej možnosti si vedel ale aj napriek tomu si to neskúsil. Pokiaľ viam, nepýtal si sa ani na cenu. CAM viem dodať, takže by odpadla aj táto položka smile. Ale keď si skúsil všetko, tak si skúsil všetko. Ja ťa presviedčať nebudem.

Keby som mal DPS s hrúbkou 1,5mm a plátovanie bolo štandardne 2x18um (poprípade 2x30um) a maska bola zelená, cena by bola úplne niekde inde. Ale ako vravíš, nejde to (tebe). Ja budem aj naďalej podporovať takúto výrobu na Slovensku a nie v Číne

Příspěvky [261 až 280 z 404]

  Stránky: ««« 1 ... 12 13 14 15 16 ... 21 »»»

Audioweb.cz » Sluchátka » zosilňovač pre sluchátka

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£