Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Sluchátka » poradíte sluchátka?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

Téma: poradíte sluchátka?

mám problém a rád bych ho řešil sluchátky. Jenže nevím co vybrat. Jedna věc je jasná. nechci za ně dát moc, ale zase nechci šunku. Sluchátka by měla vyhovovat preciznímu poslechu doma... v paneláku, kde mám problém hrát na večer bedny, ale zároveň se mnou budou cestovat. Cestovní verzi nechci, umím se postarat o to aby se jim nic nestalo, takže zbývá zvuk verzus cena. taky bych rád aby dobře seděla na uších a to tak že precizně. značka...nevím, vybral jsem tyto a cena je tady vyšroubovaná na maximum. jen bych rád dle Vašich rad, našel stejnou kvalitu za nižší peníze.

nahodím prostě tohle, líbí se mi na nich že vypadají že budou dobře sedět a i dobře hrát

http://eshop.prodance.cz/DetailPage.asp?DPG=81644

Re: poradíte sluchátka?

A co si je koupit za 2800,- u megafoto.cz?

Re: poradíte sluchátka?

nebo za 2 u k24.cz smile  došli mi ani ne do tydne a v poho , se zárukou nevím jak to je, ještě sem nemusel řešit (a to mi nepočekněkrát spadly tvrdě na zem :-X )   a  pak doporučuju udělat apgrejd smile

Web

Re: poradíte sluchátka?

Apgrejt 555->595 odstraněním sprostorovávače? smile

Re: poradíte sluchátka?

j big_smile smile

Web

Re: poradíte sluchátka?

Doma mám ty 595 a paráda smile, sedí fakt suprově co se týče komfortu prostě špica. Jen rády chytají prach do těch polštářků.
Další věc je, že hrají jak svině do prostoru. Stačí si osolit muziku a sluchátka odložit, hrají jak malé repráky

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Sluchátka » poradíte sluchátka?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£