Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 41 z 47)

Audioweb.cz » Smetiště » Jaký jízdní kolo

  Stránky: ««« 1 ... 39 40 41 42 43 ... 47 »»»

RSS

Příspěvky [801 až 820 z 925]

Re: Jaký jízdní kolo

redyuri: koukam, ze v zadu je mechanicky kotouc, mohl bys prosim srovnat - jake jsou mechanicke kotoucove brzdy v porovnani se slusnou v-brake? premyslim nad kotoucem, alespon dopredu zatim, ale nevim, jestli ma mechanicka kotoucovka smysl...

btw. jak dokazete jezdit s tema rohama? ted jsem jel na brachove kole a strasne mi zavazely

Re: Jaký jízdní kolo

nejsou rohy jako rohy.
kdybych si měl vybrat mezi mechanickou brzdou a Véčkama, tak bych byl asi pro éčka.těm stačí jen dobře vycentrovaný kolo, který se s dobrýma ráfkama dá vydržet třeba rok.
u mechanickejch brzd semi vždycky zvlnik kotouč, takže zbytečný rovnání skoro každý týden při nájezdu cca 1.000 km ročně

Web

(upravil redyuri 19. 9. 2011 21:20)

Re: Jaký jízdní kolo

slusne Vcka brzdia lepsie ako mechancika kotucovka za tu istu cenu, ale kotucovka brzdi za vsetkych poveternostnych podmienok rovnako smile
teraz su tam na otcovom biku nahodene Vcka so spalkami dvojzmesovymi ashima a brzdi to habadej.
vyhoda ked mas mechanicke ze vies lahko upgradntu na hydry. druha vec, kvalitne mechanicke brzdy su asi len avid BB7 a su DRAHSIE ako vyborne hydrauliky shimano 445 smile vlastne najpodstatnejsia vyhoda hydry je uzasna sila, ide stavat na predne jemnym stlacenim brzdy jedinym prstom.
u mna je DNES mechancka brzda mrtva, najma ze jeden piestik je pevny a druhy sa hybe, na rozdiel od dvojpiestikovych hydraulik
http://www.kupkolo.cz/produkty/Komponen … 90265.html
http://www.kupkolo.cz/produkty/Komponen … _3410.html
plus k shimanu kotuce smile

Web

Re: Jaký jízdní kolo

diky za rady, zustanu zatim u vecek a posetrim na hydrauliku smile

Re: Jaký jízdní kolo

Vozím 445ky a som abnormálne spokojný. Len musím vymeniť platne sú zjazdené smile

Web

Re: Jaký jízdní kolo

Další poznatek s Rubena Charybdis, chtěl jsem být patriot a takhle se mě to vymstilo - jezdím na nich ani ne dva měsíce, párá se z boku textilní lanko, na bocích už teď trochu popraskané a co je nejhorší, na zadní gumě se trhají výstupky, no neskutečný sráč. Teď jen doufám, že budu mít možnost si z reklamace pořídit zpátky Kendy.

Re: Jaký jízdní kolo

rubeny su hnoj, snáď ako tak z tých lacnejších duší sú dobré, ale plášte hnoj... azda až na top drahšie modely, tie ujdú
kam s tým jazdíš?
pedro, jak zjazdené platne? 445 ma celkom nič moc, ale funkčnú organickú zmes, hoď kvalitnú ostrú makro fotku jak ich máš zjazdené, sa mi nechce veriť

Web

Re: Jaký jízdní kolo

redy neviem či sú zjazdené ale nebrzdí to

Web

Re: Jaký jízdní kolo

vyberiem pozriem odfotim
ak to nebrzdi a ne su zjazdene mas ich mastne, odmastit odborne

Web

Re: Jaký jízdní kolo

robil som to aj acetonom aj liehom aj tech benzinom aj domacoua vyoalil ich 3000°C

Web

Re: Jaký jízdní kolo

Ja som v piatok na moj maxbike nahodil Shimano SPD m424 hybrid. Som spokojný konečne to podomnou nepuká jak keby sa to šlo rozpadnúť.
Pre info ak by niekto chcel ponúkam svoju 19" rám za 20" 21".

Web

Re: Jaký jízdní kolo

ke gumám:
nějaký levný kendy s nic moc vzorkem myslím 1,9 -dlouhá výdrž i při smykách, ale na hovno jízda
pak sem měl nějaký levný shwalbe- smart sam 1,9- docela ušli, ale jinde než na předku bych je nechtěl, na zadku moc nedrželi
rocket ron 1,9 to už bylo jiný kafe, krásně se s nima jezdilo, krásně drželi ale zas vydrželi jen jednu sezonu ,když jsem je šetřil
teď mám continental speed king 1,9 na předku a pohoda. celý rok s nima jezdím, něco málo ještě zbylo.
na zadku speed kingy 1,9 byly takový mezi smart samem a rocket ronem. zrychlení nebylo extra a výdrž taky ne, ale dalo se.
na zadku continental X-king 2,2 - nevím jestli je to větší šířkou, nebo rozložením "špuntů", ale jsou dost líný i když krásně drží v terénu.

příští rok nasadím rocket rony a budu zas vysmátej smile

Web

(upravil redyuri 9. 10. 2011 21:25)

Re: Jaký jízdní kolo

"terén" jazdím crossmark 2.1, dobrý lacný balón, vpredu vydrží dlho, vzadu priemerne. po brne ako samý asfalt, betón, obruvníky, občas drop a park jazdímn vzadu bontrager XR1 kevlar 2.0, geniálny plášť za 250 korún, rýchlejší ako niektoré semislicky a vďaka dezénu podrží a dovolí robiť chyby.

v lete ak jazdím okresky a cyklostezky tak obúvam wormdrive, valivý odpor na úrovni silničky big_smile akkurát sú to kostitrasy, netlmia ani prdy, ale na rozdiel od slickov podržia v zákrute a vydržia hodne km

Web

Re: Jaký jízdní kolo

Objednal som wormdrive plášte. Dúfam že to bude pohoda.
Ďalej bude: Jagwire výbava (lanká), tacháč, svetlo, reflexné špice a odrazková páska. Chcem si spraviť kolesá na štýl XT

Web

Re: Jaký jízdní kolo

vzadu jsem mel dlouho maxxis mofo dh - tezky hruby plast, zesilena bocnice, opravdu hodne odolny. v terenu jsem byl velmi spokojeny, bylo na nej spolehnuti. na projizdkach s tim clovek ale moc parady neudela, plast se proveze, clovek se nadre, cim lepsi povrch (smerem k asfaltu), tim horsi. na silnici lide uskakuji do skarpy v domeni, ze kolem projizdi traktor.
vpredu jsem mel nejaky sjezdoy point racing. uz pri koupi mi kamarad rikal, ze je to dobry plast do bahna, ale jinak na dve veci. asi to tak nejak bylo, cim vic se teren podobal bahnu, tim vic clovek tento plast ocenil, ale na silnici pri ostreji klopene zatacce klidne podjel.

po asi petilete odmlce, kdy jsem na kole skoro nesedel, se oba plaste pozvolna rozpadly. pred prazdninama jsem zase zacal jezdit na kole, v podstate jen do prace, takze jsem ztrouchnivele plaste vyhodil a koupil nejake levnejsi... po nasazeni se zlepsil mi zlepsil cas z 18 minut na 16-17 minut. nizsi valivy odpor je hodne znat smile

Re: Jaký jízdní kolo

Pekná recenzia. Dnes som jazdil s jedným cestákom do teraz chalan 170cm 70kg ledva som za ním vládal. Mal meridu so plnou 105 od shima.

Takže tie wormdrive asi naozaj ocením keď budú. Mimochodom som zohnal sestre na bike puknutú XCRku ale fakt iba puknutú a kvalitne zavarenú. (korunka) Tak reku čo jej to stačiť bude (necelých 65kg 165cm)  Neskáče a na hrádzu v blave to ocení (má pevnú)

Web

Re: Jaký jízdní kolo

Tak XCR dostala dnes záťažový test. Zvláda aj moju váhu no radšej na tom jazdiť nebudem ... Ségre postačí.
Podľa vás bude jej stačiť takáto výbava ?
Vidla XCR 120mm
Kľuky Shimano Acera 4 hran
Radenie Alivio
Prehadzka alivio
šmyk alivio
Brzdy Shimano Deore LX V brake
páky Longus kovové nové
plášte nejaké kendy 1.9"
Kolesá no name
sedlo Selle italia (upresním nemá vybrané)
sedlovka Ritchey logic
rajdy Zoom predstavec zoom



Popri tom sa chcem spýtať vás čo by ste mi poradili za upgrade mne:
Rám Maxbike 59MB
Vidla: SR suntour Duro Dj E 100mm
Kľuky: Shimano Deore HT2
Šmyk: Deore XT / LX (neviem ktorý chcem)
Šalter: Shimano SLX 9 speed
Kazeta: Shimano Deore
Reťaz: Shimano HG53
Brzdy: Shimano BR445 + platne GoldFren
Kotúče 180/160
Sedlovka Ritchey Logic
Sedlo: Selle Italia SLR XC
Ráfky: Coilduck Dirt pro (biggame)
Náboje: Novatec
Rajdy: Spešl neviem typ
Predstavec: Scott 100mm White
Plášte: Maxiss Wormdrive / Specialized resoultion 2,1" / Schwalbe racing raplh

Web

Re: Jaký jízdní kolo

přehazku bych klidně koupil jen deore a ušetřený prachy bych investoval do lepší a lehčí vidlice, to samý přesmyk.
jinak dobrý

já zas přemýšlím o novým rámu- tentokrát full 120/100mm
http://www.bike-discount.de/shop/k325/a … ml?mfid=41

Web

Re: Jaký jízdní kolo

Chyňa na kvalitnom ráme nešetri . http://www.giant-bicycles.com/sk-sk/bik … 965/47482/ na tomto pravidelne jazdím. Nehúpe to a je to tvrdé jak šuter. Viem že ty ho veľmi oceníš. Cube má dosť slabý tlmič a ten ti bude húpiť. Navyše pri džájente máš systém maestro ktorý je vyhlásený za najmenej húpajúci sa.

Web

Re: Jaký jízdní kolo

cube budu mít bez tlumiče a bude to tento
http://www.bike-discount.de/shop/k325/a … black.html
do začátku jara budu mít čas na výběr tlumiče.

přemýšlím třeba o tom, jestli pro mě bude nutný mít propedal co má fox nebo si vystačím s klasickým lockoutem.

zatím mi padli do oka tyto:
http://www.x-fusion.cz/detail/O2-RLi
http://www.koloshop.cz/tlumice-56/rock- … -2011.html
http://www.mojekolo.cz/3587-x-fusion-o2-pva

a jiný o kterých ani nevím smile fox začíná mít použitelný modely od 6ti tisíc vejš

Web

Příspěvky [801 až 820 z 925]

  Stránky: ««« 1 ... 39 40 41 42 43 ... 47 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Jaký jízdní kolo

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£