Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 4 z 7)

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Hromadná objednávka Seas sleva 25%

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 »»»

RSS

Příspěvky [61 až 80 z 128]

(upravil check 19. 6. 2007 20:19)

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Pozdě smile a bude to osobka za humnama...
kurpelm, sinclair: mám brát toho mechanika vážně?

Nejmenší zlo, snad to nikomu nebude vadit, jestli někomu objednávka nesouhlasí nebo tam chybí (ani jedno nepředpokládám), ať se mi ozve na mail.
Lidé napište mi alespoň, jaký máte e-mail, od některých stále nemám.

edit: nepatřičnosti opraveny

Web

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Škoda sad

Web

(upravil Zorg 19. 6. 2007 9:59)

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Docela by se mi hodily dalsi 2ks tech 25TAF/D, abych mel 4 - budu delat zadky,tak kdybyste si je nekdo precijen nevzal, sem s nima smile

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Dušek -Dušan Švestka, dusan.svestka@seznam.cz

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Checku,nic proti ale já jsem dyžtak příjmením Zvíhal.

Web

(upravil check 19. 6. 2007 20:20)

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Omlouvám se, sám nemám rád, když mi někdo przní jméno. Promtně to opravím.

Web

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Check:  Tak co, podařilo se ti něco bližšího zjistit o stavu zásob a termínech. Všichni netrpělivě čekáme.

(upravil check 19. 6. 2007 20:28)

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

COD: ty seš kterej?

Všechno je skladem, až na  L18 H1224 pro darkforces a ty sem vyřešil jinou cestou, takže je mít bude. Teď odešlu finální objednávku. Raději ještě počkám, až mi to zítra potvrdí, ráno mu opět zavolám. Takže ráno čekejte maila s požadavkem peněz a mojí adresou.

Web

(upravil COD 30. 9. 2007 17:08)

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Chtěl jsem se ještě zeptat jak to bude s platbou. Teď jenom repra a pak ostatní náklady (poštovné, balné, tvoje vynalohy)? Bych ti to raději poslal najednou, ať v tom není zmatek.

(upravil check 20. 6. 2007 13:11)

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Jo snad sou, napsal mi pár Excelů jmenovitě, že má skladem, ale konkrétně tvoje nenapsal. Zatím předpokládám, že ty tvoje má taky. Napiš mi tvůj tel. ať to kdyžtak zítra můžem operativně vyřešit.


takhle to teď vypadá:
http://www.check.wz.cz/docasna/seas.png

edit: W18EX001 má dva kousky určitě, vzal bys případně tyto?

velký edit: 27TBFC/G a 27 TBF/G nejsou skladem, jsou 4 možnosti. Můžete říct, že je chcete rychle, v tom případě budou do 14dní, sleva na ně bude 15% (rozdíl stokoruna oproti 25%). Nebo vám nebude vadit, když je budete mít v rozmězí 1-4měsíců, v tom případě na ně bude 25%. Nebo si je nevezmete a zbývající objednávku necháte. Nebo můžete celou vaši objednávku stornovat (nepředpokládám, že by to někdo udělal).
Do večera máte čas na rozhodování, pokud se to nedozvím budu vás muset nějak kontaktovat sám.

Web

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Klon - Jan Petřík, jan_petrik@centrum.cz

(upravil check 20. 6. 2007 22:50)

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Na výškáče 25TAF/D máte (lidé co si je objednali) 20% slevu.

----------------------------------------------------------------------------------

15% u 27TBFC/G Láďovi myslim bude jedno (edit - je) a respekt s 27TBF/G a 15% taky nebude dělat zagorku.
Posílám finální objednávku, na kterou se už nesáhne.

edit: opticky odděleno, aby nevznikal šum

Web

(upravil respect 20. 6. 2007 21:45)

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Uz na to mam sesroubovanou vyhybku takze mi to uplne jedno neni, ty 25 urcite nechci.

(upravil check 21. 6. 2007 0:12)

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Šak 25TAF/D se tě netýká, když ji nemáš objednanou.
27TBF/G, co máš objednanou, není skladem, takže se musí rychle doobjednat. Na rychlé doobjednávání seas.cz muže dát max 15% slevu (to sou ty dvě kila rozdílu oproti původní svevě 25%).
Ještě se to týká lidí, co si objednali 27TBFC/G (i mě), na ty to výšky bude taky 15%.

Vše ostatní podle plánu.

edit: Tak všichni máte na mailu nebo icq sumu peněz a moji adresu. Do 14dní byste mi to měli poslat a seas.cz by měl zbytek doskladnit (možná to bude dřív). Pak pro to dojedu a všem to zabalím a rozešlu.

Web

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

To všichni tak nutně potřebujete TBFC/G? Jsou i bezferrofluidové TBC/G, nebo starší ferro 25TAFC/D nebo 27TAFC/G... vyjde to nastejno

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Stejně tak všichni nutně potřebují L12, L15 nebo L18. smile

Ty nabídky jsou skvělé, pokud někdo nemá možnost "pod rukou" a TBFC/G prostě frčí. smile

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Michale, tohle píšeš všude a pořád dokola, ať už jde o Beymy nebo teď ty Seasy, tebe to sere, nebo co? Řekni mi, co chceš ze sortimentu Seasu vybrat jinýho než právě Lka? Já nevím, ale papírový CA ani nový rákosový ER mi nic neříkaj, je to o ničem. Kdyby byli v nabídce G, P a Tčka, byla by situace určitě jiná, na to bych vsadil krk. Stejně tak u Beymy 5MP nebo 12LX, jsou to prostě výborný repra... Je snad dobře, že lidi stavěj i s něčeho jinýho než z TVM a Tonsilu, ne? Tvůj oblíbený Visaton tu holt prostě nejede, celou dobu byl drahej a stále ještě je.

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Ale kdeže, je mi to jedno, nic osobního proti těmhle věcem nemám. Jenom se tu vždycky strhne mánie - nebo spíš jeden něco a další to samé. S tím sortimentem SEASu máš pravdu, to mě osobně mrzí ještě víc tím, že s G-čky zkušenosti mám. Ale prostě to tu vypadá, že nic jiného než SEAS L neexistuje - ale jak opakuji, nic proti nim, natožpak proti jejich uživatelům, je to dobrá volba.
Můj "oblíbený"(?) visaton je zase jenom další volba proti všemu z dánska a dalších zemí.

Antonio, až si to přečteš, tak to prosím smaž, ať to tu nezasíráme osobníma blbostma. Díky.

(upravil check 21. 6. 2007 12:53)

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Tak na seasí hliníky je spousta odladěných projektů. Mě se třeba visatony líběj, ale jenom středobasy, vejšky se mi nějak nezdaj. 27TBFC/G rozšiřuje hlavně Zaphův projekt. Je to takovej středovejškáč. Snese to špatnou výhybku.

edit: Pro mě za mě, admin s modem si tu můžou debatovat o nesmrtelnosti chrousta. Ovšem nesluší se to smile.

Web

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Checkovi to tu nevadí, že ne? smile

Příspěvky [61 až 80 z 128]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 »»»

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£