Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 7)

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Hromadná objednávka Seas sleva 25%

  Stránky: 1 2 3 ... 7 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 128]

(upravil check 18. 6. 2007 20:18)

Téma: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Je 25% sleva na vše od Seasu. Velmi podobné ceny jako z madisoundu ale bez rizika. Opakovat se to už nebude, 25% je pro seas.cz na krev, takže to potom snížej. (vyjma věcí v akci - 25TAF/D tam zůstane 15%).
Je možné objednat cokoliv z ceníku. Standartní zboží je skladem.

datasheet     fotky
vejška má jednu ze standartních seas přírub, takže je možná pozdější bezproblémová výměna třeba za oblíbený 27TBFC/G nebo další

Výsledná cena:
552,5 Kč/ks Seas 25TAF/D
+ připočtěte si poštu 74Kč (včetně ceny poslání peněz - složenky, mimochodem se ušetří i na poště)

Vejšky:
Zorg 2ks osobka
John370 2ks pošta
Klon 2ks osobka/pošta
chyna.cz 2ks pošta
Micro 2ks pošta
dawsoo 4ks osobka
Dušek 2ks pošta
celkem 16ks, uzavřeno


Prosím pište počty kusů, které žádáte, a místo odběru Praha-Východ/pošta.
Objednávky můžete hlásit do pondělí 18.6,pak se budu chtít co nejrychleji peníze a objednám to oficiálně. Od lidí, kteří si zvolí osobní předání, nebudu chtít peníze předem, pokud to budu schopnej dát ze svýho.
Myslím, že se jedná o velmi dobré ceny a byla by jich škoda nevyužít.

Web

(upravil chyna.cz 4. 6. 2007 20:06)

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

vezmu dva smile jen budu potřebovat helpnout s předěláním vyhybky

Web

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Checku na 100% beru dva,tak si mě připiš na listinu nikdo se mi totiž neozval na inzerát.Říkám na 100%.Dodání preferuju poštou,nejsem mobilní.Vřelé díky

Web

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Beru dva, možná osobka v Praze(podle toho jestli bude mít brácha čas), a nebo pošta

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

tat to už máme 8 kousků. snad se ještě pár lidiček sejde smile

Web

(upravil Micro 5. 6. 2007 9:48)

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Helďte tak mě tam prosím taky na dva kousky připište ju??? Vezmu od Antonia ty Beymy 5MP60/N a zkusím něco spíchnout k pc. Ne že bych to potřeboval, ale ty ceny jsou prostě dobré. Jen kdyby mi někdo nasimuloval vyhýbku. Sice programy mám, dokonce už jsem nějakej ten hokus pokus udělal, ale nejsem si ničím jistý a bylo by škoda tyto skvělé měniče brzdit rozesranou vyhýbkou.
Kdyby něco
tak pošlu e-mail
Jo a asi to budu chtít poštou a když to má CHYNA tak já taky pod podmínkou že mi helpnete s vyhýbkou (no to jsem my ti neschopní s oběma rukama levýma, ale přesto máme na všechno velký oči) tongue lol

(upravil dawsoo 5. 6. 2007 11:00)

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Check:
Klidně mě tam přihoď čtyry kousky uživím je vyzvednul bych si je u tebe osobně objednej je teď ta cena je dobrá aby nakonec nebyly pryč 20.6 je daleko

PS: Zkus se Janury optat jestli by nešel na pětikilo kdyby se vzalo všecko...

Není co dodávat...

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

No paráda vypadá to že se těch 16 kousků nakonec vezme.... Už aby bylo 20.6....

(upravil check 5. 6. 2007 13:06)

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Jo zkoušim to ještě tlačit dolů a 14ks sem zarezervoval. Taky zkoušim ještě jjj-sat, co mi řeknou. Kdyby někdo vzal něco od Seasu budu požadovat 20% na všechno. První limitní termín je 15,6, kdy dostanu výplatu (to taky nevim kolik bude přesně big_smile). Druhý limitní termín je 20,6 , kdy mi řekne LEAX, jestli vezme dva kousky. Řekne mi to možná dřív, nebo si je někdo stihne vzít dřív.

Lidé, kteří chtějí poradit s výhybkou, si založí téma v příslušné sekci, ať jim je možné poradit.

dawsoo: Mohl bych tě v případě potřeby poprosit o platbu předem? Nevim jestli to dám dohromady ze svýho...

edit: jjj-sat je má drahý, mám takovej pocit, že nakupujou u seas.cz, protože mi řekli 16ks skladem.

Web

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Dyť JJJ s tím sekli, M. Janura pro ně dělal a pokračuje v tom sám právě projektem www.seas.cz.

(upravil check 5. 6. 2007 15:00)

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

No jo to já nevěděl, i když si matně vzpomínám, že tu někdo něco takovýho psal. Když se na ten ceník, co mi poslali, podívám, tak to vypadá podobně. Imho mě akorát chtěli natáhnout, koupit to od seas.cz a přeposlat mi to s příslušnou vysokohorskou přirážkou. Ruce od nich pryč.

edit: Mimochodem to nemá nikdo zájem o nic jinýho od seasu? Pište mi na mail, co chcete (jestli máte peníze), na ceny jako bylo z madisoundu se asi nedostanem, ale řekl bych, že docela blízko. Čím víc toho budete chtít tím lepší budou ceny. Všechno záleží na vás, za zeptání nic nedáte. Případně stanovte maximální ceny na které jste ochotni přistoupit. Myslete taky na to, že riziko je nula nula prt.

Web

(upravil dawsoo 5. 6. 2007 19:34)

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Check:
Jo jasně není probléma dám ti to než pro ně pofrčíš...


škoda že je janura mimo Pragl .... nebylo by špatný tam osobně jako delegace zajet a domluvit třeba nějaký pravidelnější akční ceny pro členy tohodle fórka smile imho je to člověk kterej k tomu má vztah pamatuju si Jak s ml.Sýkorou dělali ještě stavebnice Besie...a ještě kdy JJJ sídlilo u Leninky na Hadovce ... nebylo to špatný ještě za časů LSPCAD3 smile pamatuju si jak těsně po revoluci jsem si koupil první Seasy a byl jsem z nich uplně hotovej (25TAC/D a P17RCY)  sorry za OT

Není co dodávat...

(upravil kyselym 5. 6. 2007 19:43)

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

nez pravidelnejsi spis narazovky s brutalni slevou a objemem 70tis smile takova akce jednou za pul roku az za rok by se urcite dala udelat...staci mit na foru par zajimavych reseni v 2p a 3p s ruznyma kombinacema coz by postupem casu bylo z tech obednavek smile takze by se pak pridavali i mene zdatni kteri by jen zkopirovali to co uz nekdo udelal. P. Janurovy by urcite i stouply prijmy kdyz stoupne popularita seas menicu:) casem treba zacne dodavat i jine menice:)


no trochu pohadka...ale ne uplne nerealna smile

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Nechci nikoho odrazovat od objednávky tady v ČR, jen mám takovou poznámku, že hromadné objednávce z USA se cenově nejspíše nic nevyrovná. Navíc v takové situaci, kdy už se ví, co a jak, a je tedy možné se vyhnout zbytečným nákladům (což se u první objednávky nepodařilo zejména kvůli tomu, že se zásilka rozdělila na dva balíky, z nichž jeden se posílal FedExem). Taky se zjistilo, že s cenou za dopravu je možné se dostat na opravdu minimální částku 2.74 USD na kilo nákladu (při naší 100kg objednávce).

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Pokus se cena samotných repro dostane na 500, tak si vemu těch výšek 5 kusů. Pokud ne, tak bych prosil kusy 2. Odběr asi pošta. Případné dotazy na mejla Díky..

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Dušek: píšu ti dva kusy 25TAF/D, poštou. Případné dotazy na maila díky (nejsem chůva).

Web

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Nechtěli byste se někdo mrknout do níže uvedeného threadu co by tam šlo hezky napasovat od Seas-u aby šlo využít této akce? V rámci rozumných možnostíje tu snaha o kvalitnější ozvučení a Seas by hrál imho lépe než Hertz. Sám to ale nevymyslím.
http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=27

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Heledte beru na 100% dva kousky at je vyhýbka nebo ne. Na vyhýbce se dohodnu s Antoniem.

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Jak to vypadá, kam mám poslat složenku?

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Dočkej času, ještě to radši pořádně projdu, ceníky pošty sou krkolomný. V sobotu všem oznámím co a jak.

Web

Příspěvky [1 až 20 z 128]

  Stránky: 1 2 3 ... 7 »»»

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£