Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 7)

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Hromadná objednávka Seas sleva 25%

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 »»»

RSS

Příspěvky [41 až 60 z 128]

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

leon: Ta výhybka v teorii&praxi není nic extra. Finální je tady: smazáno a je to 5MP60/N, ne 5M30.

(upravil check 13. 6. 2007 16:59)

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

V pátek budu vědět přesná skladová množství. Opakuji, že poslední termín nahlášení objednávek je pondělí 18. června. Po té budu chtít od všech peníze a to co nejrychleji, takže si připravte. Do konce měsíce to musí bejt koupený a rozeslaný lidem...

Web

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

napiš adresu ať všichni víme

Web

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

To s dovolením rozešlu v úterý až budu PŘESNĚ vědět, co kdo bere a kolik to bude stát.

Web

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Taky bych mel zajem, kdyz by byla ta sleva. Jen by me zajimalo, jak to vlastne probiha (placeni atd... ). Bylo by to  27TBF/G a L12RCY/P po dvou kouskach od kazdeho.

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Placení předem - složenkou hotově, adresu a přesnou částku rozešlu lidem v úterý na maily. Buď si to vyzvedneš u mě v Praze nebo to dostaneš poštou. 25% je už jistých, ale teď řeším skladová množství L12 a L15, v pátek budu vědět přesně.

Web

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Koniec sveta... Mechanik, čo myslíš, koľko bude stáť poštovné z CZ na SK?

Web

(upravil check 14. 6. 2007 19:36)

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

respect: Mimochodem mě možná moc neinteresuje, napiš jasně ano/ne.
mechanik: Seš si vědom toho, že poštovný na Slovensko stojí asi 300Kč?
sinclair: coto? nějaké zkušenosti? smile

Web

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Áno, z elwebu. Jukni tam do fóra a pochopíš.

Web

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

som si toho vedomý na 100percent beriem,sinclair ma pozná z elwebu dával som kus blbé otázky a tak si ma velmi neoblúbili to je všetko.

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Prosím všechny kteří mi píšou mail přes fórum, ať ze zásady nepoužívají háčky a čárky. Web mi z toho udělá sračku.

Web

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Tak teda ne mozna ale urcite bych si vzal ty 27TBF/G a L12RCY/P po dvou. A bylo by mozny ti to zaplatit osobne v Praze. Nejspis tam budu v pondeli a v utery. Dik

(upravil check 17. 6. 2007 16:17)

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Stále neznám skladová množství, v pondělí nebo úterý mi je musí zaslat.

edit: Chtěl by někdo ještě 2ks 25TAF/D - 552,5Kč/ks ? Já si vezmu stejný vejšky jako mám ve frontech.

Web

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Jeste jsem zapomnel dodat, ze to tedy asi bude pres tu postu, i kdyz nerad tak mi nic jinyho nezbyde. Akorat se stehuju domu z Prahy.

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Check:
Jak to při pondělku vypadá s množstvím a termínama?

Není co dodávat...

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Dobry den, chtel bych objetnat 2 kusy 29TFF/W (H1318), 2 kusy MCA 15RCY(H1262), 2 kusy CA 22RNX(H1288). Veslo by se to do 10000 kc? Jestli je mozne osobni predani. Dekuji.

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Na mailu nic nemám, teď už volat nebudu. Zítra budu uhánět od rána.

Koca: Kalkulačka říká ano. V Praze Východ je možné osobní předání, platí se předem. Napiš mi nějakou objednávku, v který nebudou slova typu: chtěl, možná nebo v případě...

Web

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Repro co jsem napsal 100 procentne objednavam. Penize predem platim, predani postou, bohuzel se nedostanu do Prahy.

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Píšu si.

Web

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Chtěl by někdo ještě 2ks 25TAF/D - 552,5Kč/ks ? Já si vezmu stejný vejšky jako mám ve frontech.

Jsou ještě k mání? Je možno poslat na dobírku?

Web

Příspěvky [41 až 60 z 128]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 »»»

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£