Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 7)

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Hromadná objednávka Seas sleva 25%

  Stránky: ««« 1 2 3 4 ... 7 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 128]

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

mě až v neděli tongue v sobotu sem v práci

Web

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Jsou tu nějaké vnější tlaky na prodloužení termínu o týden. Co vy na to? Sešlo by se asi dost lidí na 25% slevu...

Web

(upravil kyselym 8. 6. 2007 22:46)

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

hm 25% to uz neni tak uplne daleko od cen z USA ikdyz priznavam ze v hodne velke obednavce by to udelalo hodne...ale pokud nekdo jeste vaha treba s necim do 2p...tak nevahejte smile dalsi USA bude buhvi kdy...ted to mate bez starosti a hned smile Jinac co vim od Checka tak zhruba 2lide s 2pasmem by to na 25% uz nejspis dostali...

edit: teda za predpokladu ze vsichni rozmyslivci rozhoupou smile

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Check,Kyselym:
Já jsem pro, nemám problém nespěchám,možná i něco přihodím do objednávky aby toho byl větší objem, pokud by byla výraznější sleva i na jiný seas měniče smile

Není co dodávat...

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

ta pripadna sleva 25% se tyka na veskery zbozi ktery neni jinak nejakym zpusobem uz slevneno... cily tech puvodnich vysek se to netyka ale veskerych dalsich menicu ano smile

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

ja budu brzo shánět repro na dvoupásma seas L18 a 27TBFCG, takze kdyby ste se dostali na slevu 25%, tak bych to asi bral, max cena okolo 5500kc, kdyz ne tak si pockam na další hromadnou objednávku z USA

(upravil check 13. 6. 2007 16:56)

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Beru v potaz, 5500Kč je reálných při těch 25% (za madisound sem platil stejně). S 15% slevou je to pouze o 650Kč dražší, ale snad se nás sejde dost.
Pokud někdo o něčem uvažuje, ale pouze s 25% slevou, tak ať napíše (třeba na mail nebo icq).

edit: Zbývá mi nahlásit věci za 19k, pak bude 25% sleva, to sou tak 2 třípásma.

Web

(upravil check 11. 6. 2007 15:42)

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Zbývá nahlásit věci za 7k a bude 25% sleva, to je klasika dvojpásmo L18+TBFCG.
Prodloužil sem termín nahlášení objednávek do pondělí 18. června.

Web

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

nejakou chvily mam T2030, neni  spatny ale trochu ostry, potrebuju poradit jestli by ten TAF 25
mohl byt lepsi a jemnejsi a stalo by za to do nej jit. Prozatim k tomu mam arn 188, ale casem
si chci poridit 5mp60 dik za nazor leon

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

myslim ze ty uz jsou rozebrane... za vymenu by to urcite stalo. Dokonce i antonio se tu otom nekde rozepisoval. Vyber vyskacu je solidni a se slevou se u nejdrazich z prestige dostanes na nejakych 900kc

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

nevite nekdo o detailnim katalogu seasu(vysek) s charkama, materialem cenou atd

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

K 25TAF/D: Příliš objektivní být nemůžu, mám je totiž provizorně napíchnutý jen 4uF bipolárním kondem s utlumením 3.3+2.2ohm spolu s fullrange zapojeným 5MP60/N... ten do cca 10kHz Seas přeřvává, takže TAF/D hraje prakticky jen ty nejvyšší tóny, je to co nejjednodušší narychlo zbastená výhybka. I tak to ale hraje, a překvapivě dost dobře, bez agresivity, takže provizorní výhybku: MKP 3.9uF (fd cca 8.5kHz), odpory 3.3+2.2ohm, soufázové zapojení doporučuji, bez problémů snese vysoké zatížení.

Jeho zvuk, přestože je kovový, není vůbec agresivní, není problém ho dělit nízko, narozdíl třeba od T2030. Umí hrát správně kovově i jemně, nic mi v jeho zvuku nevadí. Čím se ještě může pochlubit, tak směrovost, díky tomu difuzoru, asi nejlepší ze všech prestige Seasů, obecně se o tom píše i na netu, já si to jen potvrdil. Zatížitelnost je výborná. Porovnáním s 27TBC/G hraje velice podobně, TBC jde logicky níž. V podstatě bych se ho nebál zkombinovat i s papírem, i když takovéto kombinování rozdílných materiálů mi bylo vždy proti srsti, s touto výškou bych v tom však neviděl problém.
Byl montován třeba do dost drahých beden NHT 3.3.

Seas.cz má v doprodeji i 25TAFC/D, což jsou ty samý vejšky, jen s přidaným kyblíkem kvůli snížení fs. Pokud by klesla cena tohoto modelu na podobnou akční cenu, za kterou je teď nabízen TAF/D, je to další bomba.

leon: http://www.seas.no/vintage_types_overview.htm

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

antonio dik

prosim te co  by jsi mi poradil, na jednu stranu z tech 2030 jsem trosicku zklamanej a mam velkou chut
na neco lepsiho jemnejsiho, na dr stranu je pro zatim, nez sezenu naky prachy, skoda. Nemas nejaky figl
na ty 2030? Napr delit jeste vys (1 mikro nebo 1,5 mikro) a nepouzit takovou kompenzaci s odporama vis,
aby tech 3-5 Mhz tam nebylo tak slyset a ty vyssi a nejvyssi vynikly. Jestli jsi me pochopil dik za odpoved

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

myslel jsem:"nez sezenu nejakz prachy, skoda" ho nevyuzit

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Jak už jsem tu několikrát psal a je mi už blbý se pořád opakovat, T2030 je dobrej výškáč, jen potřebuje dělit výš, takže je spíš vhodnější do třípásmovek. Ve vyšších kmitočtech se blíží AL Seasům, částečně ale maskuje detaily a je ostřejší. 6dB, ani provizorní, výhybka asi nehrozí, nejlíp vyšší 12dB nebo 18dB. Pokud ho chceš do 2p, měnil bych za Seas, hned. K papíru na spodku ne, tam mi vůbec nesedne, nejlíp polypropylen, hliník, zkrátka něco tvrdýho. K těm 188čkám bych žádný standardní Seas nedával, je jich podlě mě škoda, leckdo má ale na to jiný názor.

(upravil leon 12. 6. 2007 14:29)

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Antonio, jenom mi je divný, proč v té tvé vyhibce t2030 + 5mp30 to dělíš podle mě celkem nízko,
kondikem 6,8? Prece tu 5mp30 mužeme brá ja stred u trí pasma. Nebo by ta vyhibka u trípásma vypadala
jinak?

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

leon: Pokud ti ta 2030 hraje ostře, bude to na 99% blbá výhybka. Opravdu je potřeba dělit tak 4,5kHz. Jestli to máš dělené někde kolem 3 se 188 a bez kompenzace bafflestepu, je jasné že to bude ječet jak tlampač. Pokud chceš dělat kombinaci s 5mp60 tak použij tu výhybku od Kilomaxe. Někde je tu na foru ještě odkaz. S ní to hraje velmi pěkně, detajlně a prostorově.

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Dik za odpověď, tu vyhibku Kilomaxe jsem nasel, ale moc to nepřectu, hlavne na těch výškách.
Jinak tu vyhibku co mam teď jsem se snažil udelat podle tebe co máš v teorie praxe,ale nevim jestli to mám
dobře do faze a ten gafflestep, to popravde ani nevim co je, co to způsobuje a jak se to v té vyhibce
dal upravuje.

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Na 25% už sme dosáhli.

Web

(upravil unseen 13. 6. 2007 1:14)

Re: Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Leon: Výhybka bohužel nejde navrhnout jenom na základě teoretických vzorečků a musím ti říct, že s tímhle přístupem to bude i se sebelepším výškáčem špatné. Neříkám, že 2030 je nějak výjmečná, ale myslím, že i když koupíš toho SEASe budeš uplně stejně zklamaný.

Pokud něco nemůžeš přečíst na tom Kilomaxově schématu, tak je to: bas: 1,15mH namotaná průměrem 1,2mm, 4,4uF výška: 1,15uF, 0,39mH průměr 0,9mm (není už tak důležité), 6,6uF, 27ohm.

Myslím, že pokud použiješ tuto kombinaci a výhybku, budeš daleko spokojenější než po pouhé výměně výškáče.

Příspěvky [21 až 40 z 128]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 ... 7 »»»

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Hromadná objednávka Seas sleva 25%

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£