Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 3)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač BV AUDIO CF 400 MOS

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 43]

Re: Zesilovač BV AUDIO CF 400 MOS

Pridam odkaz na fotky:
- https://www.saservis.sk/bwg_gallery/pro … -bv-audio/

BV: Ake to malo parametre pre skreslenie? Obstalo by to este aj dnes zvukovo oproti modernym profi zosilnovacom podobneho vykonu?

Re: Zesilovač BV AUDIO CF 400 MOS

miero
cca 0,01%/1kHz, 0,05%/20kHz pre plný výkon, odstup viac ako 100dB.. Vzniklo to pred cca 20 rokmi.
https://i.postimg.cc/DwMMqq7V/CF400MOS.png

Re: Zesilovač BV AUDIO CF 400 MOS

Hmm... odhadujem, ze s takymito parametrami v konkurencii stale obstoji smile

(upravil BV 12. 12. 2023 16:11)

Re: Zesilovač BV AUDIO CF 400 MOS

2 miero
Jeden "nový" ( nepoužívaný,demo kus..) ešte mám, za 300Eur je Tvoj.. Máš záujem?..  wink

Re: Zesilovač BV AUDIO CF 400 MOS

Vdaka BV, objednavam smile

Re: Zesilovač BV AUDIO CF 400 MOS

Ak je to myslené vážne, tak prosím kontakt cez SZ alebo do mailu.

Re: Zesilovač BV AUDIO CF 400 MOS

Predpokladam, ze Zykki objednava tie potenciometre na ktore sa pytal na predachadzajucej stranke.

Myslim, ze CF400MOS doma nevyuzijem, ale dakujem za ponuku.

Re: Zesilovač BV AUDIO CF 400 MOS

miero
Máš pravdu, špatne som to pochopil  smile
Zykki
Toto máš bližšie, https://www.soselectronic.com/sk/produc … iometer+5k , aj ten vyhovuje.

Re: Zesilovač BV AUDIO CF 400 MOS

miero
rad davam veci do povodneho stavu big_smile aj preto sa radsej pozhanam po povodnej suciastke.

BV
jack inputy boli povodne stereo alebo mono? obycajne alebo rozpajali nieco? povodne uz tu nemam a niekto tu dal nejake mono panelovky, tak si nie som isty.


ani ja ho doma nevyuzijem big_smile je to len sluzbicka pre nasu farnost, akurat ma predbehol uz nejaky iny farnik a trochu ten zosik zhumploval roll tak sa to snazim dat do povodneho stavu.

(upravil BV 14. 12. 2023 12:23)

Re: Zesilovač BV AUDIO CF 400 MOS

Boli tam stereo Jacky a OZ pre symetrický vstup cez Jack aj XLR pod ním, na malom plošáku kde bol aj optočlen (LED+fotoodpor) pre limitér, niečo je videť na obrázku čo postol miero.  Tie poťáky z SOS som tiež používal, nemusíš zháňať TP160..

(upravil Zykki 14. 12. 2023 21:48)

Re: Zesilovač BV AUDIO CF 400 MOS

BV, vdaka, Ring na 6,3 zdierke bol ako pripojeny? lebo na tom malom plosaku nie je otvor, je tam len pre nozicky Tip a Sleeve.

nasiel som doma sacok s potenciometrami 5k akurat je to logaritmicky priebeh. bol by to velky rozdiel?

(upravil BV 14. 12. 2023 22:09)

Re: Zesilovač BV AUDIO CF 400 MOS

Napísal som to blbo, Ten Jack bol nesymetrický vstup, krúžok na konektore nezapojený. Symetrický len XLR. S logaritmickým poťákom to bude mať iný priebeh regulácie, zo začiatku menej strmý ,však vyskúšaj.

Re: Zesilovač BV AUDIO CF 400 MOS

Oukej potaky skusim ked uz sa mi ich tu tolko vala big_smile

Co sa tyka jackov, mozem TRS jack paralelne zapojit k xlr a mat tak symetricky jack vstup? Musi byt kostra zosilnovaca oddelena od kostry na jacku? Pretoze jacky, ktore mam, maju kovovy zavit a teraz neviem ci mas kostry oddelene. Podla XLR vsupu to vyzera, ze je to spolu, ale pre istotu sa pytam.

(upravil BV 15. 12. 2023 12:48)

Re: Zesilovač BV AUDIO CF 400 MOS

Zem  Jacku nesmie byť priamo spojená na mechanickú kostru,  normálne je tam medzí zemou  XLR, Jacku na mechanickú zem  odpor 10R. Urobiť Jack vstup symetrický je možné, ale nerobil by som to...

(upravil Zykki 16. 12. 2023 18:05)

Re: Zesilovač BV AUDIO CF 400 MOS

BV, tak som to poskladal, ale jeden kanal pri hrani bzuci. Nevies kde hladat problem? mam pocit, ze uz som skontroloval vsetko a stale neviem najst chybu
Nie je to elektricke bzucanie ale skor akoby tam niekde prerazal nejaky signal, alebo sa tam extremne prejavuje skreslenie, pretoze reprobedne su uplne ticho, pokym tam nepride nejaky signal.

(upravil BV 17. 12. 2023 8:35)

Re: Zesilovač BV AUDIO CF 400 MOS

Takto na diaľku, bez nejakých meraní neporadím, nie som jasnovidec.. Porovnávaj osciloskopom signál v dobrom a špatnom kanále pri rovnakom budení (bez záťaže a so záťažou na výstupe), postupne od vstupnej dosky až po výstup, v rovnakých bodoch v obidvoch kanáloch. Zmeraj odpor zeme od vstupu až po výstup, " pozdĺž" cesty signálu...Alebo ten zosilňovač zabal a pošli.

Re: Zesilovač BV AUDIO CF 400 MOS

Jak se z Hra celkom solidne, az na ten potak na lavom kanale před 4mi dny stalo po výměně poťáků jeden kanal pri hrani bzuci asi se něco nepovedlo během té výměny potenciometrů.

Re: Zesilovač BV AUDIO CF 400 MOS

DJ_Rix, ked som ho mal zapnuty hral solidne, ale vsetok bordel na tom "bzuciacom" kanaly som prikladal tomu, ze bol cely zosik dobastleny nejakym hulvatom... potak prskakajuci, jack uvolneny a vystup na speakon so studenym spojom... takze popravde, to jemne bzucanie, co tam teraz pocut, som fakt nepocul big_smile Zosik je inak fakt solidny, CH1 kanal hra paradne. Akurat v CH2 je to pocutelny nejaky bzukot...

BV, jasne, ze nie si jasnovidec smile aj tak dakujem za pomoc pri rieseni mojich otazok. V tomto pripade by sa uz celkom hodila schema, tak ak by si nasiel niekde schemu a nestalo by ta to vela casu, potesilo by to wink

BTW: logaritmicke su celkom v pohode, dokonca by som povedal, ze na toto konkretne pouzitie sa viac hodi.

(upravil BV 18. 12. 2023 9:05)

Re: Zesilovač BV AUDIO CF 400 MOS

Zykki
Skús stiahnuť

Re: Zesilovač BV AUDIO CF 400 MOS

BV
Vdaka, stiahol som. Aky je rozdiel medzi 4 a 8 ohmovou verziou?

Příspěvky [21 až 40 z 43]

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač BV AUDIO CF 400 MOS

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£