Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 8 z 8)

Audioweb.cz » Návrh, měření, software » Školení: Akustická měření, RNDr. Sýkora

  Stránky: ««« 1 ... 6 7 8

RSS

Příspěvky [141 až 150 z 150]

(upravil ondra Ch 30. 12. 2009 21:22)

Re: Školení: Akustická měření, RNDr. Sýkora

No........vůbec nelituju, že jsem tam nebyl....:(( s klidným srdcem to můžu smáznout, čekal jsem úplně něco jiného....

Web

Re: Školení: Akustická měření, RNDr. Sýkora

Moc připravený to nebylo, respektive od toho čekali víc asi všichni.
Bohužel tak ale postupně zjišťuju, že někomu něco vysvětlit není tak úplně jednoduchý a ačkoliv některé pasáže působily směšně, tak byly potřeba. Schválně si zkuste natočit, jak siršímu publiku něco vysvětlujete, nemusí to být ani technická záležitost, pro ostatní to bude znamenitá psina.
Už jsem se toho taky kolem audia lidem navysvětloval dost a za rámeček bych si ty svoje způsoby nedal.

Web

Re: Školení: Akustická měření, RNDr. Sýkora

MaBat napsal:

Stejně mi v hlavě nejvíc utkvěla věta "...kdyby jeden pík, tam je celé soupíčí" big_smile

Toto mi pripomenulo výrok jedného vyučujúceho na matfyze keď definoval cotg: 'Ide od pička k pičku a tam si to jemne lízne.'

bubuxin: vďaka!

Re: Školení: Akustická měření, RNDr. Sýkora

Zkouknul jsem v pohodě celý 2 a 0,5 hoďky. Párky a webkamera byly dobrý lol Souhlas s checkem. Nic trapnýho mi na tom nepřišlo, vzal to logicky od začátku. Ten kdo to zařizoval, mohl Sýkorovi říct ať přeskočí zhušťování vzduchu, že bude přednášet pro obecenstvo mírně pokročilé. Jenom škoda, že v nejlepším došla kazetka. Mě se to líbilo, jestli bude dvojka, rád bych se jí zůčastnil.

Re: Školení: Akustická měření, RNDr. Sýkora

Máš pravdu Checku, ono přednášet, to fakt není sranda...asi jsem od toho čekal zbytečně moc a pak mě to sklamalo..

Web

Re: Školení: Akustická měření, RNDr. Sýkora

Zatím jsem koukal jen na kousek a ta přednáška mi přijde že špatná není. Měli byste si poslechnout některé přednášky u nás ve škole a pak si myslím byste názor přehodnotili.

(upravil pistole 31. 12. 2009 18:05)

Re: Školení: Akustická měření, RNDr. Sýkora

Bohouš sice není žádnej davovej řečník , ale informace od něho jsou velmi cenné a užitečné (pro toho kdo s nimi umí pracovat).
Jestli chce někdo návod typu chytnu talíř/hodim talíř/meju talíř ... bude se muset obrátit na někoho jiného.

Re: Školení: Akustická měření, RNDr. Sýkora

JTO, přesně tak, viz vzorek http://www.youtube.com/watch?v=OrxEsF0Irkk

Web

Re: Školení: Akustická měření, RNDr. Sýkora

ja som s obsahom spokojny, len by som to asi skor riesil sposobom nahravania plochy a mikrofonom u pana Sykoru.. celkom zbytocne sa tocilo okolie, maximalne par fotiek na mikrofon, bednu, vybavenie..
su to vsetko take hrube informacie a zaroven vlastne "vsetko", na to co si kupitm kam kliknut a ake cisla dosadit uz asi budeme musiet trochu zapojit aj vlastny rozum...:)

(upravil junglik 30. 3. 2010 15:16)

Re: Školení: Akustická měření, RNDr. Sýkora

Hoši hoši, jedna z největších urážek přednášejícího....přijít na přednášku pozdě! Ale jinak super nápad a díky za ty videa wink

Příspěvky [141 až 150 z 150]

  Stránky: ««« 1 ... 6 7 8

Audioweb.cz » Návrh, měření, software » Školení: Akustická měření, RNDr. Sýkora

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£