Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 5 z 8)

Audioweb.cz » Návrh, měření, software » Školení: Akustická měření, RNDr. Sýkora

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 8 »»»

RSS

Příspěvky [81 až 100 z 150]

(upravil MaBat 20. 6. 2008 22:07)

Re: Školení: Akustická měření, RNDr. Sýkora

Chlapi, s tím si pak můžete hrát doma... Nechte to v neděli na Sýkorovi smile

Re: Školení: Akustická měření, RNDr. Sýkora

Ano to je rozumné. Necham na panu Sýkorovi. Potřebuji to ale vědět do zítra odpoledne . Repro skutečně velmi směruje. Do dosti úzkého prostoru.

Web

Re: Školení: Akustická měření, RNDr. Sýkora

elipsa: Tak určitě tím nic nezkazíš, max. riskuješ, že to povezeš tam a zpátky, aniž by se to využilo...dá se ale očekávat, že VB z širokáče moc nadšenej nebude, pokud by to tedy nechtěl ukazovat jako odstrašující příklad big_smile Jak známo, zastává v hi-fi jinej přístup...

Re: Školení: Akustická měření, RNDr. Sýkora

A prave proto bych to vzal a prave proto bych to tam ukazal.

(upravil MaBat 22. 6. 2008 10:10)

Re: Školení: Akustická měření, RNDr. Sýkora

Jenže to není přednáška o vhodnosti nebo nevhodnosti širokopásma pro hifi. Je to přednáška o měření.

Takže všechno dneska platí? smile

Re: Školení: Akustická měření, RNDr. Sýkora

JJ
Bednu už mám zabalenou.

Re: Školení: Akustická měření, RNDr. Sýkora

a koukejte to zdokumentovat smile

Web

Re: Školení: Akustická měření, RNDr. Sýkora

tak co? už někdo dorazil domů?

Web

Re: Školení: Akustická měření, RNDr. Sýkora

jo, byl to zmatek nad zmatek...

Web

Re: Školení: Akustická měření, RNDr. Sýkora

Nezoufejte, napříště už aspoň víme, jak na to...

Re: Školení: Akustická měření, RNDr. Sýkora

povídejte

Web

Re: Školení: Akustická měření, RNDr. Sýkora

Čekal jsem od toho trochu víc. Ze začátku asi 2h terorie, potom snažení se o měření boxu... Pan Sýkora asi nebyl ve svý kůži. Příště to chce nějak určit průběh akce.

P.S.: Docela mě zajímala ta Klonova budka (hlavně výškáč) na kterou se vůbec nedostalo. sad

MaBat> I tak dík za organizaci, zase jsem o něco málo chytřejší.

Web

Re: Školení: Akustická měření, RNDr. Sýkora

Udelal se nejaky zaznam?

Web

Re: Školení: Akustická měření, RNDr. Sýkora

Pibi to vše nahrával na kameru.

Web

(upravil Thales 23. 6. 2008 2:25)

Re: Školení: Akustická měření, RNDr. Sýkora

Sem s tím! Já jsem měl poslední dobou málo času na forum tak jsem to vždycky jen tak prolítnul a tohle jsem nezaregistroval jinak bych se hlásil první v řadě.
Kdyby byl zájem a video by bylo větší tak ho můžu nasdílet na serveru analog.cz Tam mám v podstatě k dispozici neomezeně místa.

Re: Školení: Akustická měření, RNDr. Sýkora

Ono to nebude tak rychle. Nejdříve musím koupit FireWire kabel, pak se musím naučit stáhnout video do PC (je toho asi 6h), pak musím zjistit co s tím, protože přímý přepis z DV by asi byl trošku veliký. No a protože jsem kameru držel poprvé v pazourech, tak nevím jestli z toho vůbec něco bude. Teď jdu chrápat, pak budu sedět 2 dny v práci a teprve pak se můžu do něčeho pustit.

Re: Školení: Akustická měření, RNDr. Sýkora

pibi: jestli chceš pomoci a poradit jak a co nainstalovat k nahrávání tak mi napiš na ICQ, ušetřím ti třeba trochu času smile
428430169

Web

Re: Školení: Akustická měření, RNDr. Sýkora

Pro toho, kdo daval pozor a domyslel mela ta seance zajimavy prakticky dopad. Uz jenom ono carovani s mereni faze, poznamky, ktere byly tak nejak mezi reci, ale obsahly vic nez uvodni prednaska a o molekulach. smile

Re: Školení: Akustická měření, RNDr. Sýkora

Bohužel, jsem musel už po 3 hodinách vypadnout, takže jsem z toho měl jen úvod. Kdyby se někdo uschopnil napsat o co jsem přišel byly bych moc rád.

Re: Školení: Akustická měření, RNDr. Sýkora

Já z toho mám dobrej pocit, dozvěděl jsem se něco novýho a stejně jsem se ještě na jednu věc zapomněl zeptat, ale ta je skoro jasná.

Příspěvky [81 až 100 z 150]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 8 »»»

Audioweb.cz » Návrh, měření, software » Školení: Akustická měření, RNDr. Sýkora

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£