Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Sluchátka » Sluchatka

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [15]

Téma: Sluchatka

Cauko all, zhanam nieco kvalitne do cca 4000sk. Nie som audiofil ale chcem nieco OTVORENE s kvalitnym podanim vyskok, stredov a basov. Ak by bolo mozne co najviac sa priblizit sluchatkam BOSE. Moj typ zatial je Sennheiser HD 555 (zatial som ho nepocul) ale rad by som zobral aj nieco lacnejsie ak by malo zodpovedajucu kvalitu. Vobec nemam skusenost napriklad zo znackou AKG ale maju tam zaujimave modely ako napr. K518DJ, AKG K530 Limited Edition. Pocuvat to budem prevazne cez PC zatial mam zvukovku audigy ale chstam sa vymenit za M-AUDIO 7.1. Kcem to aj na HRY. VDAKA VSETKYM

Re: Sluchatka

myslím že psali že M 5,1 je lepší než 7,1
musí to být nutně 7,1?
jinak myslím že ty Sennheiser HD 555 má Michal, tak snad ti o nich něco poví

Web

Re: Sluchatka

ja som prave cital ze M5.1 ma problem z ovladacmi .... vraj ked das na max tak sa automaticky stisia .... a vraj na to nie je podpora

Re: Sluchatka

Otázkou je, zda je v tom 7.1 lepší - je to snad kupodivu ještě starší model než 5.1

Web

Re: Sluchatka

5.1 je lepší.

neeoo - ty si asi potrpíš na značky viď? Bose x Senheiser - přiblížit se smile

(upravil neeoo 15. 2. 2008 10:20)

Re: Sluchatka

Pravdu povediac som chcel kupit 5.1 lebo take mam aj repraky a je lacnejsia, ale ked som cital ze problemi s ovladacmi tak som sa kusok zlakol.

A ci si potrpim na znacky ? Mne je jedno aka je to znacka len nech to ma dobry zvuk kludne kupim sluchatka aj za 1000Sk ak sa vyrovnaju kvalitou zvuku hore uvedenym.

(upravil right13 15. 2. 2008 15:55)

Re: Sluchatka

mozno to uz bude odo mna trapne,ale ja mozem IBA odporucit KOSS UR/40.je to fakt krasa najme na vyskach,basy su tiez velmi pekne a ciste.su velmi lahucke co je na hry dobre,lebo ich ani po xx hodinach na hlave necitis.nepocul som este sice tie sennheisery(vlastne este ziadne),takze ich nemam z cim porovnat,ale podla mna su tieto koss uplne super

Web

Re: Sluchatka

no koss nechcem celkovo su velmi prebasovane inak som rozmyslal nad 3AA ale jeden manik ktory predava sluchatka ma od toho odhovoril za prve su uzavrete a za 2 reprodukcia vobec nie je verna ....

Re: Sluchatka

ano,plati to ze su prebasovane,no povedal by som ze toto je velmi svetla vynimka. tieto hraju vsetko tak realne,zivo.ale takto sa to tazko hovori ked si to nepocul

Web

Re: Sluchatka

Pozri poviem to takto hned nazaciatok som si vypocul super sluchadla bose a co mam na to povedat ..... Mal som to na usiach 30 sekund ale zazitok som mal taky ze ked som si potom zapol moje GENIUS HT 5.1 tak mi prapadalo ze to nie su repraky ale derave hrnce. A preto chcem teraz zohnat sluchatka v nizsej cene ale zo zvukom cim podobnejsim.

Re: Sluchatka

Za sebe ti můžu doporučit Beyerdynamic DTX-900. Používám je také k počítači a nehrají vůbec špatně a cenově jsou zhruba v tebou uvedené hranici. Dle mého názoru určitě přehrají Koss UR/40, které jsem také slyšel.

Re: Sluchatka

Uz nejsem objektivni co se HD555 tyce, hrozne jsem si na jejich zvuk zvyknul. Jednak jsou superpohodlne - mam je v praci na hlave skoro porad po-pa, 8-16, otevrene, takze vnimas i okoli a po peti minutach v podstate nevis, ze mas neco na hlave. Stalo se mi, ze mi dohral playlist a ja je mel snad hodinu na hlave, aniz bych do nich mel cokoliv pustene...
Kvalita zvuku - na dobre zvukovce/zdroji hraji krasne jemne, nic neprebyva, nic nechybi. Pri prechodu treba z portpro muze jeden pocitovat malo basu, ale to je tim, ze porty jsou IMHO prebasovane umele, pac jsou mysleny do kravalu mesta, ne do klidu kanclu.

Re: Sluchatka

ja nehovorim ze koss ur/40 su super naj ktore nic neprehraje,ja len vravim co som pocul. mal som ich za 600sk co sa mi zda za take sluchatka megacena,a som z nimi spokojny,keby som ich mal kupovat za 3500sk ako tu na slovensku tak je logicke ze kupim sennheiser

Web

Re: Sluchatka

Michal: co podla teba znemena dobra zvukovka skus mi poradit pls. Inak uz som aj tak na 90 percent rozhodnuty ze zoberem HD555 lebo za tu cenu asi nic lepsie nekupim

Re: Sluchatka

Nemám pocit, že by Porty byly přebasované. Ono srovnávat HD555 & Porta snad ani nejde. Myslím konstrukčně, určením i cenou, která je podstatně vyšší u HD555. Ikdyž, chtěl bych HD555 slyšet, jestli je to takový zázrak ...

Web

Příspěvky [15]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Sluchátka » Sluchatka

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£